•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 21
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امیتازات : 3.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آیا تابحال کسی بوده که با داشتن ms بچه دار بشه؟
با سلام من إز سال ٦٧ مبتلا به ام إس شدم سال ٧٣ خدا بهم يك فرزند داد كه الان ١٧سالش. است ماشالله بسر قوي هيكل و سالميست. من فقط ام إس داشتم و شوهرم سالم بود.
من بعد إز. زايمانم فرزندم بيماريم عود كرد و بارها تو حمله رفتم.
بعد إز زإيمان يك زن ام أسي بايد صد در صد تحت نظر دكتر. مغز و اعصابش. بأشد
غير از خودم خاتمي إز همسايه هاي ماست الان ٥٥ سالشه ام إس داره خيلي خوب نميتونه راه بره
أيشان هم ٣ تا بسر دانشجو. داره كه يكي إز يكي سالم تر و خوشتيب ترن.
 تشکر شده توسط : fireboud , N00shin , سـاناز , shokolat , somaye_602000 , spi.hmi76 , ساغر , maede , mehdernet2 , هانیه , missmaryam2005
نقل قول: نگرانی من از این هستش که دختره مورد علاقه من این بیماری رو از مادرش به ارث برده و سالیان بسیار دور مادرش به خاطر همین بیماری فوت کرده confused2
من خودم مشکلی از لحاظ بچه دار شدن هم ندارم و اگه قرار باشه بچه دار همنشیم این دیگه خواست خداست
فقط احتمال اینکه کمی از طرف فامیل ناراحتش کنن با سوال هاشون و احتمالا زخم زبون هاشون ناراحتم و می خوام از اطلاعاتی که از شما دوستان جمع می کنم متقاعدش کنمکه مشکل خواسی نخواهد داشت Smile (52)
بازم ممنون که بهم پاسخ دادید
ببخشید اصلا از این نظر دادنت خوشم نیومد مگه ادم با ام اس میشه بمیره ببخشید که علم پیشرفت کرده الان که زمان ناصرالدین شاه نیست.angryangryangry
تازه همه چی به شما بستگی داره که همسرت رو چطوری حفظ کنی .angry2
من نامزد بودم فهمیدم ام اس دارم همسرم خودش به من گفت واسه اینکه راحت باشم و بقیه نگن اخی مریضی ام اس داری،به کسی چیزی نگیم تا به قول شما زخم زبون نشنوم الان یک سال و نیم هست کسی از بیماری من خبر نداره ،یه رازه بین من و اون واینجا
هیچ فرزندی بطور ارثی ام اس نمیگیره از هر 5 فرزند یکیش اونم احتمال داره
پس شما خودتون باید این رازو نگهه میداشتیدDodgy
من سال اینده قصد دارم اگه خدا بخواد بچه دار بشمhappy0065.gif
اما دکترم به من میگه به علت استفاده دارو نمیتونی به بچه شیر بدیrolleyes
خیلی از این بابت ناراحتم ونمیخوام که اینطوری مادر بشمrolleyes
میخوام دکترمو عوض کنم شاید اجازه بدن که در این دوران امپول نزنم
[quote]نگرانی من از این هستش که دختره مورد علاقه من این بیماری رو از مادرش به ارث برده و سالیان بسیار دور مادرش به خاطر همین بیماری فوت کرده confused2
من خودم مشکلی از لحاظ بچه دار شدن هم ندارم و اگه قرار باشه بچه دار همنشیم این دیگه خواست خداست
فقط احتمال اینکه کمی از طرف فامیل ناراحتش کنن با سوال هاشون و احتمالا زخم زبون هاشون ناراحتم و می خوام از اطلاعاتی که از شما دوستان جمع می کنم متقاعدش کنمکه مشکل خواسی نخواهد داشت Smile (52)

ببخشید اصلا از این نظر دادنت خوشم نیومد مگه ادم با ام اس میشه بمیره ببخشید که علم پیشرفت کرده الان که زمان ناصرالدین شاه نیست.angryangryangry
تازه همه چی به شما بستگی داره که همسرت رو چطوری حفظ کنی .angry2
من نامزد بودم فهمیدم ام اس دارم همسرم خودش به من گفت واسه اینکه راحت باشم و بقیه نگن اخی مریضی ام اس داری،به کسی چیزی نگیم تا به قول شما زخم زبون نشنوم الان یک سال و نیم هست کسی از بیماری من خبر نداره ،یه رازه بین من و اون واینجا
هیچ فرزندی بطور ارثی ام اس نمیگیره از هر 5 فرزند یکیش اونم احتمال داره
پس شما خودتون باید این رازو نگهه میداشتیدDodgy
شادی نمادی از زیستن اگاهانه است و نمایشی از سپاسگزاری در برابر یزدان پاک.

شاد باشید و شاد زندگی کنید که شاد زیستن انتخاب است نه اتفاق
Heart
 تشکر شده توسط : zoox , spi.hmi76 , mehdernet2 , فریبا
خوشحالم که خیلی هاتون با وجود ام اس بعد از ازدواج نی نی های نازی دارین که هم خوشکل هستند و هم مشکلی از نظر سلامتی ندارن
نامش را دنیای مجازی گذاشتند
اما حرفهایمان ، حقیقی تر از دنیای واقعیست
اینجا راست میگوییم
اطمینان پیدا میکنیم
همراز میشویم و درودل میکنیم

تشکر شده توسط : spi.hmi76 , maede , mehdernet2
لطفا کامل توضیح بدید که در طول فرایند بارداری مشکلی داشتید:
مثلا میگن در سه ماه اول بارداری امکان داره که حمله به شخص دست بده ؟ و یا در آخر بارداری ؟ ویا بعد از زایمان حمله دست بده؟
لطفا اگر کسی میدونه توصضیح بده؟
 تشکر شده توسط : yummy , spi.hmi76
(2012/04/16, 09:02 AM)nasiri نوشته است: لطفا کامل توضیح بدید که در طول فرایند بارداری مشکلی داشتید:
مثلا میگن در سه ماه اول بارداری امکان داره که حمله به شخص دست بده ؟ و یا در آخر بارداری ؟ ویا بعد از زایمان حمله دست بده؟
لطفا اگر کسی میدونه توصضیح بده؟

من هيچ مشكلي نداشتم در حين بارداري
همه عمر بر ندارم سر از این خمار مستی
که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی
 تشکر شده توسط : yummy , spi.hmi76 , ساغر
سلام به همه دوست های ام اسی
من هنوز توی مراحل تشخیصی هستم اما بیشتر از خودم نگران دخترم هستم که الان 8 سالشه . می ترسم اگه من بیمار باشم نتونم برایش مثل گذشته ها وقت بگذارم و ................
من مادر خودم از بچگی من بیمار بود و خوب خیلی زود به رحمت خدا رفت همیشه بیماری اش یک نکته عذاب آور توی زندگی من بوده نمی خواهم من هم برای بچه ام این جوری باشمsad
البته من تا حالا با یک بیماری ام اسی برخورد نداشتم ( البته از نزدیک) برای همین این تاپیک رو باز کردم که مادر و پدرهایی که ام اس دارنند با هم بیشتر آشنا بشوند و در مورد مسائل خودشون و بچه هاشون و احیانا مشکلاتشون با هم دردودل کنند.
من خودم یک دختر 8 ساله دارم کلاس دومه خیلی آرومه و بی نهایت به من وابسته کار میکنم تا ساعت 3 و بعد می آیم خونه و بقیه ساعته رو با هم هستیم تا ساعت 9 شب که جناب همسر تشریف می آورندicon_biggrin
 تشکر شده توسط : nazii , Hasty , yummy , زهراجون , رزمینا , najva , pariya , kiana , Behroozfaili , سمیرا67
عزيزم ایشالا که طوری نيست ولی خيلی ها هستن تو همين سايت که مدتهاست ام اس دارن حالشونم خوبه نگران نباشين به خدا توکل کنين شما هنوزم برای بچتون بهترين مادر دنيايينwink2agreement2
قرار نیست من اونجوری زندگی کنم که دنیا دوست داره ...

خب طبعا قرارم نیست دنیا هم اونجوری بچرخه که من دوست دارم...wink2
 تشکر شده توسط : Hasty , pariya
ممنون نازی جون
خدا مادرت و پدرت رو برایت حفظ کنه عزیزم من که مادرم کنارم نیست میدونم که آدم هر چقدر هم بزرگ بشه باز به وجود پدر و مادرش نیاز داره.
 تشکر شده توسط : nazii , Hasty , pariya
سلام کتی عزیزم خدا مادر عزیزتون رو بیامرزه
من 20 وخوردره ای سایه که ام اس دارم زمانی که شدیدترین مراحل رو داشتم بعده چند سال دخترم رو باردار بودم زمانی که چهارم دبستان بود اولین بار بیمارستان بستری شدم..
اون دختر خودکفا وبا هوشیه الان وارد 21 سال شده واقعا در همه موارد نمونه است
عزیزم به خدا توکل کن وجز از اون از هیچ کسی کمک نخواه من هم سالها در مورد دختر نگران بودم که نکنه اون هم دچار بیماری من بشه حتی تا آلمان هم بردم وهمه گفتند این دلیل نمی شه که اونم ام اس بگیره من متوجه شدم که با ناراحتی فقط حال خودم وزندگیمو بدتر میکنم پس همه چیز رو به خدا سپردم......با خدا باش همه چیز روبراه میشه...شک نکن هر چه خواست اون باشه همون میشهicon_questionicon_questionicon_question
امارضا ممنونم که من رو طلبیدی به زیارتت اومدم وکلی با شما حرف زدم love28
 تشکر شده توسط : # پریسا # , shahrzad.s , hamid , MAHDI , baroon , Hegan , رزمینا , mehdernet2 , pariya , ابراهیم , ارزو , kiana , yummy
کتی جون دختر من 11 سالشه منم مثل شما نگرانم sad2
خیلی هم عصبی شدم به اون بی چاره گیر میدم ashamed0006.gifتنها مشکلم همینه .
راستش نوشته ی هستی جون رو که خوندم یه جورایی آروم شدم .
توکل به خدا
 تشکر شده توسط : Hasty

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 21