•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 14
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آیا از کسانیکه کار تزریق انجام میدهند راضی هستید؟
(2011/11/27, 11:13 AM)Prime نوشته است: نه چندان فرقی نداره پویا جان. درد تزریق مث باقی آمپول هاست.
===================================================
برام جالب بود که این مورد بحث می شد، چون من هیچوقت به این موضوع توجه نداشتم و الان مردد شدم که نکنه تا الان اشتباه می کردم.
البته میدونی من فکر کنم بیشتر تاثیرات جنبه روانی و فکری داره و بازم فکر می کنم این همه استرس کشیدن و وارد کردن صواب نیست.
دفعه اول که عوارض سونیکس رو خوندم و شنیدم 3 تا بروفن خوردم بعدشم به خانم پرستار گفتم "تا حالا از اینا تزریق کردین ؟" اونم همچین بهش برخورد انگار به راننده 18 چرخ بگی با پراید پارک دوبل کردی، گفت "فکر کردی بار اولمه؟" منم گفتم "نه والا من بار اولمه"
الان هم دیگه قرص نمی خورم چون اعتقاد دارم بدنم معتاد میشه، بعدشم هرگونه مسکن به اندازه کافی خودش تاثیر منفی داره....

به هر حال فکر کنم یک ذره باید بچه ها رو کنترل استرشون بیشتر کار کنن که ضرر اون از هر چیز بیشتره
नियंत्रण अपने भाग्य को या किसी और होगा.

Jack Welch
 تشکر شده توسط : Prime , min00 , TootFarangi , آذرستون , فریده آذرکیش , مینا غلام نژاد
(2011/11/27, 12:04 PM)Pooya502 نوشته است: ===================================================
برام جالب بود که این مورد بحث می شد، چون من هیچوقت به این موضوع توجه نداشتم و الان مردد شدم که نکنه تا الان اشتباه می کردم.
البته میدونی من فکر کنم بیشتر تاثیرات جنبه روانی و فکری داره و بازم فکر می کنم این همه استرس کشیدن و وارد کردن صواب نیست.
دفعه اول که عوارض سونیکس رو خوندم و شنیدم 3 تا بروفن خوردم بعدشم به خانم پرستار گفتم "تا حالا از اینا تزریق کردین ؟" اونم همچین بهش برخورد انگار به راننده 18 چرخ بگی با پراید پارک دوبل کردی، گفت "فکر کردی بار اولمه؟" منم گفتم "نه والا من بار اولمه"
الان هم دیگه قرص نمی خورم چون اعتقاد دارم بدنم معتاد میشه، بعدشم هرگونه مسکن به اندازه کافی خودش تاثیر منفی داره....

به هر حال فکر کنم یک ذره باید بچه ها رو کنترل استرشون بیشتر کار کنن که ضرر اون از هر چیز بیشتره

من 8-9 ماهه دارم آونکس میزنم
یه شب مسکن نخوردم نصفه شب از درد از خواب بیدار شدم دیگه نتونستم بخابم
تمام عضلات بدنم درد میکرد تبم که داشتم وای وحشتناک بودsad2

حالا شما مطمئنی بدون مسکن زیاد مشکل نداری ؟
شایدم خیلی قوی هستی؟fighting0030.gif
درد آونکس بستگی کسی داره که تزریق میکنه
یه پرستاری هست هردفعه اون برام تزریق میکنه موقع تزریق درد ندارم ولی وقتی که از کلینیک میام بیرون میخوام بشینم تو ماشین انگار تازه سوزن فرو کردن تو تنم تا شبم درد میکنه badtaste
یه پرستار دیگه هست وقتی تزریق میکنه دردم میاد ولی زیاد نیس یکم بعد از تزریق هم دردش ساکت میشه
یه پرستار دیگه هست ذاتا جوری تزریق میکنه که منی که تو هیچ تزریقی اخ نگفتم هم صدام درمیاد

کلا درد تزریق به حال و احوالات و وضعیت روحی و روانی پرستاری که تزریق میکنه بستگی داره angry3
تو خونواده ی ما هم که کسی دل تزریق کردن نداره confused2
"یک راند دیگر مبارزه کن"
وقتی پاهایت چنان خسته اند که بزور راه میروی...
 تشکر شده توسط : Hegan , فریده آذرکیش , آقا صادق
متاسفانه بخاطر حقوق کمی که میگیرند این تزریقاتیها کارشون رو درست انجام نمیدند بعضی هاشون که خیلی عجله دارند و بعضی هاشون که خیلی عصبانی هستند بعضی هاشون ..........

تشکر شده توسط : kiana , فرناز , فریده آذرکیش
(2011/11/27, 05:52 PM)kiana نوشته است: من 8-9 ماهه دارم آونکس میزنم
یه شب مسکن نخوردم نصفه شب از درد از خواب بیدار شدم دیگه نتونستم بخابم
تمام عضلات بدنم درد میکرد تبم که داشتم وای وحشتناک بودsad2

حالا شما مطمئنی بدون مسکن زیاد مشکل نداری ؟
شایدم خیلی قوی هستی؟fighting0030.gif
درد آونکس بستگی کسی داره که تزریق میکنه
یه پرستاری هست هردفعه اون برام تزریق میکنه موقع تزریق درد ندارم ولی وقتی که از کلینیک میام بیرون میخوام بشینم تو ماشین انگار تازه سوزن فرو کردن تو تنم تا شبم درد میکنه badtaste
یه پرستار دیگه هست وقتی تزریق میکنه دردم میاد ولی زیاد نیس یکم بعد از تزریق هم دردش ساکت میشه
یه پرستار دیگه هست ذاتا جوری تزریق میکنه که منی که تو هیچ تزریقی اخ نگفتم هم صدام درمیاد

کلا درد تزریق به حال و احوالات و وضعیت روحی و روانی پرستاری که تزریق میکنه بستگی داره angry3
تو خونواده ی ما هم که کسی دل تزریق کردن نداره confused2
==================================================
اگر منظور شما از مشکل درد استخوان باشه، چرا حدوداً از 1.5 ساعت بعد از تزریق تا 4-5 ساعت استخوان درد دارم
اوایل ساعت 8-9 تزریق می کردم صبح 3-4 درد شدید داشتم اما الان تجربی به این نتیجه رسیدم که سرگرم باشم کمتر احساس درد و بی طاقتی می کنم، برای همین 5-6 بعد از ظهر می زنم تا وقت خواب درد حداقل شده باشه Smile
नियंत्रण अपने भाग्य को या किसी और होगा.

Jack Welch
 تشکر شده توسط : kiana , فریده آذرکیش
(2011/11/25, 04:40 PM)فرناز نوشته است: من از تزریق شماها اطلاع ندارم.مگه دستگاه ندارید؟icon_cry

نه عزيزم-هفته اي يك بار عضلاني-

(2011/11/25, 04:49 PM)parivash نوشته است: میشه بگی چه دستگاهی و از کجا میشه تهیه کرد؟
اين دستگاه براي كساني هست كه يك شب در ميون تزريق دارند
صفـایـی بـود دیـشب بـا خیـالت خـلـوت مــا را
ولـــی مــن بـاز پنـهانی تـو را هـم آرزو کـردم
 تشکر شده توسط : فرناز , فریده آذرکیش
محض اطلاع و امیدواری به دوستانی که آوونکس یا سینووکس میزنن بگم که:
صبور باشید.گاهی وقتا ممکنه حتی بیشتر از 1 سال طول بکشه تا بدنتون به این آمپول عادت کنه و دردهاتون کمتر بشه.مثلا خودم اون اوایل که آوونکس میزدم تا یک سال تب و لرز داشتم.
اما در مورد درد هنگام تزریق بگردید کسی رو پیدا کنید که دستش بهتون میسازه.باور کنید تاثیر داره.
راستی پیشنهاد میکنم با پرستارانی که خیلی ادعاشون میشه و فکر میکنن حالیشونه اما موقع خالی کردن و بهم زدن دارو یه دور با آمپول بیچاره عربی میرقصن جدا برخورد کنید (همونطور که میدونید آمپولای ما باید به آهستگی مخلوط بشه و کف نکنه)
در مورد خودم که الان باید آمپولمو با دستگاه تزریق کنم هم بگم که متاسفانه دست خودم بندری میزنه و اگه تزریق کنم تا یه هفته جاش کبوده
اما خدا حفظ کنه بابایی رو که در این زمینه هم جور ته تغاریشو میکشه و با وجود اینکه هر بار گریش میگیره خداییش خوب میزنه
Together we stand
Divided we fall
 تشکر شده توسط : فرناز , kiana , seyyed reza , nedaaa , فریده آذرکیش
تزریق من چون چرخشی بود از بازوهام که میزدن خیلی درد داشتم با کبودی .ولی برای پاهام خودم تزریق می کنم .
 تشکر شده توسط : seyyed reza
(2011/12/08, 08:52 PM)شهرام مولوی نوشته است: تزریق من چون چرخشی بود از بازوهام که میزدن خیلی درد داشتم با کبودی .ولی برای پاهام خودم تزریق می کنم .

سینوکسو از بازو میزدین؟
"یک راند دیگر مبارزه کن"
وقتی پاهایت چنان خسته اند که بزور راه میروی...
 تشکر شده توسط : فریده آذرکیش
من هم بتا فرن می زنم و خدم با شهامت تمام اینکارو می کنم.
این دستگاهی که دوستمون می گه فکر نمی کنم برای تزریق های ما خوب باشه چون ترزیق رو یک دفعه ای انجام می ده .در برای انسلینی هاست.
بهترین راه حل اینه که یکی از خانواده ات یاد بگیره زیاد سخت نیست من خواهرم این کار و می کرد زمانی که سینووکس می زدم.icon_question
 تشکر شده توسط : seyyed reza , فریده آذرکیش
من قبلا تو بیمارستان قسمت بیماریهای خاص تزریق میکردم اونجا خانم ایوبی بود الانم میگم تا هستم نوکرشم خیلی خانم بود چه با حوصله و ارووم بود ولی به قول رنگین کمان عزیز محیط بیمارستان در کل راضی کننده نیست واس همین الان میرم پیش اقای اریا پور خیلی اغا خیلی وارد و با حوصله والان با هم دوستای صمیمی شدیم و باهاش خیلی راحتم (در کل من راضیم)
خدایا تنهایی و بی همتایی [/size]
 تشکر شده توسط : فریده آذرکیش

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 14
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تزریق بوتاکس برای سفتی عضلات 1467127681 8 3,242 2019/10/31, 11:00 AM
آخرین ارسال: alireza1111
  تقاضای همکاری برای انجام تحقیق و پژوهش jafari_h 12 7,237 2017/02/07, 09:25 PM
آخرین ارسال: سمیرا67
  درمان بدون تزریق ZAKER 0 2,325 2014/08/23, 10:42 PM
آخرین ارسال: ZAKER
  در کنار تزریق‌ها... داروهای مکمل یا... شادی را فراموش نکنیم! matinfard 10 7,295 2014/02/25, 10:15 PM
آخرین ارسال: OMG!
  انجام یک پژوهش و درخواست کمک e.gh64 69 40,709 2013/01/26, 09:50 PM
آخرین ارسال: e.gh64
  تزریق اولین سینووکس بعد از 8ماه تزریق آوونکس sara.i 2 2,953 2012/05/24, 08:22 PM
آخرین ارسال: yas
  بردن گواهی تزریق برای دریافت هزینه دارو از بیمه تکمیلی ! nahid 41 6,717 2010/08/19, 10:10 AM
آخرین ارسال: TootFarangi

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست