•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 9
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آیا علایم من نشانه حمله است ؟
خارش به دنبال مور مور و کرخت شدن برای من یه علامت بود.
تصور کنید پاهاتون از سرما یخ زده ،بعد که میایید خونه و گرمش می کنین ،پاهاتون سوزن سوزن می شه و با خارش همون پایی که یخش واشده مواجه میشین.وقتی یخ میزنه خون درست جریان نداره و وقتی دوباره گرم میشه یکباره جریان خون زیاد میشه و شاید این باعث خارش میشه.

من توی اولین علامت ، بعد از یکی دو روز فهمیدم که یه خواب رفتگی تو قسمت گردنم دارم.بعد دیدم نه فقط گردن نیست ،سر و گوش و کلاً نیمه راست فوقانی رو در برگرفت . انگار که این کرخت شدن از یه قسمت شروع شده بود و حرکت میکرد ، وقتی که از یه قسمت کرختی می خواست رفع بشه خارش شدیدی می گرفت.به حدی خارش سر زیاد بود که به دکتر مراجعه کردم ولی متاسفانه برام فقط من انتی هیستامین تجویز کردن ولی این یه علامت بود و شاید حمله چون بیشتر از 24 ساعت دوام داشت.ولی این فقط فکر خودمه نه حرف دکتر.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : mehdernet2 , sweetbasil
بچه ها،الان ۳ روزه که مغزم به فاصله هر ۳۰ ثانیه بهم یه حالت ضربه وارد می کنه،که با هر ضربه حالت چپ شدن چشمام و بی حس شدن پاها بهم دست میده و دوباره به حالت اول بر میگرده،جوری که دلم می خواد سرمو بزنم به دیوار،به نظر شما حمله ست؟
بی بهانه بخندیم .....
 تشکر شده توسط : نازلی
عزیزم حتماً به پزشک مراجعه بکن دکتر ببیندت بهتره انشاءالله چیزی نیست icon_question
 تشکر شده توسط : آنا , zohaa
سلام بچه ها یه سوال از تون داشتم. من یک ماه پیش یه حمله داشتم (تاری چشم راست) یه هفته پالس تراپی داشتم . بعدش هم سه هفته قرص پردنیزولون خوردم . الان دوباره احساس می کنم چشمم تار شده به نظرتون دوباره دچار حمله شدم. راستش اصلا حوصله ندارم دوباره کورتن مصرف کنم. تا جالا شما همچین تجربه ای داشتین.
اگر درد داري تحمل كن؛ روي هم كه تلنبار شد؛ديگر نميفهمي كدام درد از كجاست؛ كم كم خودش بي حس ميشود!!
(2012/06/09, 01:39 PM)aghaghi نوشته است: سلام بچه ها یه سوال از تون داشتم. من یک ماه پیش یه حمله داشتم (تاری چشم راست) یه هفته پالس تراپی داشتم . بعدش هم سه هفته قرص پردنیزولون خوردم . الان دوباره احساس می کنم چشمم تار شده به نظرتون دوباره دچار حمله شدم. راستش اصلا حوصله ندارم دوباره کورتن مصرف کنم. تا جالا شما همچین تجربه ای داشتین.

سلام فک کنم بهتر از همه دکترتون باشه که بتونه به سوالتون جواب بده پس بهتره با دکترتون تماس بگیرید و مشورت کنید! اما فک کنم چون تازه پالس گرفتید دوباره براتون الان پالس تجویز نکنن اما شاید با چند تا آمپول دگزا رد کنید!! ایشالا هیچی نیست نگران نباشید اما با دکترتون حتمن تماس بگیرید
عذاب می کشم ولی عذاب من گناه نیست
وقتی شکنجه گر تویی،شکنجه اشتباه نیست
 تشکر شده توسط : aghaghi , hamid
(2012/06/09, 01:39 PM)aghaghi نوشته است: سلام بچه ها یه سوال از تون داشتم. من یک ماه پیش یه حمله داشتم (تاری چشم راست) یه هفته پالس تراپی داشتم . بعدش هم سه هفته قرص پردنیزولون خوردم . الان دوباره احساس می کنم چشمم تار شده به نظرتون دوباره دچار حمله شدم. راستش اصلا حوصله ندارم دوباره کورتن مصرف کنم. تا جالا شما همچین تجربه ای داشتین.

من هم روز عید چشمم تار شد و پالس تراپی شدم هنوز هم خوب خوب نشدم و بهم هفته ای یک دگزا دادند که علاوه بر آکتوکس میزنم
ایشااله زودتر خوب میشی.........
سرنوشت را کی توان از سر نوشت......
 تشکر شده توسط : aghaghi
سلام .منم الان پای راستم چتد روزی هست سر شده .چون حوصله پالس تراپی نداشتم خودم دارم پردنیزولون مصرف میکنم ولی خدایی خود کارمو قبول ندارم

با سلام من یک بار به پایم حمله شدیدی دست داد ان وقت مریض دکترلطفی
بوددم یک ماه بعدباز هم حمله داشتم دکتر لطفی گفت تا سه ماه زودتر نمیتوان دوباره کرتون میتیل پردنیزولون زد ولی کرتون دیگری میتوان استفاده کردالبته شما میدانید که باید با دستور دکتر باشد ولی به شما توصیه میکنم دکترت را دکتر صحرائیان قرار بده ولی باید بدانی که حتمابایداز دکترمغز واعصاب نامه ببری ونوشته باشه اوژانسی تا وقت بگیری ولی فعلابرای مشکلت پیش دکترت برو کرتون نوع دیگری میده سلامت باشی
(2012/06/09, 03:38 PM)samamina نوشته است: سلام .منم الان پای راستم چتد روزی هست سر شده .چون حوصله پالس تراپی نداشتم خودم دارم پردنیزولون مصرف میکنم ولی خدایی خود کارمو قبول ندارم

آبجی گلم من از شما خواهش میکنم پیش دکترت بروsad2
توروخدا سر خود کاری نکن
یه وقت خدایی نکرده بدتر میشی
نباید دیر اقدام کنی فداتشم
لطفاً پیگیر باش و با خبر خوشت منم خوشحال کنlove51

باور کن:
همیشه خدا جای شکرشو باقی میذاره.
(2012/06/09, 03:38 PM)samamina نوشته است: سلام .منم الان پای راستم چتد روزی هست سر شده .چون حوصله پالس تراپی نداشتم خودم دارم پردنیزولون مصرف میکنم ولی خدایی خود کارمو قبول ندارم

باسلام من فکر میکنم بهتر است پیش دکتر بروی در همین قسمت من به خانم شهرزاد توصیه کردم شما هم دکترصحرائیان انتخاب کنی ولی باید از دکتر مغز واعصاب نامه ببری وبالای ان نوشته باشه اوژانسی تا وقت بگیری سلامت باشی

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 9
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حمله چه مشخصاتی داره ؟ mina 70 102,682 2022/02/20, 01:10 PM
آخرین ارسال: طلوع..
  آیا این ها علایم بیماری ام اس است ؟ modemo 94 28,904 2022/02/18, 04:21 AM
آخرین ارسال: aydamirzaii
Rainbow هرمورمور، گزگزودوبینی نشانه ام اس نیست کارامل 14 8,818 2017/02/23, 02:50 PM
آخرین ارسال: hadisss
Rainbow ام اس و تعداد حمله ها ! نگین م 11 7,948 2016/06/05, 09:41 PM
آخرین ارسال: سمیرا67
  حمله جدید درست بعد از پالس کرتن Kamyar 11 7,756 2016/03/21, 12:49 PM
آخرین ارسال: آنا
  نظر پزشک شما برای قطع تزریق در صورتی که چند سال حمله نداشته باشید afsaneh 47 33,119 2014/04/04, 09:29 AM
آخرین ارسال: موناامیدوار
  آیا هر پلاکی نشانه ام اس است ؟ samiraa 7 51,806 2014/02/09, 02:21 PM
آخرین ارسال: 1124
Rainbow تاثیر گرما بر بروز علایم ام اس sadaf 43 28,473 2014/01/23, 01:29 PM
آخرین ارسال: sargol
  ایا دوبینی تک چشمی هم نشانه ام اسه؟ rana 10 10,003 2012/03/19, 12:42 AM
آخرین ارسال: rana

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان