•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 10
  • 11
  • 12(current)
  • 13
  • 14
  • ...
  • 17
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اطلاعیه : اولین فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر
(2011/10/28, 06:38 PM)MissB نوشته است: شماها با این خوبی هاتون
با این محبتتاتون
با این همه لطفتون
ادمو لت و پار می کنید!
بسه دیگه من کشش ندارم!!laughing3
agreement2
به خاطر همین اخلاقته که عاشقتمlove51

الهام جان حتما یه بار سعی کن بیای بعد میبینی که اصلا نه تنها خسته نمیشی بلکه بازم دوست داری بیای..حتما یه بار امتحان کن..من عاشق کوه هستم..منتظرتیم هاااااا

وقتی نیستی،همه نیستن
نه که نیستن،هستن
مثل تو نیستن
 تشکر شده توسط : edarzi , بهــار , Saina , pariya1361
ممنونم شهرزاد جان ... ایشالله یه روز بتونم بیام ... خیلی دوست دارم ولی باید آقا فربد همین جور به راهپیمایی های ساده بپردازند و زیاد حرفه ای نشنsmilingwink2
هزار مرتبه بیماری از سلامت به
تو گر کنی قدمی رنجه بر عیادت من...
 تشکر شده توسط : shahrzad , fireboud , pariya1361
همه عین همیم عسیسم..فربد خودشم آماتور کار می کنه دیگه..دید حالش بیشترهlaughing3
وقتی نیستی،همه نیستن
نه که نیستن،هستن
مثل تو نیستن
 تشکر شده توسط : fireboud , edarzi , Saina , pariya1361
خوش به حالتون
خداوندا ، قرارم باش
یارم باش
جهان ، تاریکی ِ محض است
میترسم ؛ کنارم باش . . .
 تشکر شده توسط : fireboud , pariya1361
خوش بحالتون دوستانagreement2agreement2خداروشکربهتون خوش گذشت وبه سلامت برگشتیدsmilingsmilingsmilingولی بازم تنهاوبدون من رفتیدangry2angry2angry2angry2angry2angry2همه جا بدون من می رویدsadsadsadsadsadدیدار،کوه،سمپوزیوم،مشهدو......angry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3این انصافهangryangryangryangryangryangryangryمگه من دل ندارمsadsadsadsadsadsadsadمنم میخوام بیامsadsadsadsad(sadangry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3:ngry:angry:angr:angryangryangryangryangryangryangryangryangryangryangryangryangryangryangryangryangryangryangryangryangry:angحالا خیلی هم مهم نیست دوستان جای ماconfused:confusedconfusedconfusedconfusedبه شما خوش بگذره مثل اینکه به من خوش گذشتهicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question:laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3
دردوعالم جلال ما زهراست/رمزتغییرحال ما زهراست/عیدبافاطمیه می آیدذکرتحویل سال مازهراست
السلام علیک ایتهاالصدیقه الشهیده

تشکر شده توسط : fireboud , بهــار , Saina , pariya1361
خیلی نامردی بود که من نبودم ولی کار امروزم از فتح توچال کمتر نبود smiling
خوشحالم که اولین برنامه کوه نوردی ام اس سنتر عالی بوده
و امیدوارم یه روزی پرچم ام اس سنتر با بیش از ده کاربر ام اس سنتر بر فراز کوه های ایران و جهان به احتزاز در بیاد
خدایی باید یه تشکر ویژه از فربد داشته باشم ولی جان هر کی دوست داری برنامه ها رو درست بزار نه اینکه 2 روز قبل از برنامه اعلام کنی angry3angry3

icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : O#!!! , سـاناز , N00shin , shahrzad , fireboud , Ali 324 , بهــار , Saina , Mahdieh , Mehdi Marjani , hanie , pariya1361
سلام به همه ی دوستان کوهنورد خسته نباشید

اگه یه روز خواستید یه فتح درست و حسابی داشته باشید زود تر اطلاع رسانی کنید ما هم بیایم !!!!! ((( با عرض معذرت از اقا فربود )))confusedconfusedwink2wink2wink2

اخه برای ما زشته قله ی زیره هفت هشت هزار متر رو فتح کنیم !!!!! laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3

خداییش توی کوهنوردی برای تمرین کسی نبود هم پای من بیاد بالا !!!!!smilingsmiling
قال الله تعالی :‍‍

من با هر بنده ام طوری رفتار می کنم که انگار همین یک بنده را دارم

اما بنده ی من طوری رفتار می کند که انگار همه خدایش هستند بجز من !!!!!!!!

تشکر شده توسط : fireboud , سـاناز , pariya1361
سلام به دوستاي خوبم
من اول از فربد تشكر كنم كه واقعا براي اين برنامه فكر شده عمل كرده بود و مجهز اومده بود. واقعا كارش عالي بود. بعد هم از همه دوستان كه نشون دادن هيچ چيز كمتر از ساير افراد ندارن و مي تونن همپاي بقيه و حتي بهتر از بقيه ورزش كنن و از زيبايي ها لذت ببرند. واقعا حدود 2 كيلومتر كوهپيمايي توي شيب حداقل 35 درجه كار ساده اي نيست و بچه ها نشون دادن كه مي تونن كاراي بزرگي بكنن و اميدوارم كه اين برنامه مقدمه اي بشه براي صعودهاي بعدي و تشكيل يك تيم قوي و نشون دادن توانايي هاي همه بچه ها.
دوستاني كه نتونستن توي اين برنامه بيان واقعا يه برنامه مفرح رو از دست دادن با وجود هواي واقعا عالي و دلپذير و منظره مه گرفته و زيبا اين كوهنوردي واقعا به من چسبيد. اما توي چند برنامه ديگه هم فربد باز برنامه هاي سبكي مدنظر داره تا اروم اروم جمع بتونه خودش رو براي برنامه هاي بزرگتر اماده كنه. حتما توي برنامه هاي بعدي باشين.
از اينكه همه همكاري كردن واقعا ممنونم. يه توصيه هم براي كسايي كه از اين به بعد مي خوان توي اين برنامه ها باشن دارم اينه كه سعي كنن تجهيزات مناسب رو به تدريج تهيه كنن مثل كفش مناسب و لباس و ... تا راحت تر بتونن كوهنوردي كنند.
به هر حال به من كه خيلي خوش گذشت. مرسي از همتون
هميشه مردم لباس هاي كهنه و پوسيده اشون رو دور مي ندازن دارم به اين فكر مي كنم كه چرا بعضي ها افكار كهنه و پوسيدشون رو هيچ وقت دور نمي ندازن
 تشکر شده توسط : Prime , بهــار , Mahdieh , Mehdi Marjani , سـاناز , N00shin , fireboud , hanie , shokolat , Saina , O#!!! , pariya1361
ایشالا برنامه های بعدی هم به همین منوال مرتب برگزار بشه ...
ایشالا روزی بشه که بریم پایین K2 چایی بخوریم بیایم
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

تشکر شده توسط : Prime , بهــار , Mehdi Marjani , سـاناز , N00shin , fireboud , hanie , shokolat , Saina , O#!!! , pariya1361
سلام به همه
اول از همه از فربود عزیز تشکر مخصوص میکنم agreement2agreement2
جای همه دوستان سبز N_aggressive (35)N_aggressive (35)
دومین تشکر از همه دوستان (علیرضا،مهدی،هانیه،انیس،شهرزاد،ساناز،سینا،عباس، فاطمه،شکلات،و.............. دیگه دستم خسته شد بقیه ببخشنlove51love51love51
سومین تشکر از همسر دلبندم که منو همراهی کردicon_questionicon_questionicon_question
چهارمین تشکر از انیس به خاطر ثبت یک پوشش جدید به نام کلاه شلواری جیبدارlaughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3
خدایا حواست هست؟
صدای گریه ام از گلویی در میاید که تو از رگ به آن نزدیکتری
 تشکر شده توسط : havaars , بهــار , Prime , سـاناز , N00shin , fireboud , shokolat , shahrzad , Saina , pariya1361

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 10
  • 11
  • 12(current)
  • 13
  • 14
  • ...
  • 17
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اطلاعیه : فراخوان برگزاری تیم فوتسال ام اس سنتر (ویژه آقایان) گروه کوهنوردی ام اس سنتر 103 69,793 2017/04/07, 08:57 PM
آخرین ارسال: hadisss
  اراده بچه های ام اس سنتر قراره کوه آرارات را تسخیر کنه... سمیرا67 636 252,558 2015/09/12, 01:07 PM
آخرین ارسال: hadisss
  نارنجی پوشان 5 : پنجاه و نهمین فراخوان گردشگری گروه کوهنوردی ام اس سنتر یه غریبه 18 12,976 2015/09/07, 12:57 PM
آخرین ارسال: hamid
  نارنجی پوشان 4 : بیست و نهمین فراخوان گردشگری ام اس سنتر گروه کوهنوردی ام اس سنتر 136 73,059 2015/05/19, 09:55 PM
آخرین ارسال: hamid
  چهل و هفتمین فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر گروه کوهنوردی ام اس سنتر 17 11,061 2015/02/12, 11:36 AM
آخرین ارسال: Vahid.1974
  چهل و پنجمین فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر گروه کوهنوردی ام اس سنتر 107 59,342 2015/01/10, 02:38 PM
آخرین ارسال: matin
  فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر "برنامه 36 ام" گروه کوهنوردی ام اس سنتر 21 15,723 2014/10/30, 07:25 PM
آخرین ارسال: Sajjad
  فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر "برنامه 38 ام" گروه کوهنوردی ام اس سنتر 9 5,880 2014/10/04, 12:06 PM
آخرین ارسال: ehsan 10054
  فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر "برنامه 37 ام" گروه کوهنوردی ام اس سنتر 0 2,550 2014/09/22, 10:47 AM
آخرین ارسال: گروه کوهنوردی ام اس سنتر
  تقویم ورزشی کوهنوردی ام اس سنتر - 6 ماه اول 93 گروه کوهنوردی ام اس سنتر 83 44,746 2014/08/24, 03:43 PM
آخرین ارسال: matiye

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان