نظرسنجی: آیا شما بیماریتان(ام اس) را از دیگران پنهان می کنید؟چرا؟
خیر.دلیلی برای پنهان کردن ندارم.
16.26%
47 16.26%
خیر.دوست دارم همه دنیا بدونند.
3.81%
11 3.81%
تا جایی که لازم نباشه نمیگویم.
35.64%
103 35.64%
بله.از دید نادرست دیگران و ترحم متنفرم.
30.45%
88 30.45%
بله.به دلایل شخصی.
13.84%
40 13.84%
در کل 289 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 25
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آیا شما بیماریتان را از دیگران(دوستان و فامیل) پنهان می کنید؟علت آ
به نظر شما چرا بعضی ها پنهان کاری می کنند؟
أللّهُمَ إجعَلْ نَفْسی مُطمَئِنَةً بِقَدَرِک
 تشکر شده توسط : chipchip , samin12 , تندیس
من نکردم.....ولی ای کاش کرده بودم.....چون بعضی اقوام فقط تو چشم میزنن....حالا نمی گم خوشحال شدن ولی بدشونم نیومده....البته نمیدونم شاید من زیادی حساس شدم....در مورد دوستامم ..1 دوست بیشتر ندارم که الان 14 -15 ساله رفیقیم.....اون و خانوادشم هم دارن ذره ذره پام میسوزن.....یعنی خدائیش میگم خیلی از بابام نگران تره.....اونم نباید میفهمید چون الان فقط باعث نگرانی و ناراحتیش شدم.....ادم که 10 بار ام اس نمیگیره که بگه تجربه دارم ولی ......کاش حتی مامان بابام هم نفهمیده بودن....مخصوصا مادرم....هی نگاهم میکنه غم و غصه میخوره....اگر بر میگشتم به 3 ماه پیش نمیزاشتم هیچ کس بفهمه
[تصویر:  43679430772591471299.gif]

تشکر شده توسط : مینا ح , ساغر , MFhealth , chipchip , sara.i , mirzaee , # پریسا # , ورپریده , nanaz , یه غریبه , roya-n , آیدا , شفا یافته , edarzi , agin , ارزو , elham 66 , ghaside , mehdis , عمومهربان , zohaa , samin12 , somayeh90 , arezooo82 , aida 44 , BABA , H-tanha , vahideh.
بسته به نسبت طرف مقابل با خودم دلیل پنهان کاریم هم فرق میکنه. ولی از دید نادرست و ترحم بی مورد خیلی ناراحت میشم.
 تشکر شده توسط : MFhealth , chipchip , شفا یافته , elham 66
نه ه ه ه کسی سوال کنه میگم اما به بعضی از فامیلا اسمش و نمیگم مagreement2
 تشکر شده توسط : chipchip , amirfarhag , شفا یافته , samin12 , E.G
بعضی از فامیل خیلی نزدیک میدونن ،همینطور دو تا از دوستام و رییس نادونم ،
اما اگه تجربه الان رو داشتم به هیشکی نمیگفتم
براى تو
براى چشمهايت..
براى من
براى دردهايم..
براى ما
اى كاش خدا كارى بكند...
 تشکر شده توسط : sooorooosh , chipchip , sara.i , mirzaee , # پریسا # , مهوش , ورپریده , آیدا , شفا یافته , edarzi , E.G , zohaa , arezooo82 , zenith , aida 44 , earth
من هر جا میرم میگم ترسیم ندارم fighting0030.giffighting0030.giffighting0030.giffighting0030.giffighting0030.gifهر جوریم میخوان فکر کننSmile (16)Smile (16)Smile (16)
هر جوریم میخوان رفتار کنن ، مشکل از اوناست نه من evilgrin0039.gifevilgrin0039.gifevilgrin0039.gifevilgrin0039.gif
اگه پدر و مادر ناراحت نمیشدن می خواستم همه دنیا بدوننSmile (52)Smile (52)Smile (52)Smile (52)
الانم همه دوستام و نزدیکام میدونن حتی دوستاییم که با اونا میرم فوتبالparty0048.gifparty0048.gifparty0048.giffighting0030.giffighting0030.giffighting0030.giffighting0030.gif
فقط مهم خود منم CoolCoolCool
دنیا از من که گذشت ولی بعد من مهربون تر باش
 تشکر شده توسط : نازلی , sara-m , chipchip , ورپریده , parastoo joon , علی دنیانورد , roya-n , شفا یافته , edarzi , parisa2011 , mehdernet2 , matinfard , zhilaps , مینا غلامنژاد , arezooo82 , تندیس
من خوشحالک که کسی نمیدونه فقط وقتی میرم دکتر قلبم تاب تاب میزنه که پرستاریایی که منو دیدن 5 سال یوقت بازم نبیننم بدم میاد از شون دوست ندارم بدونن چه خبره بهرحال از دوست اقوام اشنا فک و فاکمیل خوشبختانه کسی خبر نداره بقیه رو نمیدونم ادیگه منظورم منظقه بیمارستانه
 تشکر شده توسط : ساغر , chipchip , # پریسا # , ورپریده , موفقیت
منکه اغلب دوستان و آشنایان ازبیماریم خبر دارن.ولی خودم رو اینقدر ذلیل نشون نمیدم که برام دل بسوزونن.
تازه نسبت به قبل هم سعی کردم بیشتر باهاشون در ارتباط باشم که فکر نکنن خبریه.
بهر حال هرکس یک عقیده ای داره.
دل به کف غصه نباید سپرد ...... اول و آخر همه خواهیم مرد
 تشکر شده توسط : نازلی , sooorooosh , sara-m , chipchip , شیرین , ورپریده , parastoo joon , ارزو , شفا یافته , parisa2011 , matinfard , مینا غلامنژاد , تندیس
اولش تا بفهمی چی به چیه خود به خود چند نفر میفهمن.پدرومادرم خیلی ناراحت بودن.خواهر برادرام هم همینطور.دوست نزدیکم. اما حالا که میبینن سرومروگنده مsmilingبچه دار هم شدمlove51اطلاعاتشونم بیشتر شده درباره بیماریicon_cryنظرشون خیلی تغییر کرده.اما دیگه اجازه نمیدم کسی بفهمه.وقتی حالم خوبه برم چی به ملت بگم اخه!Smile (52)
 تشکر شده توسط : ساغر , MFhealth , chipchip , sara.i , ورپریده , شفا یافته , edarzi , elham 66 , رامنا , تندیس
من یکی که نمیگم...
فقط مامان میدونه و بابا و داداش و یکی از آبجیا..............
به هیشکی نمیگم...........
از ترحم بدم میاد.....................
زنـــــــــــــــــــــده ام با نفـــــــــــــــــــس تو...!
 تشکر شده توسط : chipchip , ورپریده , مهدی نصیری , zeinabi , elham 66 , E.G , تندیس

• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 25
  • بعدی 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان