امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
استفاده از داروی گیاهی
من روشهای زیادی را امتحان کردم اما هربار که نتیجه نگرفتم دنبال مورد جدیدی رفتم.

به طب سنتی تا حدود زیادی ایمان داشتم. جایی رفتم که یکسری خوراکیهای تجویز کرد که بعدها فهمیدم چقدر برام مضر بوده و کلی بدتر شدم.laughing3

اما در نهایت هم درست از همین روش نتیجه گرفتم. این بار شخصی منو مداوا کرد که علم کامل به اینکار داشت و نتیجه ای که گرفتم باورنکردنی بود!agreement2
من هم ام اس داشتم.
 تشکر شده توسط : paeazan , fahiime , niloofary
سلام بله من می شناسم البته مستندی در مورد ایشون از شبکه مستند پخش شد ولی من خودم رفتم و از راهنمایی ها و رژیم و قرص ها استفاده کردم و الان مشکلی ندارم البته اقای جمشید خدادادی هم با رژیم پنج صفحه ای به من کمک زیادی کردند.agreement2agreement2
سلام من بعنوان داروی گیاهی برای تقویت بدن و جلوگیری از خستگی جنسینگ میخورم بنظرم موثره . البته پودر شده و تو کپسول ریختنش . چون همین جوری نمیشه خوردش . خواصش رو میتونید سرچ کنید . گیاه خیلی جالبیه . البته خوردن جنسینگ نباید با کافئین مثل چای و قهوه همراه باشه . بنظرم موثره امتحانش کنید متوجه میشید .
 تشکر شده توسط : Rezvan.A
سلام ابتدای بیماریم 8 سال پیش خوددکترم گفت تنها داروی خونگی یاگیاهی برای جلوگیری از تحلیل بافت های عضلانی بدن در این بیماری مصرف تخم کتان هست و خداروشکر من راضیم و شرایطم با خوردنش خوبه!!! Shyagreement2
بهتره بقیه دوستان هم راجع به مصرف تخم کتان با پزشک معالجشون صحبت کنن...Unknown
من نمی گویم سمندر باش یا پروانه باش
چون به فکر سوختن افتاده ای مردانه باشhappy0065.giffighting0030.gif
(2018/01/12, 04:12 PM)لیلا س نوشته است: سلام من بعنوان داروی گیاهی برای تقویت بدن و جلوگیری از خستگی جنسینگ میخورم بنظرم موثره . البته پودر شده و تو کپسول ریختنش . چون همین جوری نمیشه خوردش . خواصش رو میتونید سرچ کنید . گیاه خیلی جالبیه . البته خوردن جنسینگ نباید با کافئین مثل چای و قهوه همراه باشه . بنظرم موثره امتحانش کنید متوجه میشید .

منم از ابتدای بیماریم طبق دستور پزشک روزانه قرص رد جنسینگ میخورم و احساس میکنم تاحدود زیادی احساس خستگیم نسبت به قبل کمتر شده

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داروی ضد خستگی و انرژی بخش استیمول STIMOL nahid 40 138,851 2018/06/07, 07:02 PM
آخرین ارسال: الی کوچولو
  آیا از قرص سیردالود استفاده کرده اید؟ moon light 5 32,714 2014/10/22, 09:39 AM
آخرین ارسال: neghar
  داروی Stem cell dream mz تامی 5 8,702 2014/02/05, 11:53 PM
آخرین ارسال: ابراهیم
  داروی فمپریدن ناتوانی بیماران ام اس راکاهش میدهد sargol 0 2,939 2013/01/14, 08:40 PM
آخرین ارسال: sargol

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست