نظرسنجی: سفر شمال را با چه نمره ای ارزیابی میکنید؟ ( مخصوص شرکت کنندگان )
10
81.48%
22 81.48%
9
11.11%
3 11.11%
8
7.41%
2 7.41%
7
0%
0 0%
6
0%
0 0%
5
0%
0 0%
4
0%
0 0%
3
0%
0 0%
2
0%
0 0%
1
0%
0 0%
در کل 27 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 40
  • 41
  • 42(current)
  • 43
  • 44
  • ...
  • 80
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اطلاعيه:سفر ام اس سنتر به شمال با همکاری بنیاد امور بیماری های خاص
عاغا کرم زن داره! پاتونو از زندگی من بکشید بیرونangry
کرممممممممlove28
 تشکر شده توسط : fireboud , hamid , mahdiye1989 , kaveh_plus , بی تـــا , chipchip , hadisss , hilda , علی دنیانورد , ahya , maryam.N
میهن میخوام یه سر پناه براش جور کنم به مراسم برسه ، خدایی نکرده بیرون سرما نخوره
gone out

follow the white rabbit
[/b]

تشکر شده توسط : یه غریبه , zohaa , hamid , mahdiye1989 , kaveh_plus , بی تـــا , chipchip , hadisss , hilda , علی دنیانورد , ahya , maryam.N
راضیم ازت فربود! کرم اینجا کسیو ندارهrolleyes (جز من البته! Dodgy )
تو برادری کن در حقشBlush
 تشکر شده توسط : fireboud , hamid , mahdiye1989 , kaveh_plus , بی تـــا , chipchip , zohaa , neda.n , hadisss , hilda , ahya , maryam.N
من تو کویر هست و دارم یک سری کارهای پایان نامه ام را انجام می دم خیلی دوست داشتم که بیام ولی نشد و حتی وقت نکردم که ارسالهای قبلی را بخونمangry2
ولی سجاد من بهت گفتم به راه کج نرو که رفتی confused
ولی همیشه در بخشش بروت بازه angel
باز هم خوش آمدی Smile (52)Smile (52)
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : chipchip , hamid , zohaa , hadisss , علی دنیانورد , ahya , barzegar , maryam.N
عکسا خیلی قشنگ بودا .... دمتون گرم

خوشحالم که بهتون خوش گذشتهHeart

فقط یه سوال؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سجاد کدومه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ این که قرار بود سوسک بندازه تو جونه مردم؟؟؟؟evilgrin0039.gifevilgrin0039.gifevilgrin0039.gif
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
 تشکر شده توسط : SSA , kaveh_plus , chipchip , hamid , zohaa , neda.n , fireboud , hadisss , hilda , علی دنیانورد , ahya , maryam.N
سجاد خودش عکاس بود.
فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین
 تشکر شده توسط : شهرزاد , kaveh_plus , chipchip , zohaa , samin12 , hadisss , ahya , maryam.N
(2013/12/01, 09:09 PM)hessam نوشته است: من تو کویر هست و دارم یک سری کارهای پایان نامه ام را انجام می دم خیلی دوست داشتم که بیام ولی نشد و حتی وقت نکردم که ارسالهای قبلی را بخونمangry2
ولی سجاد من بهت گفتم به راه کج نرو که رفتی confused
ولی همیشه در بخشش بروت بازه angel
باز هم خوش آمدی Smile (52)Smile (52)

بیا آقا سجاد تحویل بگیر

عجب مردونگی داره این حسام به خدا evilgrin0039.gif
بازم در بخشش رو به روت باز گذاشته Smile (52)

من خودم تو هر گروهی که برای کودتا و تشکیل تیم مدیریتی جدید بخواد تشکیل بشه اعلام عضویت میکنم

مهم هدف والا هستش smilinglaughing3
 تشکر شده توسط : chipchip , hamid , hessam , ahya , maryam.N
خیلی خوشحالم که انقدر بهتون خوش گذشته... یعنی قشنگ از انرژی ه لابلای کلماتی که مینویسید معلومه که خیلی خوب بوده... خیلی خوشحالم... ایشالله همیشه شادی، اتفاقهای خوب، کنار دوستان، وقت های خوش... کلی عکس هاتون رو تماشا کردم، همه خوب، خوشگل، خوش قیافه، باحال... خانوووووووووم... آاااقاا...

خلاصه همه چیز عالی...

مطمئنم اون آرزوها هم که فرستادید به هوا و بعد هوا دادشون به دست آب، الان تو راه رسیدن به همونجایین که باید برسن و در بهترین و زیباترین وقتی که میتونن برآورده بشن، برآورده میشن و دل تک تکتون غرق شادی میشه.

ببخشید که حرفهام لابلای حرفهای پیوسته شماها عین پارازیت شد Tongue
اما اومدم فقط روزهای خوشی رو که داشتید و دوستیهای جدیدتون رو بهتون تبریک بگم... همتونو دوست دارم love51
... I'm a fighter ...
"از پیش غصه خوردن ، دوبار غصه خوردن است."
 تشکر شده توسط : fireboud , neda.n , یه غریبه , بی تـــا , FBF , chipchip , hamid , kaveh_plus , zohaa , samin12 , paeazan , mahdiye1989 , baharan , hadisss , hilda , maryam.N
(2013/12/01, 08:12 PM)sooorooosh نوشته است: بیا بخلم سجادicon_biggrin
من رو قول تو حساب میکنم. Dodgy
گروه ما شد چهار نفر سروش، مرتضی، مربای هویج، فربود.
ما کودتا میکنیمSmile (16)
برنامه سفر به شیراز، آبودان، بوشهر.
هفته آینده. ثبت نام کنید. فقط تا هفتم وقت دارید.
انصافا هتلش هم خیلی خوبه.
خیلی زحمت کشیدم.
مدریت جدید سایت این سفر رو به اعضای خفن تقدیم میکنه. تا حالشو ببرن. ضمنا برای رفاه حال اعضای سایت مدیر قدیم و راه نمیدیم.
بشتابید. فقط 6 روز، شایدم 7 روز فرصت دارید
هیلدا بیا اینجا ه تبلیغ کن. 4 تا خاله مثل جنابعالی داشته باشم دشمن نمی خوام. فقط باید مال کج باشه؟angry

توجه توجه ...

طی جلسه ی که مدیرت جدید پشت درهای بسته داشت، تصمیم بر این شد به هر نفری که بیاد 250 هزار تومن هم بدیم ، به همراه سه وعده صبونه نهار و شام ، یه سیب زیمینی هم ساعت 3 نصف شب میاریم دم اتاقاتون بهتون میدیم.

با تشکر ادمین اینای جدید

آقا بیاین به کَرَم رحم کنین rolleyes بچه خوبی بود rolleyes آخه چه گناهی کرده که مهین .... rolleyes

آها راستی اگه گفتین چرا جوجه خوشمزه شده بود....
.
.
.
.
به دلیل یک عصاره جدید
.
.
.
عصاره رنده شده پوست دست فربود love28

(2013/12/01, 09:36 PM)SSA نوشته است: سجاد خودش عکاس بود.

نح خیر Dodgy
من هنو عکسا رو درس نکردم Sleepy
هنو وخت نشد Sleepy
[تصویر:  setare1.gif]
 تشکر شده توسط : fireboud , رامنا , sooorooosh , hamid , یه غریبه , hessam , SSA , kaveh_plus , neda.n , zohaa , بی تـــا , samin12 , hadisss , hilda , علی دنیانورد , maryam.N
عصاره دست فربود!!laughing3laughing3laughing3 البته اندكي موكت آلود (يه صفت جديده ! الان ساختمش!!!Dodgy ) شدن جوجه ها هم موثر بود!
*موكت آلود= آغشته به موكت
دوست گرامي! من و كرم حرفهامونو زديم و به توافق رسيديم. الكي موش ندوون توي زندگي مردم!
اينقدرم نگو مهين! امروز ٧٠ تومن دادم كه يه جا كه اسمم رو اشتباهي مهين نوشته بودن، درست كنن! هيستريك ام نسبت به اين اسم الانConfused
 تشکر شده توسط : kaveh_plus , fireboud , chipchip , neda.n , hamid , بی تـــا , mojtaba2iran , hadisss , hilda , maryam.N

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 40
  • 41
  • 42(current)
  • 43
  • 44
  • ...
  • 80
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دیدار ۵۳ ام اس سنتر، ۲۰ دی ۱۳۹۸ atkh 24 6,962 2020/01/07, 10:20 PM
آخرین ارسال: hamid
  دیدار ۵۲ ام اس سنتر ۲۹ آذر ۹۸ atkh 13 5,349 2019/12/20, 12:54 PM
آخرین ارسال: helli
  سفر ام اس سنتر به کویر خارتوران 98 hamid 7 3,648 2019/11/15, 08:08 PM
آخرین ارسال: glassheart
  دیدار ۵۱ ام اس سنتر ۲۴ آبان ۹۸ atkh 11 3,988 2019/11/14, 07:29 PM
آخرین ارسال: Roza. A
  سفر شمال - رودبار hamid 12 6,366 2019/10/14, 05:00 PM
آخرین ارسال: kaveh_plus
  دیدار 50 ام اس سنتر 5 مهرماه ۱۳۹8 mohammadbahreini1990 6 2,810 2019/09/27, 12:36 AM
آخرین ارسال: yas8866
  دیدار ۴9 ام اس سنتر 31 خرداد ۱۳۹8 mohammadbahreini1990 20 5,397 2019/06/22, 11:50 AM
آخرین ارسال: Horieh
  دیدار ۴۸ ام اس سنتر ۱۷ اسفند ۱۳۹۷ hamid 37 8,120 2019/03/23, 06:57 PM
  دیدار ۴۷ ام اس سنتر ۲۶ بهمن ۱۳۹۷ atkh 32 8,287 2019/02/21, 11:15 PM
آخرین ارسال: glassheart
  سفر ام اس سنتر به بهشهر mohammadbahreini1990 29 9,063 2018/12/20, 09:28 PM

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان