نظرسنجی: آیا مایل به شرکت در سومین فراخوان کوه نوردی هستید ؟
بلی
95.45%
21 95.45%
خیر!
4.55%
1 4.55%
در کل 22 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9(current)
  • 10
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اطلاعیه : سومین فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر
Rainbow 
خیلی خیلی خوشحالم که در این برنامه کوه نوردی بودم کنار دوستان گلم خیلی خوش گذشت امیدوارم دوباره از این دیدار ها داشته باشیم .
مرسی از همه بچه هایی که تدارک این برنامه کوه نوردی رو دیده بودند
تمام چراغ های خانه روشن است
و من صدای خنده ات را
بلندتر از همیشه نقاشی می کنم
لطفی کن، به کسی چیزی نگو
بگذار همسایه ها خیال کنند تو آمده ای....
 تشکر شده توسط : fireboud , سـاناز , shokolat , N00shin , بابک57 , Majid , Saina , arezoo_azizi , hanie , رضا محمدی ها
برنامه خیلی عالی بود .
جا داره یه تشکر حسابی از فربد کنم . خسته نباشی
همه بچه هایی هم که اومدن خسته نباشید . وجود تک تکتون به این برنامه انرژی داد .
ایشالله همه دوستانی که دوست دارن در این فراخوان ها شرکت کنن دفعه دیگه بتونن بیان

فقط فربد جان من اون کوله 80 کیلویی رو بکن 60 کیلو smiling
فکر کنم نیم ساعت - یک ساعت اخر رو کول خودم بود فقط . داشتم میمردم ولی به کسی ندادم . خدایی خیلی حال داد ولی الان دارم از بدن درد میمیرم laughing3laughing3laughing3
انگار رفتم باشگاه پرس پا و پشت پا و جلو پا رو همزمان و هر کدوم 100 کیلو زدم . ولی باشگاه و درد بعد از اولین جلسه یه خوبی داره که فرداش این درده خیلی بهت حال میده و انرژی میگیری . منه بیچاره تا چند هفته دیگه باید وایسم واسه کوه رفتن smilingconfusedBlushashamed0006.gif
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : shokolat , fireboud , بهــار , N00shin , سـاناز , Matilat , بابک57 , Majid , Saina , arezoo_azizi , رنگین کمان , hamid t , hanie , رضا محمدی ها
سلام
تشکر میکنم از همه دوستانی که تشریف آوردند و باز هم باعث دلگرمی و نشاط ما شدند و اینبار تشکر ویژه دارم از دو عزیز (مهرداد و روشنک خانم)که از راه دور اومده بودند
واقعا باعث خوشحالی من میشه که چنین استقبالی از برنامه ها میشه و وجود شما عزیزان تماما برای من انرژی میاره

از همه شما ها سپاس گذارم
gone out

follow the white rabbit
[/b]

تشکر شده توسط : سـاناز , بی تـــا , بابک57 , بهــار , Mehdi Marjani , shokolat , MAHDI , i3aran , مولتی ام اس , رنگین کمان , arezoo_azizi , N00shin , hamid t , hamid , Prime , رضا محمدی ها , hanie , O#!!! , Saina , TootFarangi , roshanak.z
کاش این جمعه میرفتیم کوه happy0065.gif
هوا خیلی خوب بود خنک و تمیز کاش به زودیه زود یه قراره دیگه کوه اوکی بشه icon_biggrin
آقا فربوووووووود
icon_question

فایل‌(های) پیوست شده
.jpg   746bv8hio8w3qj25xcu5.jpg (اندازه: 91.38 KB / تعداد دفعات دریافت: 2)
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
 تشکر شده توسط : رضا محمدی ها , glass frame
آره موافقم الان هوا خیلی بهتر از اون موقع است چون اون موقع هوا خیلی آلوده بودangry2
زندگی سه چیزش خوبه:ندونی و دعات کنن؛نبینی و نگا کنن؛نباشی و یادت کنن...icon_question
امیدورام این جمع همینجوری خوب بمونه چون واقعا همه اخلاق کوهنوردی دارن ... و امیدوارم هر کسی هم که به برنامه های بعدی اضافه میشه کوهنورد هم نباشه ... اخلاق کوهنوردی داشته باشه
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

تشکر شده توسط : شهرزاد , fireboud , سـاناز , arezoo_azizi , O#!!! , N00shin
منم بودم آقا...دیر رسیدم تاپیک داغ تر دیگه دیدار اعضای ام اس سنتر هستagreement2
اومدم نوشته هاتونو خوندم دلم نیومد چیزی نگم...
مرسی ساینا جون که مثل همیشه عالی نوشتیicon_question
مرسی مرسی مرسی از همه دوستای عزیزم که مثل همیشه به خاطره یه روز به یاد موندنی در کنار هم داشتیم...
باورتون نمیشه اون روزی که توی شرکت داشتم برا همکارام از کوه نوردی و شماها حرف میزدم آن چنان به من نگاه میکردم که من توی چشماشون یه موجی از حسرت حس کردم...فقط میگفتن خوش به حالت..
منم میگم خوش به حالمsmiling
ایشالا در فراخوان بعدی همه دوستام بتونن بیانlove28
وقتی نیستی،همه نیستن
نه که نیستن،هستن
مثل تو نیستن
 تشکر شده توسط : arezoo_azizi , N00shin , سـاناز , fireboud , Saina , naz.gigili
اتفاقا منم شب قبلش تولد خواهرم بود نا ساعت 4 بیدار بودیم....منم که از اول شب میگفتم فردا میخوام برم کوه............همه اخرش گفتن عمرا بری کوه........ولی اومدم خیلی عالی بود........خواهرام کلی حال کردن وقتی منم از شما وانرزیتون تعریف میکردم شوهر خواهرم میگفت ادم دلش میخواد ام اس بگیره.............امیدوارم همیشه همه دوستان گلم همینطور پر انرژی وشاداب وسلامت باشنagreement2agreement2
 تشکر شده توسط : N00shin , fireboud , shahrzad , naz.gigili
من حسودیم گل کرد
چه طوری میشه فتح قله کرد؟
آیا شرایط داره یعنی تو تایمی باید برسیم قله؟Huh
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
(2012/01/07, 10:52 AM)شهرزاد نوشته است: من حسودیم گل کرد
چه طوری میشه فتح قله کرد؟

به سختی
ولی اگه با دل و جون بری کوه ... همون سختی برات میشه لذتی تمام نشدنی که تا تجربه نکردی شاید متوجه منظورم نشی ...
ولی فتح یه قله ... چه ۸۰۰۰ متری چه ۸۰۰ متری ... خیلی لذت بخشه
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

تشکر شده توسط : fireboud , N00shin , arezoo_azizi , شهرزاد

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9(current)
  • 10
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اطلاعیه : اولین فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر fireboud 167 85,772 2018/10/28, 11:08 PM
آخرین ارسال: hamid
  اطلاعیه : فراخوان برگزاری تیم فوتسال ام اس سنتر (ویژه آقایان) گروه کوهنوردی ام اس سنتر 103 69,794 2017/04/07, 08:57 PM
آخرین ارسال: hadisss
  اراده بچه های ام اس سنتر قراره کوه آرارات را تسخیر کنه... سمیرا67 636 252,584 2015/09/12, 01:07 PM
آخرین ارسال: hadisss
  نارنجی پوشان 5 : پنجاه و نهمین فراخوان گردشگری گروه کوهنوردی ام اس سنتر یه غریبه 18 12,984 2015/09/07, 12:57 PM
  نارنجی پوشان 4 : بیست و نهمین فراخوان گردشگری ام اس سنتر گروه کوهنوردی ام اس سنتر 136 73,062 2015/05/19, 09:55 PM
  چهل و هفتمین فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر گروه کوهنوردی ام اس سنتر 17 11,062 2015/02/12, 11:36 AM
آخرین ارسال: Vahid.1974
  چهل و پنجمین فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر گروه کوهنوردی ام اس سنتر 107 59,345 2015/01/10, 02:38 PM
آخرین ارسال: matin
  فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر "برنامه 36 ام" گروه کوهنوردی ام اس سنتر 21 15,724 2014/10/30, 07:25 PM
آخرین ارسال: Sajjad
  فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر "برنامه 38 ام" گروه کوهنوردی ام اس سنتر 9 5,880 2014/10/04, 12:06 PM
آخرین ارسال: ehsan 10054
  فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر "برنامه 37 ام" گروه کوهنوردی ام اس سنتر 0 2,551 2014/09/22, 10:47 AM
آخرین ارسال: گروه کوهنوردی ام اس سنتر

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان