نظرسنجی: آیا مایل به شرکت در سومین فراخوان کوه نوردی هستید ؟
بلی
95.45%
21 95.45%
خیر!
4.55%
1 4.55%
در کل 22 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • 9
  • 10
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اطلاعیه : سومین فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر
نوشین جان دیشب قول دادی مواظب باشیاlove51
نکنه یادمو نبرده باشی یا تو سرما جاش گذاشته باشی!confused2
بهم قول دادید مواظبش باشید ولی فکر نکنم...angry3
Together we stand
Divided we fall
 تشکر شده توسط : N00shin
(2011/12/23, 10:02 PM)parastoo joon نوشته است: نوشین جان دیشب قول دادی مواظب باشیاlove51
نکنه یادمو نبرده باشی یا تو سرما جاش گذاشته باشی!confused2
بهم قول دادید مواظبش باشید ولی فکر نکنم...angry3

عزیزم چیز مهمی نشده که
یادت رو هم بردیم و خیلی هم مواظبش بودیم و سالم برگشتوندیمش... wink2love51
 تشکر شده توسط : parastoo joon , رضا محمدی ها
سلام سلام icon_questionicon_question love51love51

هی من وایستادم شهرزاد ( انگلیسی ) بیاد تعریف کنه ولی نیومد بالاخره مجبور شدم خودم بیام آستین بالا بزنم evilgrin0039.gifevilgrin0039.gif

امروز هم به همت و تلاش آقا فربد و دوستان عزیزم سومین برنامه ی کوه به نحو احسن برگزار شد happy0065.gifhappy0065.gif

خداروشکر هوا خوب بود و مثل سری اول از بارون و گل و مه و برف و کولاک و بهمن و گرگ ها و تله کابین و . . . خبری نبود laughing3laughing3

یه افتخاری که امروز داشتیم این بود که در کنار دوستان جدیدمون بودیم ( آرزو جون ، سمیرا جون ، آقا مهرداد و آقا رضا محمدی ها و همچنین روشنک جون که از کانادا با پسر سرماییشون اومده بودن icon_question )

اینجانب هم که از همون اول واسه اینکه موهام فر نشه به جای کلاه شلواریه جیب دارم ، از کلاه کاپشن یکی از بچه های فداکار استفاده کردم و مورد تمسخر قرار گرفتم laughing3laughing3laughing3

جالب ترین صحنه ای که من امروز دیدم ، دیدن آلودگی هوا در ارتفاع بود ، واقعا صحنه ی جالبی بود . . .

کل تهران رو دود و غبار گرفته بود angry3angry3angry3 فقط یه ذره نوک برج میلاد معلوم بود sad2sad2

آقا حمیدم هم لطف کردن با یک عملیات کاملا نامحسوس کوله ی بچه هارو سبک میکردن با سنگ angryangryangry

با اقتدار تمام ایستگاه 2 رو فتح کردیم و همونجا شروع به ویتامین گیری کردیم smilingsmiling

از سوسیس بندری بگیر تا الویه و نیمرو . . . N_aggressive (35)N_aggressive (35)N_aggressive (35)N_aggressive (35)

در مسیر برگشت هم تلفات زیاد داشتیم : شهرزاد و نوشین و ساناز و . . . ( خودمم نزدیک بود کله پا بشم evilgrin0039.gifevilgrin0039.gif )

شهرزاد خانم آدم که به بقیه بخنده سره خودشم میاد . . . wink2wink2

آخرشم بعضیا ( برای حفظ آبرو از گفتن نام معذورم ) هرچی دویدن دستشون به من نرسید . . . evilgrin0039.gifevilgrin0039.gifevilgrin0039.gif

خلاصه همه چی خوب و عالی بود و در کنار دوستان خوبم خیلی خوش گذشت و جای همه ی عزیزانی که نبودن خالی بود . . . love51love51love51love51
روزگارا ، تو اگر سخت بمن میگیری ! باخبر باش که پژمردن من آسان نیست . . . !
 تشکر شده توسط : N00shin , parastoo joon , naz.gigili , بهــار , fireboud , arezoo_azizi , بی تـــا , بابک57 , Matilat , Prime , رضا محمدی ها , hanie , O#!!! , سـاناز , Mehdi Marjani , shokolat , ساغر , Majid
happy0065.gifساینا جونم انقدر قشنگ تعریف کردی که دیگه این دفعه تنبلی و ... رو میذارم کنار و منم میامicon_biggrin
Together we stand
Divided we fall
 تشکر شده توسط : Saina , fireboud , arezoo_azizi , رضا محمدی ها , Majid
ساینا جونم مرسی که انقدر قشنگ واسه ماها که نبودیم. (و خودتون که بودین) توضیح دادیlove51 دوستت دارمlove28
امیدوارم همیشه شاد شاد شاد باشیـــــــــــــــد.happy0065.gificon_biggrin
اگر بدانيد مردم چقــدر به ندرت فکـر مي کنند
هيچ گاه از اينکه درباره ي شما چه فکـر مي کنند
نگــران نمــي شويــد . . .
 تشکر شده توسط : Saina , arezoo_azizi , رضا محمدی ها , parastoo joon , Majid
اینم عکسی که تو ایستگاه 2 توچال ( ارتفاع 2200 ) از آلودگی تهران گرفتم . . .

فایل‌(های) پیوست شده
.jpg   0210201113433.jpg (اندازه: 496.71 KB / تعداد دفعات دریافت: 14)
روزگارا ، تو اگر سخت بمن میگیری ! باخبر باش که پژمردن من آسان نیست . . . !
 تشکر شده توسط : Matilat , Prime , رضا محمدی ها , hanie , بهــار , N00shin , O#!!! , fireboud , shokolat , ساغر , arezoo_azizi , parastoo joon , بابک57 , Majid
ساینا من چشام ضعیفه این عکسه رو نمیبینم که icon_crylove51
خوشحالم که بهتون خوش گذشت.
نبودم اما دلم پیشتون بود
فراخوان چهارم دیگه حتما هستمagreement2
اگر همه انسانها کارکرد مغزشان یک میلینیوم شکمشان میبود دنیا تعریف دیگری میداشت.evilgrin0039.gif
 تشکر شده توسط : بهــار , Saina , Prime , رضا محمدی ها , hanie , N00shin , سـاناز , naz.gigili , shokolat , arezoo_azizi , Majid
سلام به دوستای عزیز ودوست داشتنی
من هم دیروز کوه رفتم هرچند مختصر وکوتاه اما خیلی بهم خوش گذشت و این افتخارو داشتم که دوستای خوبم رو از نزدیک ببینم.
از آقا فربد, آقا علیرضا , آقا سینا,بهار خانم و نوشین خانم خیلی خیلی ممنونم.
امیدوارم همه دوستان این امکان رو داشته باشن که برای چهارمین فراخوان کوهنوردی شرکت کنند.
دوستون دارم icon_question
 تشکر شده توسط : بهــار , Prime , N00shin , O#!!! , سـاناز , naz.gigili , shokolat , arezoo_azizi , Majid
ایشاله حالتون بهتر بشه با ما جلوتر هم بیایید
ولی کاش از اول میگفتید آقا رضا هستید
چون فکر میکردم شما همراهید:icon_question
انیس جون از توضیحاته مفصل شما کمال قدردانی میکنیم امیدواریم شما یکی از کاندیدهای ریاست جمهوری رای بیاوریدlaughing3

ولی خدایی راست میگه خیلی خیلی خوش گذشت ایشاله دوستانی که نتونستن بیان و در آینده به جمع ما پیرزن و پیرمردهاlaughing3 میخواهند ملحق شوند زودتر خوب شن -بابا خوب شین بیایین دیگه

هرچی بیشتر باشه بهتره ----مثلا جمع 50یا60نفره ، یکی از ما بخوره زمین از جمله خودم بخورم زمینicon_biggrinفکر کنید چند نفر میخندنlaughing3laughing3N_aggressive (35)

راستی بعد از 18ساعت از افتادنم تازه پام درد گرفتهTonguesmiling
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
 تشکر شده توسط : رضا محمدی ها , ساغر , arezoo_azizi , Saina , parastoo joon , Majid
کاشکی ما هم تهران بودیم و به همراه دوستان خوبم به کوه میامدم البته ما هم اینجا کاها به کوهنوردی میریم خیلی حال میده ولی یک سری می خوام بیام با شماها برم icon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
خدایا بینهایت دوستت دارم[تصویر:  h6827_2.gif]
 تشکر شده توسط : شهرزاد , N00shin , رضا محمدی ها , naz.gigili , ساغر , arezoo_azizi , Saina , Majid

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • 9
  • 10
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اطلاعیه : اولین فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر fireboud 167 85,773 2018/10/28, 11:08 PM
آخرین ارسال: hamid
  اطلاعیه : فراخوان برگزاری تیم فوتسال ام اس سنتر (ویژه آقایان) گروه کوهنوردی ام اس سنتر 103 69,799 2017/04/07, 08:57 PM
آخرین ارسال: hadisss
  اراده بچه های ام اس سنتر قراره کوه آرارات را تسخیر کنه... سمیرا67 636 252,586 2015/09/12, 01:07 PM
آخرین ارسال: hadisss
  نارنجی پوشان 5 : پنجاه و نهمین فراخوان گردشگری گروه کوهنوردی ام اس سنتر یه غریبه 18 12,988 2015/09/07, 12:57 PM
  نارنجی پوشان 4 : بیست و نهمین فراخوان گردشگری ام اس سنتر گروه کوهنوردی ام اس سنتر 136 73,065 2015/05/19, 09:55 PM
  چهل و هفتمین فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر گروه کوهنوردی ام اس سنتر 17 11,062 2015/02/12, 11:36 AM
آخرین ارسال: Vahid.1974
  چهل و پنجمین فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر گروه کوهنوردی ام اس سنتر 107 59,345 2015/01/10, 02:38 PM
آخرین ارسال: matin
  فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر "برنامه 36 ام" گروه کوهنوردی ام اس سنتر 21 15,724 2014/10/30, 07:25 PM
آخرین ارسال: Sajjad
  فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر "برنامه 38 ام" گروه کوهنوردی ام اس سنتر 9 5,882 2014/10/04, 12:06 PM
آخرین ارسال: ehsan 10054
  فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر "برنامه 37 ام" گروه کوهنوردی ام اس سنتر 0 2,551 2014/09/22, 10:47 AM
آخرین ارسال: گروه کوهنوردی ام اس سنتر

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست