نظرسنجی: سفر شمال را با چه نمره ای ارزیابی میکنید؟ ( مخصوص شرکت کنندگان )
10
81.48%
22 81.48%
9
11.11%
3 11.11%
8
7.41%
2 7.41%
7
0%
0 0%
6
0%
0 0%
5
0%
0 0%
4
0%
0 0%
3
0%
0 0%
2
0%
0 0%
1
0%
0 0%
در کل 27 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 18
  • 19
  • 20(current)
  • 21
  • 22
  • ...
  • 80
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اطلاعيه:سفر ام اس سنتر به شمال با همکاری بنیاد امور بیماری های خاص
خوش بحالتون wink2wink2الهی که بهتون خوش بگذره ویک سفر به یاد ماندنی باشه برای همگی/بجای ماهم از سفر لذت ببریدicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
دردوعالم جلال ما زهراست/رمزتغییرحال ما زهراست/عیدبافاطمیه می آیدذکرتحویل سال مازهراست
السلام علیک ایتهاالصدیقه الشهیده

تشکر شده توسط : paeazan , chipchip , Maz , neda.n , hamid , sooorooosh , kaveh_plus , mahdiye1989 , hadisss
خوش بگذره بچه ها
خوب دل ما رو میسوزونین هااااااا
دور نرو...
بیا کنار دلم
من غیر از اینها که می نویسم
نوازش هم بلدم...
 تشکر شده توسط : zohaa , paeazan , chipchip , Maz , neda.n , hamid , sooorooosh , kaveh_plus , mahdiye1989 , hadisss
خیلی خیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــلی خوش بگذره.جای ما رو هم خالی کنین.حتما برین خونه سجاد کنگر بخورین لنگر بندازین smiling
گزارش لحظه به لحظه به لحظه icon_cry از اونجا بدین بهمون wink2
برای ما هم عکس بگیرین بذارین تو سایت بعدا Smile (16)
مواظب این همشهری ما هم باشین.دفعه ی اوله میاد تو جمعتون مدت خیلی زیادی نیست عضو سایت شده.به سفر همدان هم متاسفانه نرسید
حدیث عزیزم ایشالله خیلی بهت خوش بگذره و تلافی همدانه نرفته اینجا در بیاد agreement2
(حدیث خیلی مهربون و خونگرمه این چیزها و بداخلاقی هایی که در مورد خودش میگه الکیه evilgrin0039.gif )

اماااااااااا
حدیــــــــــــــــــــــــث نرو rolleyes حدیث غرق میشی rolleyes
موقع گذر از خیابوون دست همدیگرو بگیرین که ماشین نزندتون.وقتی خواستین غرق بشین هم یکی بشه نجات غریق این حدیث بانو رو هم از زیر آب نجات بدین rolleyes

سمیرا جون به تو هم ایشالله خیلی خوش بگذره love51
smiling

سوغاتی یادتون نره لفطا.کسی سرما نخوره اونجا که من روبوسی نمیکنم باهاش Smile (16)

خیلی خوش بگذره بچه ها icon_biggrin
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : zohaa , chipchip , Maz , neda.n , fireboud , یه غریبه , nahid , hamid , نازلی , sooorooosh , kaveh_plus , SSA , mahdiye1989 , hadisss
ای کسانی که به هر دلیلی نمیایـــــد

شومال میرویم (من شومال تر میروم) ترش کباب میزنیم زیتون پرونده میزنیم جوجه میزنیم شیشلیگ میزنیم ماست چکیده میزنیم ایـــــــسکمـــــــــو میزنیم

آتیــــــــــــــــش روشن میکنیم

جنــــگل میریم آن هم خفن ترین دل آب کن ترین ته جنگل ترین جنگل دنیا. جنگل نیس که یه تونل درختی که آخرش میرسه به دریا ، اوفــــــــــــــــــــــــــــــــــ

آبشار میرویم در حد تیم ملی المپیک، پای آبشارم میرویم.

دریا میرویم ، تو آب میرویم ، تو ساحل دریا انواع بازی ها را انجام می دهیم.

و از همه مهم تر هی عکس میگیریم هی عکس میگیریم هی عکس میگیریم هی عکس میگیریم هی عکس میگیریم هی عکس میگیریم هی عکس میگیریم هی عکس میگیریم هی عکس میگیریم هی عکس میگیریم هی عکس میگیریم هی عکس میگیریم

چنان چه دلتان سوخت، پنجره ها را باز کنید و با یک حوله خیس به اینصورت (اینجوری اینجوری) بوی دود و سوخت را به بیرون هدایت فرمایید

با تشکر نمایندگی مجاز تور لیدر
[تصویر:  setare1.gif]
 تشکر شده توسط : Maz , yummy , fireboud , hessam , یه غریبه , hamid , نازلی , ehsan 10054 , شهرزاد , baharan , barzegar , sooorooosh , kaveh_plus , mahdiye1989 , Ali 324 , paeazan , hadisss , بی تـــا
ایش badtaste
خوبه مث بعضیآ خونتون شومال نیست!badtaste

شومال خوبهBlush فقط رفتین لب دریا Blush اونم غروب love28 اونم شیک و مجلسیBlush (شیک و مجلسی= عاشقانه و این حرفاlaughing3 ) یاد بعضیآ (کی گفته نازی رو میگم؟Sleepy ) بیفتین که میخواست ندا و مهسا و حدیث و آرزو و احیا و بقیه دخملا رو بغل کنه ولی نتونستConfused آقا یکی جای من بغلشون کنهrolleyes

سجآآآآآآآآآآد تو رو نگفتم بشین کنار badtaste یه محرم woman بغل کنه Sleepy اسلام در خطر نیفتهSleepy بچلونتشونم Blush

یادتون بیفته نازی دریا ندیده rolleyes (نخندینSleepy ) به جاش نیگا دریا کنین، اینجوری Dodgy بعد خیلی مواظب خودتون باشین Confused زیاد جلو نرینConfused
love51love51love51love51love51love51 (محرم و نامحرم نداره واسه همه بود)
 تشکر شده توسط : mehdisalimi , chipchip , یه غریبه , نازلی , hamid , sooorooosh , neda.n , kaveh_plus , mahdiye1989 , hadisss , آرزو
اهم اهم! هم اینک اینجانب یک مسافر ِ وسایل جمع شده (!) میباشمwink2
بریم دیگه!!Dodgy
 تشکر شده توسط : nazaninamiri70 , chipchip , ehsan 10054 , hamid , sooorooosh , kaveh_plus , mahdiye1989 , hadisss
چقدر خشحالم سفرم در جولومهHeart
...
 تشکر شده توسط : nazaninamiri70 , Maz , chipchip , hessam , یه غریبه , sooorooosh , kaveh_plus , mahdiye1989 , hamid , hadisss , ahya
الان من باید چی بگم؟!Huh
خب همه چیو که گفتن؟icon_cry
بچه ها خیلی مراقب خودتون باشیدlove28
اگر خواستید برید تو دریا با طناب کمر همدیگرو ببندید
سعی کنید حسابی بهتون خوش بگزره
نکته خیلی مهم اینکه به هیچ وجه به سجاد اعتماد نکنید تکرار میکنم به هیچ وجه به سجاد اعتماد نکنید Smile (52)
راستی یه توپم ببرید تو ساحل وسطی بازی کنید یه حالی میدهagreement2شن بازی هم یادتون نرهagreement2
خاهشن التماسن من بمیرم عکس بزارید ما هم ببینیم
خوش بگزرهagreement2
تو رو آرزو نکردم
این یعنی نهایت درد
خیلی چیزا هست تو دنیا که نمیشه آرزو کرد
 تشکر شده توسط : یه غریبه , hamid , nazaninamiri70 , م.ه , barzegar , sooorooosh , chipchip , kaveh_plus , mahdiye1989 , hadisss
من تازه رسیدم خونه
کم کم وسائلم را جمع کنم
فکر کنم چیزی کم نیست دیگه چیزی به فکرم نرسید
تو فکر قلاب و ماهی بودم بعد پشیمون شدم الان آب اونجا گلیه و ماهی گیری شدنی نیست. در عوض رفتم تو فکر تیرکمون و گنجشک smiling
تازه برای صبح هم یه برنامه برای کله پاچه قبل از سفر تو فکرمونهicon_biggrin
زندگی مثل یه لیوان پر از آب ولی ترک خورده است
آب رو بخوری تموم میشه --- آب رو نخوری حروم میشه
 تشکر شده توسط : یه غریبه , mahdiye1989 , hamid , chipchip , hadisss
کاوهههههههههههههههههههههههه! کله پاچه!!!!happy0065.gif
 تشکر شده توسط : kaveh_plus , hamid , chipchip , hadisss

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 18
  • 19
  • 20(current)
  • 21
  • 22
  • ...
  • 80
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دیدار ۵۳ ام اس سنتر، ۲۰ دی ۱۳۹۸ atkh 24 6,959 2020/01/07, 10:20 PM
آخرین ارسال: hamid
  دیدار ۵۲ ام اس سنتر ۲۹ آذر ۹۸ atkh 13 5,346 2019/12/20, 12:54 PM
آخرین ارسال: helli
  سفر ام اس سنتر به کویر خارتوران 98 hamid 7 3,648 2019/11/15, 08:08 PM
آخرین ارسال: glassheart
  دیدار ۵۱ ام اس سنتر ۲۴ آبان ۹۸ atkh 11 3,988 2019/11/14, 07:29 PM
آخرین ارسال: Roza. A
  سفر شمال - رودبار hamid 12 6,365 2019/10/14, 05:00 PM
آخرین ارسال: kaveh_plus
  دیدار 50 ام اس سنتر 5 مهرماه ۱۳۹8 mohammadbahreini1990 6 2,810 2019/09/27, 12:36 AM
آخرین ارسال: yas8866
  دیدار ۴9 ام اس سنتر 31 خرداد ۱۳۹8 mohammadbahreini1990 20 5,396 2019/06/22, 11:50 AM
آخرین ارسال: Horieh
  دیدار ۴۸ ام اس سنتر ۱۷ اسفند ۱۳۹۷ hamid 37 8,118 2019/03/23, 06:57 PM
  دیدار ۴۷ ام اس سنتر ۲۶ بهمن ۱۳۹۷ atkh 32 8,283 2019/02/21, 11:15 PM
آخرین ارسال: glassheart
  سفر ام اس سنتر به بهشهر mohammadbahreini1990 29 9,061 2018/12/20, 09:28 PM

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان