نظرسنجی: سخت نگرفتن داروی ام اس
سخت نگرفتن
0%
0 0%
چه دارویی
100.00%
3 100.00%
در کل 3 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 8
  • 9
  • 10(current)
  • 11
  • 12
  • ...
  • 15
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اثربخشی و عوارض زیفرون
دوستان مهربونم. اگه کسی هست که تازه تزریق زیفرون رو شروع کرده، ممنون میشم بیاد در مورد درد تزریق و مشکلات احتمالی اینجا بنویسه. منظورم دوستانی هست که این ماه تزریق زیفرون رو شروع کردن. ممنونمicon_question
سلام من اکستاویا می زدم ازاین ماه زیفرون می زنم حتما سرنگش را عوض کن سوزن انسولین از داروخانه بخر دردش کمتره
(2013/11/11, 11:15 PM)zizoo نوشته است: سلام من اکستاویا می زدم ازاین ماه زیفرون می زنم حتما سرنگش را عوض کن سوزن انسولین از داروخانه بخر دردش کمتره
دوست خوبم شما اصلا درد تزریق نداری؟ کبودی محل تزریق چطور؟ ممنون میشم در مورد عوارض احتمالیت بگی.
(2011/12/01, 11:23 AM)melody نوشته است: سلام دوستان گلم icon_question
اميدوارم همگي خوب و خوش و سلامت باشين
راستش ديروز پيش دكترم بودم وقتي از ايشون راجب داروي زيفرون و موفقيتش پرسيدم گفت واااااااااااااااي confused نگو و نپرس
گفتن خيلي شكايت داشته و همه ي بيماراني كه از اين دارو استفاده كردن از جمله خودم به شدت ناراضي بودن و ناله و نفرين رو براي شركت سازندش فرستادنangry
پرسيدم پس شما تاييدش نميكنين گفتن با اين كه تاييديه از سازمان هاي معتبر داشت ولي تا الان كسي نبوده كه رضايت خودش رو اعلام كنه از اونجايي كه خيلي عوارض جانبي داشته در حال حاضر ديگه تاييد نميشه
اخرش هم بهم گفت ساخت وطن هست ديگه چه انتظاري ميشه ازش داشت
angry2angry2
واقعا باعث تاسف است angry2
باز هم از دوستاني كه تجربه استفاده از زيفرون رو دارن يا اين دارو بهشون سازگار بوده خواهش ميكنم تجربشونو بگن icon_questionlove51[/b]

الان پنجمین ماهه که بجای بتافرون از زیفرون استفاده میکنم .
باهاش مشکلی ندارم .
 تشکر شده توسط : سمانه میم , melody
تو ماه اول خودش را نشان می ده به بدنت می سازه یا نه یکی از دوستام زیفرون استفاده کرد بعد از 2 هفته یک طرف صورتش کج شد دکتر بهش گفت بهت نمی سازه ولی من مشکلی ندارم
همه ما این بیماری را شکست می دهیم agreement2agreement2
 تشکر شده توسط : سمانه میم
فقط تو یه جمله میتونم بگم اگه ام اس یه درده زیفرون هزارتاست
(2013/11/19, 10:24 PM)عسل راد نوشته است: فقط تو یه جمله میتونم بگم اگه ام اس یه درده زیفرون هزارتاست
ولی واقعا اینطوری نیست. ینی شاید برای شما اینطور بوده ولی برای بقیه لزوما اینطوری نیست. من الان اصلااااااا با زیفرون مشکلی ندارم. حتی چیزی به اسم درد تزریق هم ندارم.
 تشکر شده توسط : hamid , سمانه میم , melody , hania
من از اسفند سال 91 زیفرون میزنم در واقع غیر از زیفرون استفاده نکردم چون بتافرون وضعیتش استیبل نبود و یکم رشت پیدا میشد یکم نمیشد
در نتیجه پزشکم گفت از اول زیفرون بزن. من مشکل خاصی باهاش ندارم اوایل به طور دقیق ماه اول فرداش تا ظهر بی حال بودم ولی بعد یه ماه تمام اون حالت ها از بین رفتن. دکترم اطمینان داد که تنها تفاوتش با بتافرون در سرنگ و سر سرنگ هست و گرنه متریالش همون هست و مستقیمن از آلمان اومده و اینجا کشت میشه و اینکه به بعضی از بیمارها نمی سازه ربطی به ایرانی بودنش نداره مثلن بیماری هست که آونکس بهش نمی سازه و مرتب حمله داشته و الان کوپکسون استفاده میکنه (ایران زندگی نمیکنه).
مسلمن کیفیت بسته بندی و سرنگش به پای بتافرون نمی رسه زیفرون از 89 تو ایران تولید میشه در حالی که بتافرون 25 سال سابقه داره اون اوایل که من مصرف می کردم حتی آداپتور نداشت آب مقطر یهو خالی میشد و کف می کرد ولی یکی دو ماه بعد آداپتور گذاشتن و خب خیلی بهتر بود از اواسط تابستون هم سر سرنگ دوم رو از اسپانیا وارد کردن که نازک تر و بهتر از قبلی بود کیف حمل نداشت و من خیلی دنبالش بودم و اینجا هم درباره اش نوشتم ولی هفته پیش کیفش هم به دستم رسید. پزشکم گفت که تا چند ماه دیگه به شکل آماده تزریق تولید میشه و دیگه نیازی نیست به آماده سازی ولی خب انگار 20 تومن رو قیمتش کشیده میشه.
مسلمن برای کسی که از بتافرون استفاده می کرده سخته که الان از زیفرون استفاده کنه چون جدن کیفیت سرنگ و بسته بندی بتافرون رو نداره ولی داره بهتر میشه یعنی دارن تلاش می کنن که کیفیتش رو بالا ببرن و پاسخگو هستن و حتی خودشون تماس می گیرن.تولید سر سرنگ نازک و ظریف نیاز به تکنولوژی بالایی داره که تو ایران موجود نیست در نتیجه دست مهندس ها بسته است! در مجموع من باهاش مشکل خاصی ندارم.روی بازوها و ران موقع تزریق تا حدی درد دارم و یه رانم هم همیشه کبود میشه ولی به نظرم علتش بد تزریق کردن من هست. مسکن هم فقط استامینفن 500 استفاده میکنم گاهی تا 8 9 فردا صبح تب خفیف دارم و بعدش دیگه نه.

من هیچ وقت کامل نبودم، اما واقعیت دارم.
 تشکر شده توسط : یه غریبه , Narges , najva , melody , nima22
سلام بچه ها کی این 2،3 هفته زیفرون خریده؟! سرنگشو عوض کردن به عبارتی گند زدن!!! بیچاره ها اومدن عین بتا بسازن ولی نمیدونم چیش خرابه که آمپولو هر چی فشار میدی مایع وارد بدن نمیشه!!! یعنی اصلا سرنگ پایین نمیره!!! من از داروخانه سرنگ معمولی خریدم با اون بزنم ازاین به بعد!!! اخه من نمیدونم 6دفعه امتحان کردم تو نقاط مختلف هم زدم ولی نمیشه! تاره موقع اماده کردن انقدر هواش زیاده که چند دفعه 0.75 زدم! نگین بلد نیستم 6ساله دارم میزنم 2ماهه که زیفرون شروع نردم با سرنگ قبلیه مشکلی نبود ولی این جدیده افتضاحه!
 تشکر شده توسط : سمانه میم
دوست خوبم من امروز زيفرون گرفتم و چند ماهه كه زيفرون ميزنم. واقعا اين مشكلي كه شما ميگي رو نداشتم. متوجه تغييري توي سرنگ هم نشدم. تازه از هميشه راحت تر پر ميشد سرنگش. نزديك به ٢ ! چيزي كه ماه هاي اول تزريق شايد ٠/٧٥ هم نميشد بكشي. نميدونم چرا شما اين مشكل رو داري. اميدوارم برطرف بشه.
 تشکر شده توسط : hamid_147 , mary909 , hamid

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 8
  • 9
  • 10(current)
  • 11
  • 12
  • ...
  • 15
  • بعدی