•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 17
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اطلاعیه : اولین فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر
من توهين كردم؟ مگه چي گفتم؟ تقصير فايربوده كه چون ام اس ندارم منو زير سوال ميبره ...
 تشکر شده توسط : pariya1361
عزیزم نگفتم توهین میکنی.منظورم اینه که نسبت به مباحثی که بچه هامدت ها براش زحمت کشیدن و به شوق اونا میان تو سایت داری جبهه گیری میکنی و این درست نیست
خداوندا ، قرارم باش
یارم باش
جهان ، تاریکی ِ محض است
میترسم ؛ کنارم باش . . .
به زحمتهاتون برسيد. ببخشيد كه اومدم اينجا. خداحافظ
ایلار جونم عشق من خوبی؟بابا سخت نگیر و فکرتو مغشوش چیزای بیخود نکن
عزیزم ما اینجا همه با هم دوستیم خیلی خیلی خوشحالیم یه دوست جدید مثل تو اومده تو جمعمون میتونه کمکمون باشه این یعنی تو یه فرشته ای love51love51love51
اخه ما بچه ها همه از فرشته ها یه توقع بزرگ داریم دست خودمون نیستاicon_cryicon_cryicon_cryآخه میگن فرشته ها رسم شکستن ندارن اونم دل ما بچه های ام اس سنتری روBlushBlushBlushBlush
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

تشکر شده توسط : aylar , ارزو , pariya1361
من كه براتون اين همه دعا ميكنم، دلتون رو شكستم؟
من گفتم اگه به موفقيت دست پيدا ميكنيد، كار شاقي نيست! خودتونو دست كم گرفتيد. هيچ فرقي با بقيه نداريد. به خودتون بگيد كه مثل بقيه هستيد... بگيد كه ناتوان نيستيد... بگيد كه خواستن توانستن است، مثل روزايي كه بيماريتونو تشخيص نداده بودن، مي تونيد درس بخونيد، كار كنيد، زندگي كنيد و ... من ميگم اينقدر همه چيزو بزرگ نكنيد...
من ميگم به نوشته هاي من بخند... به من بخند... به من كه اينقدر بيكارم .. به چرت و پرتام ...
من بگم يكي نره كوه، نميره؟ خب معلومه كه بخواد ميره... كسي هم كه خسته است براش دعا مي كنم . بيشتر از اين كاري از دستم بر نمياد...
شماها شرايطتونو سخت تر نكنيد... تا اونجا كه من ميدونم خيلي هاتون از نوع پيش رونده نيستيد... علايم ميره و برميگرده... روزهاي خوشي هم داريد... همش كه ناخوشي نيست...
 تشکر شده توسط : fireboud , shokolat , ارزو , پویش , هانیه , pariya1361
آخ جووووووووووووووووووون
مرسی دوستامicon_question
خیلی عالیه
من حتما شرکت خواهم کرد انشالا
فقط یه مساله ای هست...که اونم باید تست کنم چون ولنجک مسیرش به ما خیلی دور میشه..من ساعت پنج از خونه راه میافتادم به زور هشت میرسیدم درکه!
قول میدم خوش قول باشم...منتظرم بمونید هاااااااااااااااا
سارا جونم میای؟
بهار عزیزم بدون تو که صفا نداره!
وقتی نیستی،همه نیستن
نه که نیستن،هستن
مثل تو نیستن
 تشکر شده توسط : بهــار , fireboud , shokolat , سـاناز , pariya1361
(2011/10/26, 08:06 PM)aylar نوشته است: من كه براتون اين همه دعا ميكنم، دلتون رو شكستم؟
من گفتم اگه به موفقيت دست پيدا ميكنيد، كار شاقي نيست! خودتونو دست كم گرفتيد. هيچ فرقي با بقيه نداريد. به خودتون بگيد كه مثل بقيه هستيد... بگيد كه ناتوان نيستيد... بگيد كه خواستن توانستن است، مثل روزايي كه بيماريتونو تشخيص نداده بودن، مي تونيد درس بخونيد، كار كنيد، زندگي كنيد و ... من ميگم اينقدر همه چيزو بزرگ نكنيد...
من ميگم به نوشته هاي من بخند... به من بخند... به من كه اينقدر بيكارم .. به چرت و پرتام ...
من بگم يكي نره كوه، نميره؟ خب معلومه كه بخواد ميره... كسي هم كه خسته است براش دعا مي كنم . بيشتر از اين كاري از دستم بر نمياد...
شماها شرايطتونو سخت تر نكنيد... تا اونجا كه من ميدونم خيلي هاتون از نوع پيش رونده نيستيد... علايم ميره و برميگرده... روزهاي خوشي هم داريد... همش كه ناخوشي نيست...
تو یه روح بزرگ داری خیلی خیلی بزرگ واقعا ممنونم انقدر دیدت قشنگه و به همه ما یاداوری میکنی که ما هیچیمون نیست و با دیگرون فرقی نداریم
واقعا خوشم اومد از دید تیزبینت.دوست داریم هوارتاااااااااااlove51love51love51love51
ما به یه فرشته مثیت بین و با انرژی مثبت دهنده اینجا خیلی احتیاج داریم.مرسی که فرقی بین ماها با غیر ام اسی ها نمیبینی
خیلی خوشحالم یه دوست فهمیده دارم.ما هممون ورودت به اینجارو غنیمت میدونیم و از راهنماییات استفاده میکنیم
این تبریکات و به حساب خود نمایی نزار ما ها فقط یه ذره زیادی احساساتی هستیم دوست داریم تو شادی هم شریک باشیم
من دیگه فقط خودمو براتو لوس میکنمwink2wink2wink2
agreement2agreement2agreement2agreement2agreement2agreement2agreement2

همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

تشکر شده توسط : aylar , pariya1361
ما که پایه ایمhappy0065.giffighting0030.giffighting0030.gif
دو تایی میایم fighting0030.giffighting0030.gif
اما به دلیل احتمال سرمای هوا ملینا رو نمیتونیم بیاریمsadsad
خدایا حواست هست؟
صدای گریه ام از گلویی در میاید که تو از رگ به آن نزدیکتری
 تشکر شده توسط : fireboud , بهــار , pariya1361
happy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifما هم میاییمwink2
فقط کفش بزرگ پامون میکنیم

تشکر شده توسط : fireboud , pariya1361
مهدی جان دختر کوچولوت بزرگتر بشه بعد سه تایی بیاین...
وقتی نیستی،همه نیستن
نه که نیستن،هستن
مثل تو نیستن

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 17
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اطلاعیه : فراخوان برگزاری تیم فوتسال ام اس سنتر (ویژه آقایان) گروه کوهنوردی ام اس سنتر 103 68,892 2017/04/07, 08:57 PM
آخرین ارسال: hadisss
  اراده بچه های ام اس سنتر قراره کوه آرارات را تسخیر کنه... سمیرا67 636 249,072 2015/09/12, 01:07 PM
آخرین ارسال: hadisss
  نارنجی پوشان 5 : پنجاه و نهمین فراخوان گردشگری گروه کوهنوردی ام اس سنتر یه غریبه 18 12,729 2015/09/07, 12:57 PM
آخرین ارسال: hamid
  نارنجی پوشان 4 : بیست و نهمین فراخوان گردشگری ام اس سنتر گروه کوهنوردی ام اس سنتر 136 71,944 2015/05/19, 09:55 PM
آخرین ارسال: hamid
  چهل و هفتمین فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر گروه کوهنوردی ام اس سنتر 17 10,733 2015/02/12, 11:36 AM
آخرین ارسال: Vahid.1974
  چهل و پنجمین فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر گروه کوهنوردی ام اس سنتر 107 58,375 2015/01/10, 02:38 PM
آخرین ارسال: matin
  فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر "برنامه 36 ام" گروه کوهنوردی ام اس سنتر 21 15,398 2014/10/30, 07:25 PM
آخرین ارسال: Sajjad
  فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر "برنامه 38 ام" گروه کوهنوردی ام اس سنتر 9 5,774 2014/10/04, 12:06 PM
آخرین ارسال: ehsan 10054
  فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر "برنامه 37 ام" گروه کوهنوردی ام اس سنتر 0 2,499 2014/09/22, 10:47 AM
آخرین ارسال: گروه کوهنوردی ام اس سنتر
  تقویم ورزشی کوهنوردی ام اس سنتر - 6 ماه اول 93 گروه کوهنوردی ام اس سنتر 83 44,167 2014/08/24, 03:43 PM
آخرین ارسال: matiye

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست