•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 2.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اطلاعیه شماره ۳۱: حضور در برنامه زنده ضربان
سلام
منم اومدم

خوشحالم برنامه مورد توجه و رضایت قرار گرفته
و خوشحالم منم سهمی در این مهم داشتم

اول از همه تشکر میکنم از دکتر عظیمی که این فرصت را برامون مهیا کرد که روی خوب ام اس هم دیده شه
و تشکر ویژه از حمید که به من در جهت حضور در برنامه اطمینان کرد و منو به این حضور دعوت کرد

روزهای اول که اوکی دادم استرس داشتم و همش میخواستم کنسل کنم
اما گفتم حدیث تو میتونی
و رفته رفته استرسم کم و کمتر شد تا حدی که جلوی دوربین تسلط کافی پیدا کردم
هدفمون این بود که بگیم ام اس برابر با ناتوانی نیس
بگیم خیلی از ام اسیا حالشون خوبه
به شخصه تلاش کردم لحنم انرژی دهنده باشه
توی فکرم این عبور میکرد که ماهایی که ام اس داریم تا کی باید چوب بی اطلاعیه جامعه از،این بیماری رو بخوریم

وقت کافی نداشتیم اما بر اساس بازتابهایی که تا همین لحظه از برنامه دریافت کردم فکر میکنم عملکرد قابل قبول و شروع خوبی داشتیم
هر چند گروه کوهنوردی و ام اس سنتر سالهای قبل و همین حالا هم افتخارات بزرگی داره اما لازم بود در این بازه زمانی در این عصر ارتباطات و اطلاعات که ابزارها پیشرفه تر شده، جایی ام اس رو با روی خوووب نشون بدیم که بقیه ببینن ام اس مانع یک زندگی خوب و موفق نخواهد شد
از ملیکه عزیز هم که افتخار آشنایی رو در رو باهاش داشتم تشکر میکنم که بهم انرژی داد قبل و بعد از برنامه با حرفهاش
در کل حمید دمت گرم و مرسی
ام اس سنتر دمت گرم و مرسی
عشق اگر با تو بیاید به پرستاری من
قصـــه عشــق شود قصه بیماری من
 تشکر شده توسط : minoshka , hamid , elham 66 , niloofarh , سها , glassheart , معصومه عباسی , paeeze , samiramiss , nazaninamiri70 , Sarina_al , coffeedot , nahid , یه غریبه , شهرزاد , SSA , آنا , محبوب64 , malike
آخرین پخش مجدد برنامه، هم اکنون از شبکه سلامت
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : سها , glassheart , معصومه عباسی , hadisss , nazaninamiri70 , coffeedot , آنا
برنامه واقعن عالی بود، بسییییییار تشکر ازآقا حمید، حدیث جان و ملیکه خانم گل مرسی دوستانicon_questionicon_question
 تشکر شده توسط : hadisss , hamid , nazaninamiri70 , coffeedot , سها , آنا , glassheart , malike
برنامه ی خوبی بود...مرسی بابت زحماتتونBlush
یه جا تسلیم عشق بودن، همه دیوونگیت میشه
کسی که فکر نمی کردی، تموم زندگیت میشه
 تشکر شده توسط : coffeedot , hamid , سها , hadisss , آنا , glassheart
با سلام خدمت اعضای محترم و دوستانی که زحمت کشیدن و تو برنامه شرکت کردن.
منتها من ی گله دارم امیدوارم حمید و حدیث که از نزدیک رو من شناخت دارن من و ببخشن. ، ولی ای کاش از مشکللات و سختیهای درمان وبیکاری و ناتوانی دوستانی که قادر به کار کردن نیستن و نتمیتوننن مخارج بیماریشون تامین کننن هم اشاره ای میکردن.ای کاش شما با وجود در نظر گرفتن تمام مشکلات ام اس صحبت میکردین نه بیشتر به کوهنوردی و گشت و گذار ها و خوشی ها اشاره میکردین که اونم موقته و وباز ازتون هم تشکر میکنم و هم هم بابت انتقادی که کردم ازتون عذرخواهی میکنم.
سرگذشت من
سر گذشتی بود
که اشتباها بر من گذشت.
 تشکر شده توسط : hamid , پوپک , سها , coffeedot , mahdie , glassheart , hadisss , paeeze , malike , elham 66 , alireza1111
سلام آقا مجید
موضوع برنامه درمان و همون کنترل بیماری ام اس بود
هدف به تصویر کشیدن توانمندی گروه کوهنوردی بود که نشون بدن با ام اس میشه موفق بود و ام اس مانع نیست
قطعا اگر موضوع برنامه مشکلات بیماران بود حتما در اون باره صحبت میشد و مطمین باشید چیزی،کم نمیذاشتیم
برای شروع خیلی خوب بود و امیدوارم همچین برنامه هایی بیشتر ترتیب داده شن تا ماها بتونیم به مسایل دیگه مون در بیماری هم بپردازیم
عشق اگر با تو بیاید به پرستاری من
قصـــه عشــق شود قصه بیماری من
 تشکر شده توسط : یه غریبه , hamid , Sarina_al , سها , coffeedot , آنا , glassheart , elham 66
سلام و خداقوت

نكته خوبي كه در اين برنامه به اون اشاره شد اين بود كه ام‌اس مانع فعاليت‌هاي روزانه من‌جمله ورزش نيست البته بايد اصولي و تدريجي (از سبك به سنگين) انجام داد.
آری؛
روزهای خوب خواهند آمد...

تشکر شده توسط : hamid , hadisss , سها , coffeedot , آنا , glassheart , elham 66
مجید جان انتقادت رو تا حدودی قبول دارم. قبل از برنامه هم با ملیکه و حدیث صحبت کردم و قرار شد بچه ها واقعیات خودشون رو بیان کنن و منم در کنار واقعیاتی که رو خودم صدق میکنه به مشکلاتی که درصدی از بیماران دارن، اشاره کنم که متاسفانه انقدر فرصت کم بود که حتی همون قضیه واقعیات خودمون رو هم نتونستیم کامل بگیم.

مورد بعدی اینکه فکر کنم بی انصافی باشه، به برنامه ای که واقعیت بیشتر از ۸۰ ۹۰٪ بیماران رو اشاره کرده، انتقاد کنیم. فکر کنم حداقل تو این ۷ سالی که خودم مبتلا هستم صدها بار به شیوه ها و برنامه های مختلف روی ناملایم ام اس به نمایش گذاشته شده.

هر چند خودم با نگاه یک جانبه به قضیه به شدت مخالفم (فرقی نداره درصد ها به چه نحو باشه حتی اگر طرف دیگه ۱٪ هم باشه باید به اندازه همون یک درصد بهش اشاره شه که منصفانه باشه) ولی با وجود این همه برنامه با نشون دادن ناتوانی ام اس، فکر نکنم جای انتقادی برای این برنامه بمونه. ماشالا برنامه های دیگه هستن و مطمئن باش زود جبران میکنن. احتمالا یه سری ها نیاز به کمک های مردمی دارن و با نشون دادن روی خوش ام اس، کمکی نصیبشون نمیشه

ببخشید که انقدر بی پرده صحبت کردم البته خیلی مسائل رو تلاش کردم سانسور کنم
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : majid1 , hadisss , Sarina_al , سها , coffeedot , آنا , glassheart , elham 66
من نشد ببینم نبووووودم حالا میخوام ببینم از کجا دانلود کنمsad

فک کنم پیدا کردمشicon_biggrin
حَـسْـبُــنَــا الــلّــهُ وَ نِــعْــمَ الْــوَکِـيــلُN_aggressive (39)
 تشکر شده توسط : سها , hamid , coffeedot , glassheart , hadisss
http://www.telewebion.com/#!/episode/1460213/

اینم لینک برای کسایی ک ندیدند
بچه ها ممنونیم ازتون
باریکلا ب تمرکز و تسلطتونicon_question
حَـسْـبُــنَــا الــلّــهُ وَ نِــعْــمَ الْــوَکِـيــلُN_aggressive (39)
 تشکر شده توسط : hamid , coffeedot , آنا , glassheart , hadisss , *MoNa* , alireza1111

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اطلاعیه ۳۶: کسب درآمد از ام اس سنتر admin 8 2,745 2023/12/19, 08:25 AM
آخرین ارسال: dz.vahid1359
  اطلاعیه شماره 3۷: سفر و دیدارهای ام اس سنتر تا پایان ۹۸ admin 1 3,330 2023/12/01, 08:54 AM
آخرین ارسال: dz.vahid1359
  اطلاعیه شماره 35: قالب جدید ام اس سنتر admin 30 12,343 2018/12/12, 11:08 PM
آخرین ارسال: hamid
  اطلاعیه شماره ۲۵: رادیو ام اس سنتر admin 110 81,321 2018/09/18, 03:23 PM
  اطلاعیه شماره ۳۴: وبینار ام اس سنتر admin 29 14,867 2018/08/14, 06:40 PM
آخرین ارسال: icerose
  اطلاعیه شماره 7: افراد شرکت کننده در دیدارها هیئت مدیره 71 45,342 2018/05/09, 12:52 AM
  اطلاعیه شماره ۳۳: چت روم و قوانین admin 47 95,159 2018/03/24, 02:57 PM
  اطلاعیه شماره 29: غرفه ام اس سنتر در بازارچه خیریه بنیاد admin 30 17,171 2017/11/28, 07:59 PM
آخرین ارسال: glassheart
  اطلاعیه شماره ۳۲: درج بنر تبلیغاتی در ام اس سنتر admin 5 4,870 2016/09/03, 04:13 PM
آخرین ارسال: mstoday
  اطلاعیه شماره ۲: معارفه و تودیع ( تقدیر و تشکر ) hamid 39 37,074 2016/08/19, 01:30 PM
آخرین ارسال: admin

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان