•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • 7
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 2.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اطلاعیه شماره ۳۱: حضور در برنامه زنده ضربان
من اومدم با جزئيات تشكر كنمSmile (16)
حميد! واقعاً مرسى. لبخندت موقع صحبت كردن آدم رو مجبور ميكرد لبخند بزنهBlush
حديث عزيزم! تسلطت واقعاً مثال زدنى بود. اينقدر مسلط بودى كه آدم باورش نميشد بار اولته رفتى تلويزيون!love28
مليكه عزيزم! مثل هميشه خانوم و با آرامش. واقعا ديدن چهره آرومت چقدر آدم رو آروم ميكنهlove28
واقعاً ازتون ممنون كه "جرأت" داشتيد و رفتيد توى يه برنامه زنده و با افتخار گفتيد كه ام اس داريد. شماها بهترينيدicon_question
 تشکر شده توسط : hamid , nahid , samiramiss , نازلی , coffeedot , hadisss , elham 66 , سها , matin , سمیرا67 , leili-asmaneh , glassheart , معصومه عباسی , آنا , malike
من نتونستم ببینم میشه لینک دانلودش رو بزارید
 تشکر شده توسط : coffeedot , hadisss , سها , matin , سمیرا67 , glassheart , آنا
منم اومدم smiling

اول میخوام به طرز خیلی شدیدی از آقای دکتر عظیمی تشکر کنم. متاسفانه من نتونستم دو برنامه قبل رو ببینم و لینک دانلود برنامه رو هم پیدا نکردم ولی صحبت های دکتر در این برنامه جبران بخش اعظمی از کم لطفی سایر برنامه های مربوط به ام اس بود.
واقعا موقعی که تو اتاق فرمان بودم و صحبت های دکتر رو شنیدم، انرژیم ۱۰۰ برابر شد. دکتر مثال های فوق العاده ای زد.
ازشون به شدت ممنونم هم بابت صحبت هاشون و هم بابت اینکه ایشون باعث شدن گروه کوهنوردی به برنامه برسه و انشالا در آینده خبر های بهتری هم داریم

از مسئولین برنامه هم که احتمالا این پیغام بهشون نرسه هم شدیدا ممنونم که طلسم چندین ساله رو در صدا و سیما شکستن و قسمت های جدیدی از ام اس رو به نمایش گذاشتن.

بعدش از دو دوست عزیزم، حدیث و ملیکه که هر دو در این چند روز انقدر استرس داشتن که منو بیچاره کردن Smile (16) شوخی میکنم wink2 واقعا در اون فرصت کم به مباحث خیلی خوبی اشاره کردن بچه ها. شدیدا بهتون تبریک میگم که این جرات رو داشته تا به تمام ایران بگید ما ام اس داریم و خیلی خوبیم.

در نهایت ببخشید اگر خیلی نکات رو نگفتیم واقعا فرصتمون خیلی خیلی کم بود.
لینک دانلود برنامه هم به زودی به این تاپیک اضافه خواهد شد
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : samiramiss , نازلی , coffeedot , hadisss , Parla , elham 66 , سها , matin , nahid , سمیرا67 , Sarina_al , شهرزاد , SSA , minoshka , glassheart , parastoo2 , آنا , malike
مرسی واقعا از شما و دکتر عظیمی menicon_question
بالاخره چند نفر آوردن که خداروشکر مثل اکثرمون حالشون خوبه agreement2wink2
زمانش به شدت کم بود و مجری به شدت پرحرف angry2N_aggressive (37)
ولی بازم عالی بود icon_biggrinagree:happy0065.gif
آنچه مرا نکشد، نیرومندترم میسازد.
این را در مدرسه ی جنگِ زندگی آموخته ام...
 تشکر شده توسط : نازلی , hamid , coffeedot , hadisss , elham 66 , سها , matin , nahid , سمیرا67 , fariba 68 , glassheart , معصومه عباسی , آنا
دقیقا از جایی که بچه ها خودشون و معرفی کردم برنامرو دیدم، البته به صورت آنلاین و از سر کار و بعد از پنج دقیقه فقط صداشو با هدفون گوش می کردم مانیتورم رو به همست smiling نمیشد دید، چقدر خوشحال شدم حمید و حدیث و دیدم چقدر دلم براشون تنگ شده بودicon_question
دوستای خوبم ایشالا همیشه موفق باشید و رو به پیشرفتlove28
آرزوهاتو يه جا يادداشت کن و يکی يکی به خدا بگو. خدا يادش نميره،ولی تو يادت ميره چيزی که امروز داری، آرزوي دیروزت بود...
 تشکر شده توسط : سمیرا67 , hadisss , سها , elham 66 , fariba 68 , coffeedot , samiramiss , minoshka , hamid , glassheart , معصومه عباسی , آنا
تکرارش چه ساعتی پخش میشه؟
 تشکر شده توسط : سمیرا67 , hadisss , سها , coffeedot , glassheart
این لینک رو ببینید :
http://salamattv.irib.ir/conductor
جدول پخش هفتگی برنامه های شبکه سلامته . اینطور که بالای جدول نوشته ، دوبار بازپخش داره ، یکی 10 دقیقه بامداد ، یکی دیگه هم 8 صبح
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : santi , سمیرا67 , hadisss , سها , elham 66 , coffeedot , hamid , glassheart
عــــــــــــــــــــــــــاغا من با چه مشقتی هی زدم تو سر خودم تا نت دلش سوخت چند دقیقشو آن لاین دیدم laughing3laughing3laughing3
حمید Smile (16)Smile (16)Smile (16) راضیم ازت laughing3laughing3
حدیث love28love51love28
ملیکه جون icon_questionlove28love51 (من فکر کردم شما شهرزادی ashamed0006.gifashamed0006.gifashamed0006.gif )

جای من خالی بود زلزلههههههههههههه ام اس سنتر N_aggressive (37)N_aggressive (37)N_aggressive (37)
happy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif
به اندوه خود لبخند بزن...
 تشکر شده توسط : hadisss , سها , silent , elham 66 , fariba 68 , coffeedot , samiramiss , minoshka , hamid , glassheart , آنا , malike
وااااااااااای منم چه ذوق مرگ شدم حمید و حدیث رو دیدمlaughing3laughing3laughing3laughing3
 تشکر شده توسط : سها , elham 66 , fariba 68 , samiramiss , coffeedot , hadisss , minoshka , hamid , glassheart , آنا
همین الان (00:12)
تکرار برنامه ضربان از شبکه سلامت؛
با حضور دکتر امیررضا عظیمی فلوشیپ ام اس،
و اعضای گروه کوهنوردی و سایت ام اس سنتر
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
 تشکر شده توسط : SSA , coffeedot , hadisss , یه غریبه , minoshka , hamid , glassheart , آنا

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • 7
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اطلاعیه ۳۶: کسب درآمد از ام اس سنتر admin 8 2,737 2023/12/19, 08:25 AM
آخرین ارسال: dz.vahid1359
  اطلاعیه شماره 3۷: سفر و دیدارهای ام اس سنتر تا پایان ۹۸ admin 1 3,330 2023/12/01, 08:54 AM
آخرین ارسال: dz.vahid1359
  اطلاعیه شماره 35: قالب جدید ام اس سنتر admin 30 12,335 2018/12/12, 11:08 PM
آخرین ارسال: hamid
  اطلاعیه شماره ۲۵: رادیو ام اس سنتر admin 110 81,286 2018/09/18, 03:23 PM
  اطلاعیه شماره ۳۴: وبینار ام اس سنتر admin 29 14,855 2018/08/14, 06:40 PM
آخرین ارسال: icerose
  اطلاعیه شماره 7: افراد شرکت کننده در دیدارها هیئت مدیره 71 45,331 2018/05/09, 12:52 AM
  اطلاعیه شماره ۳۳: چت روم و قوانین admin 47 95,131 2018/03/24, 02:57 PM
  اطلاعیه شماره 29: غرفه ام اس سنتر در بازارچه خیریه بنیاد admin 30 17,165 2017/11/28, 07:59 PM
آخرین ارسال: glassheart
  اطلاعیه شماره ۳۲: درج بنر تبلیغاتی در ام اس سنتر admin 5 4,867 2016/09/03, 04:13 PM
آخرین ارسال: mstoday
  اطلاعیه شماره ۲: معارفه و تودیع ( تقدیر و تشکر ) hamid 39 37,066 2016/08/19, 01:30 PM
آخرین ارسال: admin

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست