امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اتواینجکتور سینومر و رسیژن
(2016/08/16, 08:59 AM)shaghayegh_ad نوشته است: مدتی از این دستگاه استفاده میکنم البته داروی من سینومر فقط یک بدی داره که مجبور شدم توی شکمم هم بزنم و تعداد جاهایی که میشه تزریق انجام داد محدود به شکم و پا شده
کسی تا حالا با این دستگاه توی بازو هم زده؟؟305320_JC_thinking305320_JC_thinking
چرا قسمت باسن (سرین چپ و راست) نمی زنی؟
من قسمت بازو هم زدم ولی چون یکم دردش زیاد بود و کنترل کردنش آسون نبود دیگه نزدم

از دفعه بعد امیدوارم بدون دستگاه بگیرم
 تشکر شده توسط : niloofary , shaghayegh_ad
دوست گرامی با سلام
مناطق تزریق داروی سینومر در هر دو فرم این دارو چه به صورت سرنگ و چه به صورت دستگاه آماده تزریق(فیزیوجکت)در صورتی که خیلی لاغر نباشید یکسان است.شما می توانید تزریق را در این مناطق(ران،بازو،باسن،شکم)طبق آموزش پرستار یا پزشک خود انجام دهید.توصیه می کنم در صورتی که آموزش حضوری نداشته اید حتما توسط پزشک یا پرستار خود آموزش ببینید و یا با مرکز حمایت از بیمار شرکت سیناژن تماس حاصل فرمایید
02122382641
09363094949
با تشکر
 تشکر شده توسط : Parla , niloofary , shaghayegh_ad , آنا
(2016/08/16, 08:59 AM)shaghayegh_ad نوشته است: مدتی از این دستگاه استفاده میکنم البته داروی من سینومر فقط یک بدی داره که مجبور شدم توی شکمم هم بزنم و تعداد جاهایی که میشه تزریق انجام داد محدود به شکم و پا شده
کسی تا حالا با این دستگاه توی بازو هم زده؟؟305320_JC_thinking305320_JC_thinking

سلام من از پرستار سرکت سیناژن پرسیم گفتند مثل روش قبل و در محل های قبلی تزریق کنید
یک ماه هست از این مدل سینومر استفاده میکنم در بازو هم تزریق کردم فرقی با قبلیا نداشت
من حس میکنم با مدل اتواینجکتور دارو بیشتر زیر پوست جمع میشه،کسی هست که مشکل مشابه داشته باشه؟
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  رسیژن (ReciGen) saffari_mo 6 7,894 2014/10/23, 02:49 AM
آخرین ارسال: kohedard

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست