•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8(current)
  • 9
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آیا علایم من نشانه حمله است ؟
(2014/05/30, 11:36 PM)کارین نوشته است: از دیروز هم دست راستم مور مور میشه فکر کنم حمله ی مجدد آغاز شد.باید آماده باشم واسه مبارزهlove28

حمله حداقل 24 ساعت طول میکشه؛ من زمانی که حمله داشتم به همراه دوبینی و بی حسی دست, همون دستی که بی حس بود دچار گزگز میشد
تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز !؟
میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنمsmiling
 تشکر شده توسط : کارین
(2014/05/31, 08:51 AM)الی کوچولو نوشته است:
(2014/05/30, 11:36 PM)کارین نوشته است: از دیروز هم دست راستم مور مور میشه فکر کنم حمله ی مجدد آغاز شد.باید آماده باشم واسه مبارزهlove28

حمله حداقل 24 ساعت طول میکشه؛ من زمانی که حمله داشتم به همراه دوبینی و بی حسی دست, همون دستی که بی حس بود دچار گزگز میشد

ممنون میدونم واسه همینه که اینجور میگم چون بیشتر از یه هفته است توی پای راستم هم زخم و گر گر شدیدی احساس میکنم و زیاد هم نمیتونم سر پا وایسم در هر حال از راهنماییتون ممنونم
تا توانی رفع غم از چهره ی غمناک کن
در جهان گریاندن آسان است اشکی پاک کنagreement2love51
 تشکر شده توسط : mahdiye1989
سلام به همگی
توروخدا اگه کسی میدونه کمکم کنه
چشم راست من تار شده
البته خیلی کم
آیا باید کورتون بگیرم؟
یعنی معیاری وجود داره که ببینیم دید در چه حدی باشه نیاز به کورتون داره
چهارماه پیش همین چشمم تار شده بود که کورتون گرفتم البته خیلی شدیدتر
میدونم باید برم دکتر ولی خواستم بدونم صبر بکنم یا نه
باور کن:
همیشه خدا جای شکرشو باقی میذاره.
هرچی سریعتر اول به یه متخصص مغز و اعصاب مراجعه کن تا اقدام به کنترل علائم بکنه بعدش خودتو از نظر روحی آماده پذیرش یه مشکل تو زندگیت بکن که باید باهاش تا مدتها بجنگی و در ضمن تسلیم هم نشی این بهترین راهه fighting0030.gif
به زخمهایت افتخار کن
 تشکر شده توسط : زهراجون
(2014/12/23, 08:42 PM)mahdi1004 نوشته است: هرچی سریعتر اول به یه متخصص مغز و اعصاب مراجعه کن تا اقدام به کنترل علائم بکنه بعدش خودتو از نظر روحی آماده پذیرش یه مشکل تو زندگیت بکن که باید باهاش تا مدتها بجنگی و در ضمن تسلیم هم نشی این بهترین راهه fighting0030.gif

ممنون بابت جوابتون
ولی میخواستم بدونم آیا برای هر مشکلی باید کورتون گرفت
ایا کسی تجربه ای داره که مثل من شده باشه ولی دکترش گفته باشه نیازی به گرفتن کورتون نیست؟
باور کن:
(2014/12/23, 09:34 PM)زهراجون نوشته است:
(2014/12/23, 08:42 PM)mahdi1004 نوشته است: هرچی سریعتر اول به یه متخصص مغز و اعصاب مراجعه کن تا اقدام به کنترل علائم بکنه بعدش خودتو از نظر روحی آماده پذیرش یه مشکل تو زندگیت بکن که باید باهاش تا مدتها بجنگی و در ضمن تسلیم هم نشی این بهترین راهه fighting0030.gif

ممنون بابت جوابتون
ولی میخواستم بدونم آیا برای هر مشکلی باید کورتون گرفت
ایا کسی تجربه ای داره که مثل من شده باشه ولی دکترش گفته باشه نیازی به گرفتن کورتون نیست؟

آبجی فک نکنم برای تاری دید کورتون لازم باشه.چون من الان نزدیک به دوسال میشه که ام اس دارم وهمیشه این تاری دید وداشتم ولی دکترم هیچ چیزی برام تجویز نکرده در این زمینه.اگه تاری دید حمله باشه که خیلی بد میشه چون بیشتر وقتها من چشمام تار میبینه و دکترمم تو این زمینه برای من دارویی تجویز نکرده.
سرگذشت من
سر گذشتی بود
که اشتباها بر من گذشت.
 تشکر شده توسط : زهراجون
[/quote]

آبجی فک نکنم برای تاری دید کورتون لازم باشه.چون من الان نزدیک به دوسال میشه که ام اس دارم وهمیشه این تاری دید وداشتم ولی دکترم هیچ چیزی برام تجویز نکرده در این زمینه.اگه تاری دید حمله باشه که خیلی بد میشه چون بیشتر وقتها من چشمام تار میبینه و دکترمم تو این زمینه برای من دارویی تجویز نکرده.
[/quote]

من چند ماه پیش دچار تاری دید شدم کورتون گرفتم
الان تاریم خیلی خفیفه
یعنی تو زندگیم اختلال ایجاد نمیکنه ولی چون میگن چشم خطرناکه گفتم شاید واسه همینم کورتون بده
چون بچه کوچیک دارم بیمارستان رفتن سختمه
باور کن:
من هم به خاطر تاری دیدم پنج روز کورتون گرفتم مال من اولش خفیف بود ولی بعد خیلی خیلی شدید شد در حدی که همه چیو خاکستری نزدیک به سیاه می دیدم و رسیزن را شروع کردم الان بعد چهار ماه خیلی کم تاره و دکتر گفته باید پیش متخصص شبکیه برم
چند روزی میشه که به خاطر بالا رفتن شدید آنزیمهای کبدی رسیژن را قطع کرده دکتر م و احساس میکنم از وقتی قطع کرده ام بهترم !!!
همه عمر بر ندارم سر از این خمار مستی
که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی
زهرا جون هر نشانه یا علامت جدیدی که پیش اومده باشه ،باید به دکتر بگی .اگه کورتن لازم باشه نیازی نیست حتما بیمارستان برید. اگه کسی بتونه بیاد تو خونه وصل کنه هم میشه و یا روزی یک بار برید یه درمانگاه یا بیمارستان ۳ ساعت زدنش معمولا طول میکشه.اگه تاری جدیدی که پیش اومده بیشتر از یک روز ادامه داشته باشه ،مهمه.شاید پیشرفت کرد التهاب عصب بینایی.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : kohedard , paeazan
سلام دوستان
سئوالی دارم : الان یه مدت یه کمی پام سنگین شده و مخصوصا موقع دویدن روی ترد میل احساس می کنم دارم می کشم پامو - آیا این حمله اس ؟ آیا پلاک جدید اینجوریه ؟ لطفا بگین این دیگه چه کوفت و زهر ماریه که گی منه این ام اس که با اینکه هنوز برام تشخیص ندادند ولی فکرش رو به همه چی ربط میدم
 تشکر شده توسط : zenith

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8(current)
  • 9
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حمله چه مشخصاتی داره ؟ mina 70 102,743 2022/02/20, 01:10 PM
آخرین ارسال: طلوع..
  آیا این ها علایم بیماری ام اس است ؟ modemo 94 29,201 2022/02/18, 04:21 AM
آخرین ارسال: aydamirzaii
Rainbow هرمورمور، گزگزودوبینی نشانه ام اس نیست کارامل 14 8,848 2017/02/23, 02:50 PM
آخرین ارسال: hadisss
Rainbow ام اس و تعداد حمله ها ! نگین م 11 7,968 2016/06/05, 09:41 PM
آخرین ارسال: سمیرا67
  حمله جدید درست بعد از پالس کرتن Kamyar 11 7,780 2016/03/21, 12:49 PM
آخرین ارسال: آنا
  نظر پزشک شما برای قطع تزریق در صورتی که چند سال حمله نداشته باشید afsaneh 47 33,188 2014/04/04, 09:29 AM
آخرین ارسال: موناامیدوار
  آیا هر پلاکی نشانه ام اس است ؟ samiraa 7 51,832 2014/02/09, 02:21 PM
آخرین ارسال: 1124
Rainbow تاثیر گرما بر بروز علایم ام اس sadaf 43 28,508 2014/01/23, 01:29 PM
آخرین ارسال: sargol
  ایا دوبینی تک چشمی هم نشانه ام اسه؟ rana 10 10,022 2012/03/19, 12:42 AM
آخرین ارسال: rana

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
2 مهمان