امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اثربخشی و عوارض سینوتک
(2017/01/16, 11:52 AM)Aydanima نوشته است: دوستان منطوراز عوارض چیه چون من که دیفوزل مصرف میکنم هیچ مشکلی ندارم اما همچنان یه کم راه میرم احساس خستگی ودردپای شدید میکنم احساس میکنم اصلا تاثیر نداره این دارو

این تاپیک فقط برای نوشتن اثرات سینوتک ایجاد شده. فعلا فقط آقا جواد سینوتک مصرف میکنن و میتونن بنویسن. در مورد دیفوزل اگه بنویسید تاپیک منحرف میشه.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : javad6788 , Aydanima , hadisss , glassheart , maryk909
(2017/01/16, 10:16 AM)SMA نوشته است: اخه ديفوزل هم كه ايرانيه دكتر عبيدي ميزنه
كيفيت و اثربخشيش هم عين همونه؟

کشوره سازندشون که فرق میکنه ولی عوارضو اثرگذاریش دیگه با اقا جواده که استفاده کنه و ام ار ای بده بهمون بگه چه تغییری کرده. من که با مصرف دیفو سایز پلاکتام کوچیک شده icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin ایشالا سینوتک هم خوب باشه happy0065.gifhappy0065.gif
 تشکر شده توسط : javad6788 , SMA
من هم از 28مهر دارم مصرف میکنم.دکتر گفتند دقیقا یک فرمول است وفرقی نمیکنه
دردوعالم جلال ما زهراست/رمزتغییرحال ما زهراست/عیدبافاطمیه می آیدذکرتحویل سال مازهراست
السلام علیک ایتهاالصدیقه الشهیده

تشکر شده توسط : javad6788 , maryk909
دوستان کسی سینوتک استفاده نمیکنه؟ من امروز اولین قرص رو خوردم دکترم بخاطر زیاد شدن پلاک هام دارومو تغییر داد angry2
دوستان اگه سینوتک خوبه منم دارومو عوض کنم
 تشکر شده توسط : nilan
(2017/05/01, 01:25 AM)Aydanima نوشته است: دوستان اگه سینوتک خوبه منم دارومو عوض کنم

گویا کسی استفاده نمیکنه!
من الان یک هفته ست دارم استفاده میکنم روز اول صورتم قرمز شد و خارش دکتر گفت چیزی نیست سیتریزن بخورم الانم اوکی ام باهاش و مشکلی ندارم
 تشکر شده توسط : Aydanima
دو سال پیش من آرزوم این بود که این دارو وارد بازار بشه تا من استفاده کنم. ۶ ماه بعدش وارد بازار شد ولی هرچی به دکترم اصرار کردم قبول نکرد! گفت اسهال کشنده میگیری! بعدشم داروم شد ریتوکسیماب. الان خیلی ازش راضیم
تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز !؟
میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنمsmiling
 تشکر شده توسط : Aydanima
(2017/05/01, 03:24 PM)nilan نوشته است:
(2017/05/01, 01:25 AM)Aydanima نوشته است: دوستان اگه سینوتک خوبه منم دارومو عوض کنم

گویا کسی استفاده نمیکنه!
من الان یک هفته ست دارم استفاده میکنم روز اول صورتم قرمز شد و خارش دکتر گفت چیزی نیست سیتریزن بخورم الانم اوکی ام باهاش و مشکلی ندارم

شرمنده میپرسم درمان قبلی تون با چه داروی بود
(2017/05/01, 08:10 PM)Aydanima نوشته است:
(2017/05/01, 03:24 PM)nilan نوشته است:

گویا کسی استفاده نمیکنه!

شرمنده میپرسم درمان قبلی تون با چه داروی بود

خواهش میکنم دوسال و نیم سینووکس استفاده کردم

من این همه مدت سینووکس استفاده کردم از همون اولین دوز دارو عوارض هاشم شروع شد توی یک هفته دوروزش رو هیچی از زندگیم نمیفهمیدم اما الان این دارو برام خیلی بهتره عوارضی برام نداشته تا الان حالا دوشنبه میرم آزمایش گلبول های سفید میدم ببینم چجوریه
 تشکر شده توسط : helli
سلام خدمت همه بزرگواران
ان شالله با ارزري شفا براي همه شما
منم سينوتك ميخورم دوز ٢٤٠ روزي دو تا يكي صبح و يكي شب
اطلاعاتي داريد يا كسي اين قرصو ميخوره
براي بارداري ضرر داره
اين موضوع بارداري يا وحود اين قرصها برام مهمه

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اثربخشی و عوارض دیفوزل ( تجربه ها) maryk909 244 151,769 2023/11/06, 01:19 PM
آخرین ارسال: همراز
  اثر بخشی و عوارض زادیوا samiramiss 14 17,941 2021/02/12, 07:29 PM