نظرسنجی: سخت نگرفتن داروی ام اس
سخت نگرفتن
0%
0 0%
چه دارویی
100.00%
3 100.00%
در کل 3 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 7
  • 8
  • 9(current)
  • 10
  • 11
  • ...
  • 15
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اثربخشی و عوارض زیفرون
دوست عزیز نظر پزشک شما محترم. ولی فکر نمیکنید با نوشتن این حرف ها تو دل دوستانی که زیفرون مصرف میکنن رو خالی میکنید؟؟ هستن پزشکایی که دارن زیفرون نسخه میکنن و هستن بیمارهایی که زیفرون مصرف میکنن بدون هیچ مشکلی. پس بهتره اجازه بدیم همونطور که شما طبق نظر پزشکتون عمل میکنید، دوستان دیگه هم بدون دلهره به نظر پزشکشون عمل کنن و داروشون رو مصرف کنن. اینکه ایران میتونه اینترفرون بسازه یا نه رو هم به اهل فن واگذار کنیم.
 تشکر شده توسط : yummy , سمیرا67 , neda.n
(2013/10/06, 06:19 PM)rezami نوشته است: آخه مملکتی که نمیتونه سوزن معمولی بسازه میتونه اینترفرون بسازه :60:
بله میتونه بسازه .
فعلا که ایران هم سرنگ ساخته و هم داروی ام اس . سینووکس ما الان با سرنگ ایرانیه که قبلش اسپانیایی بود.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
(2013/10/06, 07:12 PM)nahid نوشته است:
(2013/10/06, 06:19 PM)rezami نوشته است: آخه مملکتی که نمیتونه سوزن معمولی بسازه میتونه اینترفرون بسازه :60:
بله میتونه بسازه .
فعلا که ایران هم سرنگ ساخته و هم داروی ام اس . سینووکس ما الان با سرنگ ایرانیه که قبلش اسپانیایی بود.
البته خانم دكتر حامدي فر
كفت كه
سر سوزنش آمريكايه
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : rezami , حامدی فر
منم زیفرون میزنم که اصلا راضی نیستم یه چیز جالب
دفعه قبل که میخواستم زیفرون رو برا تزریق اماده کنم متوجه شدم اداپتوری که تو بسته بندیش بود خراب بود
نتونستم از اون استفاده کنم وکلا اون بسته از زیفرون رو انداختم سطل اشغال
داروی ساخت ایرانه دیگه چه میشه کردangryhappy0065.gif
 تشکر شده توسط : hessam
(2013/10/06, 08:46 PM)hessam نوشته است:
بله میتونه بسازه .
البته خانم دكتر حامدي فر
كفت كه
سر سوزنش آمريكايه
بله میدونم ولی تازگیها یه دونه از قبل نگه داشته بودم روشو خوندم دیدم اسپانیایی بوده !Huh
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : hessam , مینا ح
باز خوبه که شما با خود تزریق مشکلی نداشتید. من که با اولین تزریق پادردی گرفتم که تا یه ماه هر کی به پام دست میزد جیغ می کشیدم. فکر کنم بهش حساسیت داشتم چون محل تزریق به اندازه یه وجب قرمز شده بود.
ارزش ماورایی هرکس، به اندازه حرفهاییست که برای نگفتن دارد...
 تشکر شده توسط : nahid
(2013/10/07, 02:50 PM)nahid نوشته است: بله میدونم ولی تازگیها یه دونه از قبل نگه داشته بودم روشو خوندم دیدم اسپانیایی بوده !Huh
شاید
سری بعدی که بگیرید تغییری کرده باشه
تازه اسپانیایی با آمریکایی هم که یکیه مهم اینه که برای استفاده راحت شما داخل ایران درست نشده باشه
شاید تحت لیسانس هم باشند
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : nahid
(2013/10/07, 02:50 PM)nahid نوشته است:
(2013/10/06, 08:46 PM)hessam نوشته است:
بله میتونه بسازه .
البته خانم دكتر حامدي فر
كفت كه
سر سوزنش آمريكايه
بله میدونم ولی تازگیها یه دونه از قبل نگه داشته بودم روشو خوندم دیدم اسپانیایی بوده !Huh
دوستان عزیز
شرکت BD یک کمپانی بزرگ آمریکایی است که بهترین تکنولوژی تولید سرنگ را در اختیار دارد و مثل تمام شرکت های بزرگ چند ملیتی سایت های تولید زیادی دارد که یکی از آنها هم اسپانیاست. منبع دانش فنی تولید مهم است نه محل کارخانه دوستان. BD یک برند آمریکایی است که تا قبل از این کل ست تزریق شما از آن تامین می شد و در حال حاضر فقط سرسوزن تزریق سینووکس
با آرزوی سلامتی
 تشکر شده توسط : hessam , fireboud , liliyam , nahid , hamid
بله میتونه بسازه .

من منظورم سوزن زیر جلدیه
از ديروز بياموز، براي امروز زندگي كن و به فردا اميد داشته باش
 تشکر شده توسط : hessam
والا من اولش اززیفرون اصلاراضی نبودم به خاطربسته بندی و نوع آماده سازیش حتی یک بار یادمه که آدابتورش سوراخ نداشت !!!
به نظرمن نحوه ی آماده سازیش طولانی ووقت گیره واحتمال بروزخطاومشکل توی آماده سازیش زیاده وباید خیلی دقت کردمخصوصااون سرنگش که فرقی باسرنگ آمپول پنی سیلین نداره وزدن باهاش سخته وفشارزیادی بایدبهش واردکنی وازاین نظربتافرون واکستاویانسبت به زیفرون خیلی بهترن!
اماخب عوارض زیفرون آنچنان فرقی باآمپولای دیگه نداره

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 7
  • 8
  • 9(current)
  • 10
  • 11
  • ...
  • 15
  • بعدی