•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • ...
  • 44
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امیتازات : 3.92
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آيا از برخورد و رفتار پزشك مغزواعصاب خود راضي هستيد؟
تبحر دکترها فقط به سوادشون نیست به نظر من توانایی دکترهای حاذق از استعدادشونه و استفاده به موقع از آموخته هاشون.
یکی از همکارانم بچه اش پاش شکسته بود ،برده بودش دکتر و مثلا جا انداخته بود و گچ گرفته بود ولی پای بچه کج بود و 40 یا 50 درجه پنجه پاش منحرف شده بود و دکتره میگفت کاری نمیشه کرد.
همکار ما به این نظر اکتفا نکرده بود و رفته بود سراغ یک آروبند ،میگفت آروبند که پای بچه رو دید گفت گچ رو باز کنید بعد میگفت آروبند یک نقطه از پای پسرم رو فشار داد پا چرخید در جهت درست وایستاد بعد با چند تا چوب بستنی پا رو آتل کرد و گفت بعد یکهفته استراحت بفرستش بازی کنه.اگر پدر ولش میکرد پا کج جوش میخورد و تا آخر عمر اون بچه باید زجر میکشید.
بادباچراغ خاموش کاری ندارد،اگردرسختی هستی بدان که روشنی...
 تشکر شده توسط : شفا یافته
[quote='earth' pid='80119' dateline='1307511939']
من یه وقت ویزیت از خانم دکتر فرودوسی و آقای دکتر افروز می خوام. هرکی می تونه کمکم کنه بگه. کمــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــک

يعني براي ام اس با روانشناس مشورت ميكني؟!! يعني خوبه؟

آره این دکترا روانشناس هستند صحبتهاشون رو تو تلویزیون دیدم مطمئنم با دادن راه حلهای کارشناسانه کمکم می کنند. خودم قادر به گذران این بحرانی که الان دارم باهاش دست و پنجه نرم می کنم نیستم یه کارشناس می خوام که بهم روش موثر نشون بده. روز چهارشنبه دکتر مغز و اعصابم گفت باید به یه روانشناس نه روانپزشک مراجعه کنی اون باید کمکت کنه از این حالت بیرون بیایی وگرنه خطر داره برای بیماریت. الان مشکلی نداری ولی با این روحیه به مشکل می خوری هرکی می تونه کمکم کنه بهم بگه. من این دو تا رو قبول دارم فکر می کنم می تونند کمکم کنند.
آزتاب اینکه دکترا دارند پول پارو می کنند رو قبول دارم ولی الان بد به بن بست خوردم. دچار وحشت شدم. می ترسم. خدا باعث و بانی هاش رو لعنت کنه.
وقتی تنها شدی تنها تر از تمام غریبان روزگار
از قیل و قال حادثه باری دلت گرفت
بر خویش تکیه کن برعرش
(2011/06/09, 09:00 AM)ليلي نوشته است: [quote='earth' pid='80119' dateline='1307511939']
من یه وقت ویزیت از خانم دکتر فرودوسی و آقای دکتر افروز می خوام. هرکی می تونه کمکم کنه بگه. کمــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــک

يعني براي ام اس با روانشناس مشورت ميكني؟!! يعني خوبه؟

بله به نظر من خیلی خوبه.
من هم هر از گاهی پیش روانپزشک میرم.
البته به عقیده من آدم حتی اگه بیمار هم نباشه باید هر از گاهی با روانشناس مشاوره کنه و دلش رو خالی کنه.
من يه دكتر ميشناسم بي نظيرهههههههههههههههه agreement2

دكتر نوويري كارش حرف نداره فوق العاده مهربون و صميمي و خوش برخورده. سمينارهايي كه ميزاره خيلي عاليه و مثالهايي كه ارائه ميده در نوع خودش بي نظيره.
باران رحمت الهي هميشه مي بارد تقصير ماست كه كاسه هايمان را بر عكس گرفته ايم
 تشکر شده توسط : earth
نقل قول: ارسال: #27
RE: چگونه مي توانيم با ام اس كنار بيائيم ؟
(06-03-2011)nahid
کی همچین دکتری رو می شناسه که شماره موبایلشو بده ؟
دکتر یا خوبه یا در دسترس ، دوتاش با هم تو ایران ؟ مگه آشنایی چیزی باشه !
Milo:
من به دکترم نگفتم ولی خودش شماره موبایلش رو داد گفت هر موقع شبانه روز کار داشتی زنگ من با جون و دل گوش میدم بهت بدون نوبت هم بیا مطب من راهت میدم .
کلن با بیمارای ام اس حال می کنه laughing3
ولی خیلی باحاله ، هم سن و سال مامانمه ولی بهش می گه " دخترم " laughing3laughing3
آشنا هم تقریبا بود. ما که نمی شناختیمش یکی معرفی کرد واسم وقت گرفت رفتم پیشش.

یه بار دارو نداشتم ، روزای تعطیل هم در راه بود و وقت دکترهم نداشتم ، رفتم یه بیمارستان که سه روز در هفته دکتر مغز و اعصاب داره و وقت قبلی نمی خواد. اولش می خواستم برم از منشی خواهش کنم بی نوبت بذاره یه دقیقه برم دارو برام بنویسه ، ولی فکر کردم زود نوبتم میشه ، حالا برم ببینم این چجور دکتریه.تازه دکتره که نمیشناسه شاید ننویسه ، بعدشم جلو این همه که تو نوبت بودن باید توضیح بدم و .... نشستم 2 ساعت و نیم شد ! تقریبا آخرین نفر بودم .سؤالامو نوشتم که حالا که این همه نشستم ،یادم نره بپرسم .
دکتره وقتی سؤال می کردم ، یا جواب درست نمیداد و می گفت نمیدونم یا به کنایه می گفت : سؤال بعدی ! بعد از چند سؤال که دو دقیقه هم طول نکشید، گفت بسه دیگه اگه پیش دکترنبوی می رفتی می تونستی این همه سؤال کنی ؟ منم گفتم پس چرا ویزیت دیگران انقدر طول کشید و من معطل شدم ؟ ( نزدیک بود بگم من که کار معاینه نداشتم ،سؤال هم نپرسم ؟ پس اومدم ریخت تورو ببینم ؟) خلاصه تقریبا بیرونم کرد و نفر آخرو صدا کرد.بدجنس یه نسخه هم بیشتر برام ننوشت !
بیمارای قبلی که معطلی داشتن علتش این بود که بیخودی براشون نوار عصب و نوار مغز می نوشت. من این نوار مغز و عصب رو در خیلی از موارد مطمئنم که لازم نیست ولی چون نفعی توش هست برای بیمارای بدبخت می نویسن که دستگاهاشون بی استفاده نمونه و ...
این دکتره در مورد ترمیم پلاک پرسیدم ، گفت ترمیم نمیشه ، در مورد حمله های چشمی پرسیدم گفت مثل اولش نمیشه ، 20 درصد مشکل باقی میمونه.( جالبه که با خنده اینو می گفت) ولی در مورد کورتون نظرش همون بود که دکتر قبلی گفته بود : فقط در سرعت رفع التهاب اثر داره نه در میزان بهبودی.
خلاصه این دکتر خودش نیاز به مشاوره داشت و یا این که در بیشتر موارد دکترها در مطب اخلاقشون بهتره. البته این دکتر شنیدم که اصلا مطب نداره.

چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
با خنده؟؟براش متاسفم

واقعا فکر میکنه قراره تا آخر عمرش سالم بمونه؟!!!البته همین الانش معلومه مریضه

نوار مغز و عصب که پولدارشون کرده!اون دکتری که من اولین بار پیشش رفتم ار همه نوار مغز میگرفت

حتی اونی که واسه دیسک کمر اومده بودconfusedالبته ایشون دکترن دیگه بهتر میدونن چی به صلاح بیماره

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : nahid
(2011/06/21, 04:54 PM)nahid نوشته است: یه بار دارو نداشتم ، روزای تعطیل هم در راه بود و وقت دکترهم نداشتم ، رفتم یه بیمارستان که سه روز در هفته دکتر مغز و اعصاب داره و وقت قبلی نمی خواد. اولش می خواستم برم از منشی خواهش کنم بی نوبت بذاره یه دقیقه برم دارو برام بنویسه ، ولی فکر کردم زود نوبتم میشه ، حالا برم ببینم این چجور دکتریه.تازه دکتره که نمیشناسه شاید ننویسه ، بعدشم جلو این همه که تو نوبت بودن باید توضیح بدم و .... نشستم 2 ساعت و نیم شد ! تقریبا آخرین نفر بودم .سؤالامو نوشتم که حالا که این همه نشستم ،یادم نره بپرسم .
دکتره وقتی سؤال می کردم ، یا جواب درست نمیداد و می گفت نمیدونم یا به کنایه می گفت : سؤال بعدی ! بعد از چند سؤال که دو دقیقه هم طول نکشید، گفت بسه دیگه اگه پیش دکترنبوی می رفتی می تونستی این همه سؤال کنی ؟ منم گفتم پس چرا ویزیت دیگران انقدر طول کشید و من معطل شدم ؟ ( نزدیک بود بگم من که کار معاینه نداشتم ،سؤال هم نپرسم ؟ پس اومدم ریخت تورو ببینم ؟) خلاصه تقریبا بیرونم کرد و نفر آخرو صدا کرد.بدجنس یه نسخه هم بیشتر برام ننوشت !
بیمارای قبلی که معطلی داشتن علتش این بود که بیخودی براشون نوار عصب و نوار مغز می نوشت. من این نوار مغز و عصب رو در خیلی از موارد مطمئنم که لازم نیست ولی چون نفعی توش هست برای بیمارای بدبخت می نویسن که دستگاهاشون بی استفاده نمونه و ...
این دکتره در مورد ترمیم پلاک پرسیدم ، گفت ترمیم نمیشه ، در مورد حمله های چشمی پرسیدم گفت مثل اولش نمیشه ، 20 درصد مشکل باقی میمونه.( جالبه که با خنده اینو می گفت) ولی در مورد کورتون نظرش همون بود که دکتر قبلی گفته بود : فقط در سرعت رفع التهاب اثر داره نه در میزان بهبودی.
خلاصه این دکتر خودش نیاز به مشاوره داشت و یا این که در بیشتر موارد دکترها در مطب اخلاقشون بهتره. البته این دکتر شنیدم که اصلا مطب نداره.

پلاک تا آخر عمر همراه تون هست اینو همه می دونن از بین نمیره بلکه غیر فعال میشه.
مثل اون جمله که می گه انرژی از بین نمیره از شکلی به شکل دیگه تبدیل میشه smiling
نوار عصب هم بله گاهی بعضی دکترها از این کارا می کنن. من دومین حمله که داشتم دکترم نمی فهمید چیشه گفت برم پیش یک دکتر مشهور چشم پزشک که کلن خیلی مردک بی سوادی بود angry2 دکتر اولیم واسش نامه داد که ته کاسه چشم رو ببین اونم اصلا نخوند دیوانه منو فرستاد واسه نوار عصب بعدش فکر کرد خیلی هنرمنده تشخیص داد نوشت MS می باشد laughing3 دکترم هم گفت بینیم بابا اینو که خودم می دونستم ! البته به این بدی نگفت smiling
درمورد دستگاه گرفتن نوار عصب و عضله هم اینطور که شما می فرمایید نیست، مطب خصوصی که نیست بخواد حتما استفاده کنه ازش.
اینجا فقط یکی از دکتر های مغز و اعصاب تو مطبش نوار عصب می گیره اونم تو انجمن میاد میشینه نسخه می نویسه آدم خوبیه کلن.

(2011/06/21, 05:25 PM)sara.161 نوشته است: با خنده؟؟براش متاسفم

واقعا فکر میکنه قراره تا آخر عمرش سالم بمونه؟!!!البته همین الانش معلومه مریضه

نوار مغز و عصب که پولدارشون کرده!اون دکتری که من اولین بار پیشش رفتم ار همه نوار مغز میگرفت

حتی اونی که واسه دیسک کمر اومده بودconfusedالبته ایشون دکترن دیگه بهتر میدونن چی به صلاح بیماره

خنده مگه عیبی داره ؟ گاهی بعضی سوالات ما از پزشک ها یک مقداری به خاطر وسواسهای زیاده.
از نوار عصب گرفتن هیچ نفعی به دکتر نمیره مگر همون چند درصد ناچیز پول ویزیت و بیمه که اونم شما فکر می کنید مگه چقدر بهشون میدن ؟ angry2
دیسک کمر هم اون خانم یا آقا اگر داشته بایس می رفته پیش جراح نه متخصص مغز و اعصاب اینا با هم فرق دارن تقصیر خودش بوده اشتباه کره.
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
من تو یکی از بیمارستانها از کسی که نوار مغز می گرفت شنیدم که تلفنی به دکتر می گفت چرا برای ما نوار مغز نمیفرستی ؟ یعنی برای ما هم کار درست کن.
اینطور نیست که بگم فقط به دکتره نفعی می رسه ، گاهی از دکتر خواسته می شه برای بیمارستان کار درست کنه. اینجا که من بودم البته خود دکتر نوار می گرفت.
من از پاسخهای دکتر تعجب نکردم ،فقط نظر اون رو هم میخواستم بدونم ،من از لحنش بدم اومد نه این که چرا دروغ دلخوش کننده نگفت.
این که بعضی از دکترا سوء استفاده میکنن حقیقته . مثلا برای بیماری که معلوم نیست گرفتگی عروق داره یا نه آنژیوگرافی می نویسن در حالی که روش سیتی آنژِیوگرافی برای تشخیص وجود داره که ارزان تره و بیمارمجبور نیست درد بیخودی رو تحمل کنه مگه گرفتگی رگ تشخیص داده بشه . ولی بیشتر دکترهای قلب فوری میگن باید آنژیو بشی .

چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : paeeze
درسته ناهیدجون راست میگه

دوستم فیزیوتراپه طرحش تو کلینیک بود میگفت دکتر مغزو اعصابش گفته من فقط واسه EMG وECG میام اینجاangry2

تازه من مطب رفته بودم که هی واسه همه نوار مینوشت

تو بیمارستانم از همه داپلر میگیره حالا چون واسه من خیلی بیربط میشه از من نمیگیره.
کلا از آدمایی که حس میکنن عقل کلن خوشم نمیاد
همه چیز را همگان دانند نه دکتر مغز و اعصاب:35:

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : nahid

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • ...
  • 44
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج عمومهربان 76 42,837 2017/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: famoon

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست