امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آیا از قرص سیردالود استفاده کرده اید؟
سلام دوستان.مدت زیادیه که قرص سیردالود استفاده میکنم.طبق نظر پزشکم هفته اول باید 1/4 قرص،هفته دوم1/2 وهفته سوم1قرص میخوردم.اما الان باگذشت 2سال از زمان استفاده این دارو هنوز نتونستم بیشتر از 1/2 در روز مصرف کنم.وقتی به دکترم میگم بامصرف بیشتر از 1/2 حالم بشدت بد میشه بحرفم توجهی نمیکنه ومیگه بازم استفاده کن.واقعیتش دیگه ازخوردن این دارومیترسم.وقتی مصرفش میکنم بشدت بیحس میشم طوریکه حتی حوصله یک قدم راه رفتن هم ندارم.بمعنای واقعی مرگ رو بچشم میبینم.میخوام بدونم کسی هست که ازاین دارو استفاده کرده باشه؟شرایطش چه جور بوده؟مرسی
(2013/02/08, 07:56 PM)moon light نوشته است: سلام دوستان.مدت زیادیه که قرص سیردالود استفاده میکنم.طبق نظر پزشکم هفته اول باید 1/4 قرص،هفته دوم1/2 وهفته سوم1قرص میخوردم.اما الان باگذشت 2سال از زمان استفاده این دارو هنوز نتونستم بیشتر از 1/2 در روز مصرف کنم.وقتی به دکترم میگم بامصرف بیشتر از 1/2 حالم بشدت بد میشه بحرفم توجهی نمیکنه ومیگه بازم استفاده کن.واقعیتش دیگه ازخوردن این دارومیترسم.وقتی مصرفش میکنم بشدت بیحس میشم طوریکه حتی حوصله یک قدم راه رفتن هم ندارم.بمعنای واقعی مرگ رو بچشم میبینم.میخوام بدونم کسی هست که ازاین دارو استفاده کرده باشه؟شرایطش چه جور بوده؟مرسی

سلام دوست عزیز
من هم از این قرص می خورم شبی یکی منم تا هفته اول یه ذره حالت خواب آلودگی داشتم ولی کم کم عادت کردم
در هر صورت تنها کاری که می تونیم بکنیم اینه که اهمیت ندیم چون با اهمیت دادن که چیزی عوض نمی شه فقط فکرمونو خراب می کنیم
مریضی ما هم همش فکره
مرگ و زندگی در قدرت زبان است.
سیردالود یا تیزانیدین در اصل برای بیماریهای گوارشی مصرف می شد
اما حالا چطور متوجه اثراتش روی ام اس شدن نمیدونم
ولی از عوارض عمده اون گیجی و خواب آلودگیه
مهم اینه که متوجه اثرات خوبش بشیم حالا رو دوزش زیاد تاکید نکن
در مجموع داروی خوبیه و اثرات خوبی داره
هر وقت که میخورم اثراتش رو حس میکنم
!.........The world is full of nice peaple, if u can't find one, Be One
دنيا پُر از آدم هاى خوبه ولى اگه نتونستى حتى يكى از اونها رو پيدا كنى، لااقل خودت خوب باش!.........

تشکر شده توسط : leili-asmaneh , برگ 7 , neghar
(2013/02/08, 07:56 PM)moon light نوشته است: سلام دوستان.مدت زیادیه که قرص سیردالود استفاده میکنم.طبق نظر پزشکم هفته اول باید 1/4 قرص،هفته دوم1/2 وهفته سوم1قرص میخوردم.اما الان باگذشت 2سال از زمان استفاده این دارو هنوز نتونستم بیشتر از 1/2 در روز مصرف کنم.وقتی به دکترم میگم بامصرف بیشتر از 1/2 حالم بشدت بد میشه بحرفم توجهی نمیکنه ومیگه بازم استفاده کن.واقعیتش دیگه ازخوردن این دارومیترسم.وقتی مصرفش میکنم بشدت بیحس میشم طوریکه حتی حوصله یک قدم راه رفتن هم ندارم.بمعنای واقعی مرگ رو بچشم میبینم.میخوام بدونم کسی هست که ازاین دارو استفاده کرده باشه؟شرایطش چه جور بوده؟مرسی

سلام دوست عزیزم

امیدوارم که به جوابی که میدم قانع بشی دکتر نیستم ولی باهاشون در ارتباطم

مصرف این قرص به شدت فشار رو پایین میاره مخصوصا اگه ایرانی باشه باید کاناداییشو مصرف کنی خیلی خوبه....
اگر همچنین مرگ رو میبینی باید بگم که فشارت میاد پایین به شدت باید کمی نمک رو زیر زبونت بزاری تا سریعا فشار بیاد بالا....

یه چیز دیگه بگم اینکه احتمال داره مصرف این قرص لکه هایی رو روی بدنت به وجود بیاره گفتم که بدونی باز هم دوست داشتی تحقیق کن با دکتر دارو ساز .Heart
 تشکر شده توسط : برگ 7
سلام دوستان icon_question
متاسفانه باید بگم مدتیه سیردالود تو بازار نیست confused
باید با تیزانیدین بسازیم angry2
!.........The world is full of nice peaple, if u can't find one, Be One
دنيا پُر از آدم هاى خوبه ولى اگه نتونستى حتى يكى از اونها رو پيدا كنى، لااقل خودت خوب باش!.........

(2013/02/08, 09:46 PM)ابراهیم نوشته است: سیردالود یا تیزانیدین در اصل برای بیماریهای گوارشی مصرف می شد
اما حالا چطور متوجه اثراتش روی ام اس شدن نمیدونم
ولی از عوارض عمده اون گیجی و خواب آلودگیه
مهم اینه که متوجه اثرات خوبش بشیم حالا رو دوزش زیاد تاکید نکن
در مجموع داروی خوبیه و اثرات خوبی داره
هر وقت که میخورم اثراتش رو حس میکنم

سلام
لطفا میشه بگین اثرات خوبی که ازش میگیرید چیه؟
آجر میچینم روی هم...
دور تا دورٍ بودنم...

آنقدر که دیواری شود...

تا هیچ احساسی...

نتواند سرک بکشد...

و سر به سرم بگذارد!

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  استفاده از داروی گیاهی anti 14 13,712 2018/06/12, 07:45 PM
آخرین ارسال: Rezvan.A

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان