امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اطلاعیه شماره ۱: معرفی هیئت مدیره
اعضای محترم انجمن تخصصی ام اس ایران
با سلام
با توجه به توسعه فعالیت های انجمن تخصصی ام اس ایران که منجر به افزایش روز افزون اعضای سایت گردیده است، هیئت موسس این سایت به منظور بهبود کمی و کیفی فعالیت های سایت و دستیابی به اهداف از پیش تعیین شده انجمن و تبدیل آن به یک پاتوق علمی و فرهنگی سالم در فضای مجازی، بر آن شدند تا مدیریت سایت را بر اساس تحقق و حاکمیت خرد جمعی، به سمت مدیریت گروهی سوق داده و از این رو نسبت به تعیین هیئت مدیره انجمن از میان اعضای فعال و با سابقه و پایتخت نشین سایت اقدام نمایند.
لذا اسامی اعضای نخستین هیئت مدیره انجمن تخصصی ام اس ایران که متشکل از ۳ نفر از اعضای سایت به علاوه هیئت موسس می باشد به ترتیب سن به شرح ذیل اعلام میگردد:

۱ - مهسا
۲ - مهدی
۳ - حامد
۴ - سینا
۵ - حمید

- پس از این اداره امور انجمن بعهده یك هیئت مدیره پنج نفری خواهد بود و اعضای هیئت مدیره در كلیه تصمیمات و مصوبات و اقدامات هیئت مدیره مسئولیت مشترك دارند و رای و تصمیم و اقدام هیئت مدیره رای و تصمیم و اقدام همگی آنان تلقی می شود.
با آرزوی شادی های روز افزون برای تمامی عزیزان

با تجدید احترام به همه فرشته های ناز ام اسی
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

تشکر شده توسط : TootFarangi , hamid , pariya , شفا یافته , hamed , سحــــــــر , Morteza , mirali , yaro , Amir , Majid , Matilat , shadi , saffari_mo , sarajahed , sayna , h.kakavand , Narges , عمومهربان , darya2 , ELI , mrz81 , razieh , nosrati , هنگامهB , toktam* , yummy , glassheart
سینا پس بازرس هیئت مدیره چی میشه .
روزنامه رسمی اش هم می کنید .
عضو ادل بدل هم دارین .
چو بید بر سر ایمان خویش میلرزم ... که دل به دست کمان ابروئیست کافر کیش
 تشکر شده توسط : h.kakavand , Majid
با آرزوی موفقیت برای دوستان
دوست دارم وقتی که چشمات می بندی....با من به دردای این دنیا می خندی....
 تشکر شده توسط : مـه ســـا , hamed , nahid , Majid
(2010/08/22, 02:19 PM)mojtaba2iran نوشته است: سینا پس بازرس هیئت مدیره چی میشه .
روزنامه رسمی اش هم می کنید .
عضو ادل بدل هم دارین .

مجتبي ظاهرا" تو يه چيزايي راجع به هيئت مديره مي دوني كه چند نفرند و چند عضو علي البدل دارند و منشي دارند و بازرس. ولي جانم اينجا كه شركت نيست. آره مجتبي تا جاييكه من يادمه تو صورتجلسه ها كه هر سال بايد مي داديم به اداره ثبت خب تعداد اعضا رو بايد مي نوشتيم كه كي چيكاره است منتهي اينجا شركت نيست منتهي حتي تو ساختمانها هم اعضا هيئت مديره پنج نفرند نه هفت نفر.
وقتی تنها شدی تنها تر از تمام غریبان روزگار
از قیل و قال حادثه باری دلت گرفت
بر خویش تکیه کن برعرش
سعیده خانوم شما لطف دارین ولی من عضو ادل بدل گفتم نه علی البدل . سایت ام اس سنتر هم مثل خیلی جاهای دیگه این مملکت حضرت عباسی اداره می شه پس حتما اشکالی ندازه به جای 5 نفر 7 نفر عضو هیت مدیره باشن . تازشم مگه من فضولم ؟!!!!
هرجوري مي خواهيدادارش كنيد ولي جايي نريد
 تشکر شده توسط : Majid
نه بابا کجارو دارن برن
اینا آلو هستن به گلوlove51

با عرض معذرت از هیئت محترم و محترمه سایت :55:
راستی وقتی جلسه تشکیل میدین بین اناث و ذکور حتما پارچه برزنت یادتون نره چون ما یه هیئت مدیره غیر شرعی نمی خواهیم agreement2
 تشکر شده توسط : Majid
به همه دوستان عزیزی که برای عضویت در هیئت مدیره انتخاب شدند تبریک میگمBlushBlush
برای همتون آرزوی موفقیت دارمBlushBlush
شخصيت منو با برخوردم اشتباه نگير!
شخصيت من چيزيه كه "من" هستم اما برخوردِ من بستگي به اين داره كه "تو" كي هستي...!
 تشکر شده توسط : hamed , مـه ســـا , nahid , Majid
اعضا محترم هيئت مديره

با آرزوي سلامتي و موفقيت روزافزون شما، تبريكات اينجانب را پذيرا باشيد.
به اميد اينكه موجبات رشد و شكوفايي هر چه بيشتر سايت فراهم آيد.
"چقدر ابد زمان اندکی ست برای آنکه به کفایت کنارت باشم...
 تشکر شده توسط : hamed , مـه ســـا , nahid , h.kakavand , Majid
به همه ی دوستان عزیز تبریک میگم

امیدوارم با این اتنخاب های شایسته شاهد پیشرفت روز افزون سایت باشیم

موفق باشین
خدا یا کیفیت رو فدای کمیت نکن. کمتر خلق کن ولی آدم خلق کن!
 تشکر شده توسط : hamed , مـه ســـا , nahid , h.kakavand , Majid , nosrati

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اطلاعیه ۳۶: کسب درآمد از ام اس سنتر admin 8 2,736 2023/12/19, 08:25 AM
آخرین ارسال: dz.vahid1359
  اطلاعیه شماره 3۷: سفر و دیدارهای ام اس سنتر تا پایان ۹۸ admin 1 3,330 2023/12/01, 08:54 AM
آخرین ارسال: dz.vahid1359
  اطلاعیه شماره 35: قالب جدید ام اس سنتر admin 30 12,335 2018/12/12, 11:08 PM
آخرین ارسال: hamid
  اطلاعیه شماره ۲۵: رادیو ام اس سنتر admin 110 81,282 2018/09/18, 03:23 PM
  اطلاعیه شماره ۳۴: وبینار ام اس سنتر admin 29 14,851 2018/08/14, 06:40 PM
آخرین ارسال: icerose
  اطلاعیه شماره 7: افراد شرکت کننده در دیدارها هیئت مدیره 71 45,326 2018/05/09, 12:52 AM
  اطلاعیه شماره ۳۳: چت روم و قوانین admin 47 95,127 2018/03/24, 02:57 PM
  اطلاعیه شماره 29: غرفه ام اس سنتر در بازارچه خیریه بنیاد admin 30 17,160 2017/11/28, 07:59 PM
آخرین ارسال: glassheart
  اطلاعیه شماره ۳۲: درج بنر تبلیغاتی در ام اس سنتر admin 5 4,867 2016/09/03, 04:13 PM
آخرین ارسال: mstoday
  اطلاعیه شماره ۲: معارفه و تودیع ( تقدیر و تشکر ) hamid 39 37,066 2016/08/19, 01:30 PM
آخرین ارسال: admin

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان