•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 65
  • 66
  • 67(current)
  • 68
  • 69
  • ...
  • 84
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امیتازات : 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آیا من ام اس دارم؟
(2014/01/07, 07:48 PM)shine نوشته است: سلام بچه ها..من الان از دکتر اومدم خونه.ام ار ای دادم از مغز و گردن بدون تزریق..icon_question
بردم پیش متخصص مغز و اعصاب گفت هیچی تو عکس نیست سالم سالمی..یکم مهره های گردنت اسیب دیده که ممکنه این بیحسی از همون باشه و اینکه استرس زیاد داری
نظرتون چیه؟ام ار ای مطمئنه؟یعنی اگه چیزی باشه حتما نشون میده؟من همه علائمشو دارم ولی میگن ام ار ای هیچ مشکلی ندارهicon_question

سلام
خدا رو شکر که چیزی نبوده! اگه دکتر مطمئنی این نظر رو داده به حرفش اعتماد کن
اگه ام آر آی با تزریق برات تجویز کرده بودند خیلی بهتر بود ولی همینش هم خوبه
برای اطمینان میتونی به یه دکتر دیگه هم مراجعه کنی که البته نیازی هم نیست؛ صرفاً جهت اطمینان!!!
تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز !؟
میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنمsmiling
 تشکر شده توسط : zohaa
سلام دوستان یه سوال مهم دارم..اینکه ام ار ای نخاع رو باید جدا داد؟یا اینکه همون ام ار ای مغز و گردن شامل نخاعم میشه؟
اخه من ام ار ای مغز و گردن دادم که سالم بود ولی واقعا حالم خوب نیست تازه سرگیجه و تاری دیدم اضافه شده..ممکنه تو نخاع مشکلی باشه ؟
با اینکه مغز و گردن سالم بود ولی شدیدا میترسم اخه مگه میشه من حالم بده چجوری سالمم؟؟؟؟؟!!!!! الام میگم نکنه بیماری دویک باشه اخه دیدم همین علائمشه..ممکنه کسی با ام ار ای سالم ام اس داشته باشه؟confused خواهش میکنم کمکم کنید به خانوادمم که میگم میگن ام ار ایت سالمه حساس شدی!!!
 تشکر شده توسط : مهدی نصیری
(2014/01/09, 04:49 PM)shine نوشته است: سلام دوستان یه سوال مهم دارم..اینکه ام ار ای نخاع رو باید جدا داد؟یا اینکه همون ام ار ای مغز و گردن شامل نخاعم میشه؟
اخه من ام ار ای مغز و گردن دادم که سالم بود ولی واقعا حالم خوب نیست تازه سرگیجه و تاری دیدم اضافه شده..ممکنه تو نخاع مشکلی باشه ؟
با اینکه مغز و گردن سالم بود ولی شدیدا میترسم اخه مگه میشه من حالم بده چجوری سالمم؟؟؟؟؟!!!!! الام میگم نکنه بیماری دویک باشه اخه دیدم همین علائمشه..ممکنه کسی با ام ار ای سالم ام اس داشته باشه؟confused خواهش میکنم کمکم کنید به خانوادمم که میگم میگن ام ار ایت سالمه حساس شدی!!!

خوب مغز و گردن که دادی نخاعم توشه دیگه.به دکترت اعتماد کن البته اگه میدونی دکتر خوبیه
گل زرد و گل زرد و گل زرد/بیا باهم بنالیم از سر درد.عنان تا در کف نا مردمان هست/ستم بر مرد خواهد کرد نامرد
كشيدن آب نخاع توسط بزشك
بيماري شما مشخص ميشه
(2014/01/07, 11:55 AM)لیلی آسمانه نوشته است: منم همینو میگم این دوستمون خیلی قضیه رو گنده می کنه قربونت برم برای ایدز درمان پیدا کردن ام اس که چیزی نیست.به نظر من شما یه ذره ایمانت کمه باید روش بیشتر کار کنی خدا همیشه صلاح بندشو می خواد این فکرهای منفی و ترس تو که مریضی رو به وجود میاره.
همه دردایی که تو داری میکشی ما هم ک شدیم آمپول می زنی خوب می شه مثل سرماخوردگی.
smilingicon_biggrinevilgrin0039.gif

میشه لینک این درمان رو بدین ؟؟confused0006.gifundecided2
MS خر است !

smilingsmiling
(2014/01/09, 04:49 PM)shine نوشته است: سلام دوستان یه سوال مهم دارم..اینکه ام ار ای نخاع رو باید جدا داد؟یا اینکه همون ام ار ای مغز و گردن شامل نخاعم میشه؟

عزیزم برو پیش یه دکتر دیگه و نظر اون رو هم بپرس! اینجوری دیگه نگرانیت برطرف میشه
من آذر ماه 90 دکتر خودم برام تشخیص ام اس داد ولی توی کمیسیون رد شد و قرار شد سه ماه بعد دوباره ام آر آی بدم. ولی از همون روز دوباره بیماریم عود کرد و به چند تا دکتر دیگه مراجعه کردم که بالاخره یکیشون تسلیم شد و با تجویز یه ام آر آی مغز و نخاع سرویکال با تزریق ، گفت ام اسه! و من دوباره رفتم کمیسیون و این بار تایید شد. یعنی از اول حق با دکتر خودم بود

شما هم بهتره نظر یکی دو تا دکتر دیگه رو بپرسی؛ انشاالله که واقعاً چیزی نیست
تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز !؟
میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنمsmiling
 تشکر شده توسط : ابراهیم
عزیزم برو پیش یه دکتر دیگه و نظر اون رو هم بپرس! اینجوری دیگه نگرانیت برطرف میشه
من آذر ماه 90 دکتر خودم برام تشخیص ام اس داد ولی توی کمیسیون رد شد و قرار شد سه ماه بعد دوباره ام آر آی بدم. ولی از همون روز دوباره بیماریم عود کرد و به چند تا دکتر دیگه مراجعه کردم که بالاخره یکیشون تسلیم شد و با تجویز یه ام آر آی مغز و نخاع سرویکال با تزریق ، گفت ام اسه! و من دوباره رفتم کمیسیون و این بار تایید شد. یعنی از اول حق با دکتر خودم بود

شما هم بهتره نظر یکی دو تا دکتر دیگه رو بپرسی؛ انشاالله که واقعاً چیزی نیست
[/quote]

عزیزم یعنی اول ام ار ایت سالم بود و هیچ پلاکی دیده نشد و بعد از سه ماه پلاکها دیده شدن؟یعنی چی که تو کمیسیون رد شد یعنی مشکوک بودن به ام اس یا اینکه هیچ مشکلی نداشتی؟اخه بعهمن گفت عکست هیچ مشکلی نداره!!!!Huh
انقدر داری بش فکر میکنی علائمت بیشتر میشه angry3
من فک میکنم بخاطر استرسه
وقتی عکست مشکل نداشته حتما خوبی دیگه
دکتر وقت ویزیت بعدی برات گذاشت یا کلا گفت خوبی برو به سلامت؟
اگه دست و پات بی حسه چرا نوار عصب عضله نگرفت؟سوزن میزنی به پات می فهمی؟
اگر عاشق هستم هنوز که هنوزه

نمیخوام دل تو واسه من بسوزه
(2014/01/09, 09:52 PM)kamyab نوشته است: انقدر داری بش فکر میکنی علائمت بیشتر میشه angry3
من فک میکنم بخاطر استرسه
وقتی عکست مشکل نداشته حتما خوبی دیگه
دکتر وقت ویزیت بعدی برات گذاشت یا کلا گفت خوبی برو به سلامت؟
اگه دست و پات بی حسه چرا نوار عصب عضله نگرفت؟سوزن میزنی به پات می فهمی؟

دکتر گفت هیچ مشکلی نداری ام ار ایت هم سالمه اگه بهتر نشدی دو ماه دیگه بیا..دوتا قرص گرفت فقط اونم بیخودHuh..دست و پام یکم بیحسه ولی سوزن بزنم حس میکنم.فقط حسم کمتر شدهconfused
خب دختر خوب بهتره بش فکر نکنی بزار تا همون دوماه دیگه خودش گفته
این قرص هاهم احتمالا ضد اضطراب هستن بخوری بدم نیست
من که خودم اوایل به تشخیص خودم دیازپکساید می خوردم دکتر گفت خوب کردی خوردی....

حالا دوباره پیشنهادم رو میگم قرص ضد استرس بخور و بی خیال شو تا دو ماهه دیگه

یا اگر خیلی نگرانی و نمی تونی صبر کنی

برو یک دکتر متخصص مغز اعصاب دیگه که حتما فلو شیپ ام اس باشه
یعنی جراح و ستون فقرات و اینا نه فقط ام اس باشه

تا کاملا خیالت راحت شه

ایشالا که هیچی نیست بیخودی نگرانی
اگر عاشق هستم هنوز که هنوزه

نمیخوام دل تو واسه من بسوزه

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 65