امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 3.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اشتباهات اعضا
پیشنهاد میکنم وقتی یک نفر توی سایت اشتباهی مطلبی مینویسه که نباید بنویسه و یا در جای اشتباه مطلبشو میذاره یا هر نوع اشتباه دیگه مدیر یا ناظر(یا هر عنوان دیگه که بهش میدین) به نحوی اونو متوجه اشتباهش بکنن که هم اون فرد بدونه ایراد کارش کجا بوده و هم دیگه توی سایت تکرارش نکنه، بهتر اینه که به صرف اینکه قدرت حذف مطالب رو دارن به هر نحوی که دل میخاد حذف یا توبیخ نکنن و ابتدا فردی که اشتباه کرده رو متوجه اشتباهش بکنن.
 تشکر شده توسط : مریم۷۲ , حکمت خدا , nazaninamiri70 , mahdie , عسل راد , اميدوار , مریییم , mahdiye1989 , shaytoon , Kamyar , zohaa , حنانه74 , nilo0far , minoshka , paeazan , محبوب64 , Ghost , omid_nejad , elham 66 , Ermia , kohedard , SSA , سالومه , majid1
کاملا موافق هستم
تذکر با پ خ انجام بشهاینجوری موثر واقع میشه
البته فکر کنم هم همینطور باشه تو سایت اگر اشتباه نکنم
 تشکر شده توسط : mahdiye1989 , shaytoon , حنانه74 , nilo0far , Ghost , omid_nejad , behzad mkh , kohedard , سالومه
من اشتباه فهمیدم confused
فک کردم منظورتون اینه از اشتباهامون بگیم و درس بگیریم از اشتباهات بقیهconfused
ولی بازم جالب بود ممنونicon_question
 تشکر شده توسط : حنانه74 , مریییم , Ghost , omid_nejad , behzad mkh , kohedard , SSA , سالومه
اورین اورینagreement2agreement2agreement2
کاش میدانستی که جهانم بی توبی الف میشود...
 تشکر شده توسط : مریییم , Ghost , behzad mkh , kohedard , سالومه
بستگی داره که کاربر چند بار و در چه حد اشتباه در ارسال داشته باشه.
متاسفانه موضوع تکراری گذاشتن و یا انتخاب نادرست انجمن زیاد پیش میاد و ناظران هم باید جست و جو کنن و هم کار انتقال و ادغام تاپیکهای مشابه رو انجام بدن پس دیگه وقتی برای گفتن اشتباه تک تک کاربرانی که اشتباه داشتن نمیمونه.
فقط به طور کلی همه طبق قوانین سایت باید بدونن که هیچ موضوعی رو پیش از اطمینان از نداشتن موضوع مشابه در سایت نگذارن .
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : Kamyar , نازلی , حنانه74 , paeazan , hamid , hamid_147 , مریییم , Ghost , behzad mkh , kohedard , SSA , سالومه
(2014/05/07, 08:33 PM)nahid نوشته است: بستگی داره که کاربر چند بار و در چه حد اشتباه در ارسال داشته باشه.
متاسفانه موضوع تکراری گذاشتن و یا انتخاب نادرست انجمن زیاد پیش میاد و ناظران هم باید جست و جو کنن و هم کار انتقال و ادغام تاپیکهای مشابه رو انجام بدن پس دیگه وقتی برای گفتن اشتباه تک تک کاربرانی که اشتباه داشتن نمیمونه.
فقط به طور کلی همه طبق قوانین سایت باید بدونن که هیچ موضوعی رو پیش از اطمینان از نداشتن موضوع مشابه در سایت نگذارن .
سلام
مساله فقط تکراری بودن یا انتخاب نادرست انجمن نیست. اتفاقاً من هم همین مشکل بهزاد رو دارم.
تا این لحظه فقط 5 تاپیک ایجاد کردم که 2 تاش حذف شده !
دلیل حذف یکی از اونها رو یکی از ناظرین شرح داد و با اینکه دلیل ایشون رو منطقی نمی دونستم ولی متوجه حساسیتها شدم و قطعاً دقت خواهم کرد.
تاپیک دومی رو که حذف شد مدتها بعد متوجه شدم، اون هم با توجه به تعداد خیلی کم تاپیکهایی که ایجاد کردم.
مشکل اول اینکه نفهمیدم دلیل حذف چی بود. و چون نمی دونم چرا حذف شده ممکنه دوباره مطلبی با مشکل مشابه ارسال کنم.
مشکل دوم هم این بود که نمی دونستم باید از چه کسی بپرسم که چرا تاپیک حذف شده. چون نمی دونستم چه کسی حذفش کرده. و چون کل تاپیک هم حذف شده بود هر جای دیگه ای می پرسیدم باعث بی نظمی می شد.

هر چند قوانین سایت چیز دیگه ای میگه ولی پیشنهاد می کنم تاپیکی ایجاد بشه مثلاً با این عنوان: "پرسش از ناظرین" یا هر عنوان مشابه ای .
اگر کسی خودش متوجه دلیل حذف مطلبش بود که هیچ، ولی اگر نبود اونجا بپرسه. در این صورت اگر مطبی به کلی حذف شده بود جایی برای پرسیدن هست، ضمناً تاپیکهای مختلف هم به دلیل اعتراض به حذف ارسالها و پاسخ ناظر منحرف نمی شن.
قبلاً خیلی جست و جو کردم ولی تاپیکی با این هدف پیدا نکردم. یکی دو موردی هم که بود مناسب به نظر نمی اومد.
ضمناً به نظر می رسه بهتره لینک قوانین سایت جزو لینکهای تابلوی اعلانات باشه.
.
 تشکر شده توسط : مریییم , nahid , Ghost , mahdie , behzad mkh , kohedard , SSA
آقا بهزاد شما ببین:
انجمن دارای 6,850 کاربر ثبت نام کرده می باشد.
و روز به روز هم به تعداد کاربرها اضافه میشه.بنظر خودت چطور میشه به این همه کاربر آموزش داد؟یا بهشون گفت که تاپیکت تکراریه و حذف شده؟
مسلما من و بقیه مسئولها در حدِّ توان به اون کاربر میگیم اما گاهی هم شاید به هر دلیلی گفته نشده باشه
همونطوری که ناهید جان در بالا گفت، بستگی داره دفعه ی چندم کاربر باشه و همچنین اگه تازه وارد نباشه بیشتر امکان حذف شدن پست تکراریش هست
ناظرها هم یکی هستن از جنس خودتون با درد و مشکلات خودتون و مشغله های خودتون، مگه چقدر میتونه مدام سرچ کنه و تاپیک تکراری رو پیدا کنه و هربار هم پیام بده به اون کاربر؟
ادغام و انتقال زمان بره

قسمتهایی هم هست مثل انجمن راهنما و جستجو که میتونن به کاربرهای تازه وارد کمک کنن
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : hamid_147 , مریییم , nahid , Ghost , behzad mkh , kohedard , SSA
دوست عزیز بهتره قوانین سایت رو مطالعه کنید و طبق اون عمل کنید
مطمئن باشید هر عملی که در قوانین نباشه به صورت پیغام خصوصی اعلام میشه .
اگر مدیران و ناظرین بخوان بخاطر هر پست اشتباه به کاربر پیغام خصوصی بدن باید 24 ساعت شبانه روزشون در سایت باشند .
اینکه در تاپیک متن ترانه درخواست لینک دانلود آهنگ بدید طبق قوانین

نقل قول: لطفا قبل از پست دادن در هر مبحثی ، پست اول آن را به دقت مطالعه کنید.
نقل قول: تیم مدیریت، پست هایی را که در بالا به عنوان ممنوعه اعلام شد را میتواند بدون تذکر حذف و یا به هر طریقی ویرایش کند.

باید بدون تذکر حذف گردد که این کار انجام شد و اگر قرار باشه کسی مقصر شناخته بشه خود شما هستید که قوانین سایت را مطالعه نکردید
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : 111reza , hamid_147 , nahid , Ghost , behzad mkh , kohedard
من هم با حميد پاييزان و ناهيد موافقم اگر قرار باشه به همه تذكر داد نميشه و با كمي صرف وقت خودتون متوجه ميشيد كه بايد چه پستي در كدام قسمت ايجاد شه
البته ناگفته نمونه كه جاهايي كه كاربران در حال فعاليت مثبتي هستند ناظرين محترم سايت راهنمايشون ميكنن
به طور مثال بنده در تاپيك اخبار از ذكر منبع بي خبر بودم كه پاييزان لطف كردند راهنمايي كردن
موفق باشيد.
دیونگی یعنی همین اهنگ که واسه تو با عشق میخونم
این همه لحظه های خوبو من به پاکی این عشق مدیونم
love28
 تشکر شده توسط : paeazan , nahid , Ghost , behzad mkh , kohedard
نظرات همه دوستان محترم و قابل پذیرش
ولی اگر توجه کنید بعضی از نظرات بیشتر حالت دفاعی داره تا اینکه مسالمت آمیز باشه و رضایت بقیه دوستان رو جلب کنه!
من که الان میگم رضایت میدونم بعضیا جوابشون اینه که هرکی مشکل داره مشکل خودشه
اما بهتره یکم نرمتر برخورد شه محیط دوستانه هست و خیلی بین کاربرین و ناظرین و مدیر سایت تفاوت نیست
 تشکر شده توسط : ابراهیم , nahid , Ghost , mahdie , اميدوار , omid_nejad , behzad mkh , عسل راد , Exhautless , kohedard

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  رونق بخشیدن به تاپیک گفتگوی اعضا Pooya.N 51 27,066 2013/12/19, 01:49 AM
آخرین ارسال: baharan
  مشکل تاپیک گفتگوی اعضا tanha 28 14,466 2010/06/13, 04:10 PM
آخرین ارسال: anaram

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان