امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اثربخشی و عوارض تزریق سینومر
من الان حدود يك سال هست كه با بروز يك حمله اونم تاري ديد چشم راستم ، دكتر آمپولم رو از سينووكس به سينومر تغيير داد و هفته اي سه بار اون رو مصرف ميكنم.توي اين ماه براي اولين بار تواين مدت يكساله 10روز بود كه داروخانه كرج سينومر رو نداشت.نميدونم به چه دليلي اما گويا ديگه دارو رو نميارن و قرار هست امپول بيمارايي رو كه سينومر استفاده ميكنن به كوپامر تغيير بدن،توورخدا اگر كسي اطلاعي از اين موضوع داره بگه .دليلش چيه آخه؟؟؟؟؟!!!!!
صفـایـی بـود دیـشب بـا خیـالت خـلـوت مــا را
ولـــی مــن بـاز پنـهانی تـو را هـم آرزو کـردم
 تشکر شده توسط : niloofary
(2016/10/10, 10:13 AM)ارزو نوشته است: من الان حدود يك سال هست كه با بروز يك حمله اونم تاري ديد چشم راستم ، دكتر آمپولم رو از سينووكس به سينومر تغيير داد و هفته اي سه بار اون رو مصرف ميكنم.توي اين ماه براي اولين بار تواين مدت يكساله 10روز بود كه داروخانه كرج سينومر رو نداشت.نميدونم به چه دليلي اما گويا ديگه دارو رو نميارن و قرار هست امپول بيمارايي رو كه سينومر استفاده ميكنن به كوپامر تغيير بدن،توورخدا اگر كسي اطلاعي از اين موضوع داره بگه .دليلش چيه آخه؟؟؟؟؟!!!!!
آرزو جان، امروز از داروخانه پرسیدم هر دو نوع سینومر رو داشت، فک نکنم همچین قراری باشه
بهتره با شرکت سیناژن تماس بگیرین و علت رو بپرسین که چرا تو کرج همچین اتفاقی افتاده
(2016/06/03, 06:07 AM)محسن ایزدان نوشته است: سلام به دوستان عزیز
کسی از عزیزان از آمپول سینومر استفاده میکند؟
حدودا یک ماه دکتر برای من تجویز کرده و استفاده میکنم بسته اول را که تزریق کردم موردی نداشت ولی بسته دوم را که شروع کرده ام متاسفانه محل تزریق متورم میشود و بعد از دو یا سه روز محل تزریق درد میگیرد و خارش زیادی هم داشت میخواهم بدانم کسانی که این دارو را استفاده میکنند با این مشکل برخورد دارند و آیا راه حلی برای آن میدانید .
خیلی متشکر میشوم راهنمایی کنید.
منم گه گاه این مشکلاتی که شما گفتید رو دارم ولی دکترم گفتن تا زمانی که آبسه نکنه مشکلی نیستBlush
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
 تشکر شده توسط : مُنا_منتظر المهدی
سلام منم شش ماهه سینومر تزریق میکنم sad2
همون خارش و تورم و قرمزی مثه گزش حشرات و کمی خون ...
سوزش هم داره البته اگه آمپول سرد باشه Sheklak.shabhayetanhayi-17

راستی یه سوال:
من این سری که به شکمم زدم ، هر کاری کردم سوزن مثه همیشه نرفت تو!!! هر چی فشار دادم نشد انگار بنم قبولش نمی کرد یک کم پایین تر بردم رفت تو!!! ولی بازم با فشار زیاد .. آخرش که در آوردم خون اومد . البته خون که اکثرا میاد ولی این دفعه هم زیاد بود و هم داخل سرنگ هم یه کم دیدم!!! به نظرتون غیر طبیعی نیست؟
دوستان من موقع تزریق سینومر درد زیادی در محل تزریق دارم مثلا امشب چهارشنبه شب که زدم و تا جمعه ظهر هنوز درد داشت و نمیتونستم بخوابم این طبیعیه؟
از کجا مطمئن بشم زیر پوستی تزریق میکنم و داخل عضله نیست؟
حس میکنم زدنش با آمپول قبلیم که عضلانی بود فرقی نداره البته اون رو خودم نمیزدم و نمیدیدم ولی صحبت هایی که پرستار کردن برای هردو آمپول یکسان بود احساس میکنم و اینکه خوب وقتی سوزن رو کامل در بدن فرو میکنی مگه میشه داخل عضله فرو نره؟؟305320_JC_thinking
اگه کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم راهنماییم کنیدBlush

(2016/10/19, 04:13 PM)حانی نوشته است: سلام منم شش ماهه سینومر تزریق میکنم sad2
همون خارش و تورم و قرمزی مثه گزش حشرات و کمی خون ...
سوزش هم داره البته اگه آمپول سرد باشه Sheklak.shabhayetanhayi-17

راستی یه سوال:
من این سری که به شکمم زدم ، هر کاری کردم سوزن مثه همیشه نرفت تو!!! هر چی فشار دادم نشد انگار بنم قبولش نمی کرد یک کم پایین تر بردم رفت تو!!! ولی بازم با فشار زیاد .. آخرش که در آوردم خون اومد . البته خون که اکثرا میاد ولی این دفعه هم زیاد بود و هم داخل سرنگ هم یه کم دیدم!!! به نظرتون غیر طبیعی نیست؟
سلام شاید دستتون موقع تزریق میلرزه و بافت بدنتون تخریب میشه و خون میاد
پرستاری که به من آموزش دادن گفتن تاحدی خون اومدن طییعیه و به همین دلیلی است که گفتم
دوستان سلام
با آرزوی سلامتی برای تمام کسانی که این روزها درگیر بیماری هستن.
من سال ۹۰ ام اس گرفتم و تو این چند سال سینووکس زدم..
هفته پیش دکترم بهم سینومر داده..دکترم چیزی نگفت که حمله داشتم یا نه،حس کردم بهم فقط روحیه داد، گفت ریزش شدید موهات بخاطر سینوکس بهت نمیسازه و سینومر بهم داد!!!!
من شدیدا ریزش مو دارم بخشی از موهام ریخته....
خوب پس این پست شما در مورد عوارض سینووکس هست نه سینومر که تازه نوشتن براتون . یعنی تو عوارض سینووکس جاش بود.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
ممنون از شما دوست عزیز
الان سینومر از سینوکس قویتره؟
 تشکر شده توسط : nahid
شاید باشه، من نمیدونم.از دکترتون بپرسید.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
(2016/12/25, 09:50 PM)شیرین ف نوشته است: ممنون از شما دوست عزیز
الان سینومر از سینوکس قویتره؟
بله قوی تر هست ولی این به معنای پیشرفت کردن بیماریتون نیست و خیلی بهترِ که در زمان مناسب دارو تعویض بشه تا اینکه ی حمله ای خدایی نکرده داشته باشین و بعدش هم عوض شدن دارو و هم حمله
در واقع تشخیص دکترتون قبلا این بوده که بر اساس شواهد پزشکی شما سینووکس کمک به عدم پیشرفت بیماریتون میکنه و الان سینومرicon_question
 تشکر شده توسط : silent

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  عوارضی که با تزریق دگزامتازون پیش آمده صدف 39 49,939 2023/05/22, 09:14 AM
آخرین ارسال: abbas_ghanavati
  تاخیر در زمان تزریق nahid 56 29,341 2019/04/08, 04:47 PM
آخرین ارسال: الی کوچولو
Lightbulb عوارض تزریق - تب و لرز، درد Narges 75 59,023 2017/10/03, 06:05 PM
آخرین ارسال: yas8866
  تزریق nahid 135 96,101 2017/08/10, 11:53 PM
آخرین ارسال: yas8866
  زمان خوردن قرص مسکن در روز تزریق nahid 97 75,814 2017/07/20, 09:07 AM
آخرین ارسال: آنا
  اثربخشی وعوارض تری فلونوماید (Aubagio ) یوسفی نازنین 10 4,098 2016/07/21, 08:23 PM
آخرین ارسال: somaye_602000
Rainbow مصرف چای مرزه بعنوان مسکن درد بعد از تزریق سینووکس sharmin 11 11,353 2015/12/06, 12:17 AM
آخرین ارسال: seebche
  عوارض اکستاویا sami 67 64,589 2015/11/14, 10:38 PM
آخرین ارسال: hadis64
  آزمایش خون بعد از تزریق nahid 12 8,363 2015/08/19, 11:31 PM
آخرین ارسال: web1001
  کیفیت سینووکس مثل آونکس هست یا نه ؟ عوارض کدوم کمتره ؟ nahid 111 62,233 2015/08/16, 09:24 AM
آخرین ارسال: glassheart

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست