•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13(current)
امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تولید کوپامر در داروسازی زهراوی تبریز
کوپامر قویتر وموثرتر از آونکسه.دکترمن وقتی دید دیگه آونکس تاثیری واسم نداره تایسبری واسم تجویزکرد که متاسفانه دیگه وارد نشد وبعدش گفت کوپامربزن.که البته هنوزنزدم!!!!!!!!!!!!!!Confused
 تشکر شده توسط : paeazan , DavidBili , hessam
سلام دکتر نبوی به مادرم کوپامر تجویز کرده با بیمه نیروهای مسلح رایگان گرفتم . امیدوارم اثرش خوب باشه .با یه بیمار تو مطب دکتر صحبت کردم که کوپامر مصرف میکرد و خیلی راضی بود
"خدایــــــــــا"دستم به آسمانت نمی رسد اما تو که دستت به زمین می رسد بلندم کن....
 تشکر شده توسط : paeazan , shaytoon , edarzi
من هم اون طور که دکتر گفتن گویا باید آماده بشم برای کوپامر... دوستایی که مصرف می کنید میشه از تجربیاتتون بگید... یه خورده از تعویض دارو می ترسم ...آخه تازه عادت کرده بودم ... از هفته ای یه بار باید شیفت بشم رو هر روز و تازه تزریقش رو هم خودم باید انجام بدمsad2angry3confused2
هزار مرتبه بیماری از سلامت به
تو گر کنی قدمی رنجه بر عیادت من...
من یک سال میشه کوپاکسون میزنم و راضی هستم خیلی بهتر از بتافرون هست، اگر کسی بخواد یک بسته سی تایی اضافی برای فروش دارم
 تشکر شده توسط : edarzi , niloofary
منم امروز اولیشو زدم به سینووکس حساسیت داشتم دارومو عوض کرد دکتر عظیمی
 تشکر شده توسط : niloofary , ارزو
دکترم به من گفته که احتمالا برام این دارو رو تجویز میکنه کیا استفاده کردن ؟؟؟ چه نتیجه ای گرفتن ؟؟؟
زندگیم روی مدار بی قراری سپری شد ............
چند تا سوال icon_cry

اون دوستمون که گفت الان کامیون حمل کوپاکسون از جلوش رد شده دقیقا کجا نشسته بوده؟ smiling گمرک؟ داروخانه؟ وزارت بهداشت؟ کجا دقیقا؟ Huh

دوم اینکه دوستانی که میپرسن این دارو چیه خب چرا تحقیق و جستجو نمیکنن؟ fighting0030.gif
کوپاکسون بخاطر شباهتی که به ساختار پروتیین میلین داره سیستم ایمنی رو فریب میده تا بجای حمله به مغز و نخاع به این زبون بسته حمله کنه فلذا سیستم اعصاب مرکزیمون جون سالم به در ببره icon_biggrin
کوپاکسون اسراییلیه Smile (52) اما یه داستان مخوفی هست که میگه یه نفر از یجا بی خبر فرمول رو از شرکت اصلی خارج نموده و به شرکت کانادایی ناشناسی میفروشه و اون شرکت از چندجا بی خبر از طریق یه پزشک کلا بی خبر آلمانی فرمول رو می فروشه به شرکت تولید کننده ایرانی Smile (16) اینگونه می شود که کوپاکر نمونه ایرانیه دارو تولید می گردد Smile (52) حالا دیگه قبول کردن یا نکردنش با شما... بنده هم شنیده بوده هستیده ام baybay

ضمنا کوپاکسون به تازگی با دوز 40mg ارایه شده که سه بار در هفته تزریق میشه مثل ربیف و رسیژن و .... men

با بارداری هم مشکلی نداره ظاهرا woman
سر بالایی فقط تا قله ادامه دارد...
 تشکر شده توسط : mahdiye1989 , helli
(2014/08/15, 05:05 AM)spring نوشته است: دکترم به من گفته که احتمالا برام این دارو رو تجویز میکنه کیا استفاده کردن ؟؟؟ چه نتیجه ای گرفتن ؟؟؟
شما بهتره لینکهای زیر رو مطالعه کنی.من که استفاده میکنم بارها اونجا نظر دادم و بقیه رو راهنمایی کردم
یک سال و نیمه که استفاده میکنم و بیماریمو کنترل کرده و هیچ پلاکی در عرض این مدت اضافه نشده
http://mscenter.ir/search.php?action=res...order=desc
http://mscenter.ir/showthread.php?tid=74...9%85%D8%B1

(2014/08/16, 08:33 PM)Roxana.sm نوشته است: چند تا سوال icon_cry

اون دوستمون که گفت الان کامیون حمل کوپاکسون از جلوش رد شده دقیقا کجا نشسته بوده؟ smiling گمرک؟ داروخانه؟ وزارت بهداشت؟ کجا دقیقا؟ Huh

دوم اینکه دوستانی که میپرسن این دارو چیه خب چرا تحقیق و جستجو نمیکنن؟ fighting0030.gif
کوپاکسون بخاطر شباهتی که به ساختار پروتیین میلین داره سیستم ایمنی رو فریب میده تا بجای حمله به مغز و نخاع به این زبون بسته حمله کنه فلذا سیستم اعصاب مرکزیمون جون سالم به در ببره icon_biggrin
کوپاکسون اسراییلیه Smile (52) اما یه داستان مخوفی هست که میگه یه نفر از یجا بی خبر فرمول رو از شرکت اصلی خارج نموده و به شرکت کانادایی ناشناسی میفروشه و اون شرکت از چندجا بی خبر از طریق یه پزشک کلا بی خبر آلمانی فرمول رو می فروشه به شرکت تولید کننده ایرانی Smile (16) اینگونه می شود که کوپاکر نمونه ایرانیه دارو تولید می گردد Smile (52) حالا دیگه قبول کردن یا نکردنش با شما... بنده هم شنیده بوده هستیده ام baybay

ضمنا کوپاکسون به تازگی با دوز 40mg ارایه شده که سه بار در هفته تزریق میشه مثل ربیف و رسیژن و .... men

با بارداری هم مشکلی نداره ظاهرا woman
اگه درست بگم ایشون در شرکت زهراوی کار میکنن که داروی کوپامر رو بسته بندی میکنه
http://mscenter.ir/showthread.php?tid=47...9%85%D8%B1
در مورد افزایش دوز و کم شدن دفعات تزریق خبر گذاشتن در سایت قبلا
شما نوشتی با بارداری مشکلی نداره اما کوپاکسان برای خانمهای باردار تایید شده اما کوپامر و اسویمر هنوز تایید نشده و ممکنه برای جنین مشکل ایجاد کنه
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : mahdiye1989 , Roxana.sm , helli , neghar , niloofary , ارزو
ایشالا تا ما داریم بابای بچه رو پیدا می کنیم بی خطر بودن کوپامر و اسویمر برای جنین هم ثابت میشه یا اینکه کلا درمان قطعی ام اس هم پیدا میشهagreement2
 تشکر شده توسط : برگ 7 , niloofary , ارزو
من وقتی بیماریم تایید شد چندتا پلاک در سر و یکی هم تو گردن داشتم. از بهار94 تزریق کوپامر شروع کردم تا شهریور کاملا پلاکهام محو شدن و بیماری کنترل شد.دکتر مقدسی گفت که کوپامر داروی بسیار موثری برای کنترل ام اس در مراحل اولیه است و اگه همراه با تزریق ورزش هم انجام بشه کاملا در بیمار نشانه های بیماری از بین میره و فرقی با انسان سالم نداره. من خیلی از این دارو راضی هستم icon_biggrinaloofandboredbaybay:60:happy0065.gif البته دوست دارم یه روز بزودی درمان قطعی بیماری بیاد و مثل جناب خان بگم خدافظ ام اس... خدافظicon_smile
به زخمهایت افتخار کن
 تشکر شده توسط : آنا , سها , niloofary , juju , ارزو

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13(current)

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کوپامر( گلاتیرامراستات) علی99 51 44,710 2018/11/17, 09:00 PM
آخرین ارسال: hessam
  ایران سومین تولید کننده گلتی رامر‌(اسوی می)- شرکت اسوه nafass 9 9,276 2014/01/19, 06:17 PM
آخرین ارسال: ابراهیم

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست