•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 7
  • 8
  • 9(current)
  • 10
  • 11
  • ...
  • 14
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 3.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آخرین ام آر آی من
والله منم که آمپول نمیزنم دکترم برام نمینویسه موندم چه کار کنمicon_cry
خدایا تمام خنده های تلخ امروزم را می دهم
یکی از آن گریه های شیرین کودکیم را پس بده
 تشکر شده توسط : ثریا , niloofary
(2013/04/30, 03:36 PM)موجود گیاه خوار نوشته است: سلام به همه.یه سوال داشتم
امروز ام ار ای با تزریق انجام دادم و الان نتم داغه و تب دارم.تاثیر اون ماده تزریق هست؟confused2
تازه عضو این انجمن شدم و خوشحالم.ما باید به هم کمک کنیم.

بله دوست عزیز ماده تزریق ام آر آی در بعضی افراد تا چند ساعت یه سری ری اکشن ایجاد می کنه که با گذشته زمان خوب میشید .

Peace begins with a smile
 تشکر شده توسط : موجود گیاه خوار , paeazan , fireboud , ثریا , موفقیت , niloofary
[quote='nahid' pid='286330' dateline='1358511392']
دوستان من دوتا ام آر آی دادم یکی تزریقی یکی بی تزریق ،آخرین بار دو سه سال پیش بود. این بارنمیدونم چقدر طول کشید شاید حدود نیم ساعت یا بیشتر شد.
بهم گفته بودن وقتی داریم تزریق میکنیم و وقتی صداها میاد اصلا تکون نخور ، منم ایندفه خیلی حرف شنوی کردم که عکسم بهتر بیفته !Rolleyes
درطول این مدت باید با این صداها یه جوری کنار میومدم. اولش صداهارو تبدیل به کلمه های خوشایند میکردم ! حسابشو بکنین با صدای اره و جوشکاری و... چطور میشه همچین کاری کرد ؟ مثلا تق تق تق تق رو بجاش تصور میکردم به به به به !! یعنی باریکلا به این مغز و پلاکا !! evilgrin0039.gif:60:
بعد دیدم نمیشه اینجوری ادامه بدم باید یه کاری کنم که حواسم از اون صداهای خشن پرت بشه یه جای دیگه ... رفتم تو فاز ترانه و آهنگ ، هی سعی کردم هرچی آهنگ شاد بلدم برای خودم پخش کنم !rolleye0012.gif وسطاش هی یادم می رفت بقیش چی بود confusedconfused
بعد پیش خودم گفتم اگه شاد باشم روی عکسم اثر میذاره و ممکنه حداقل یه پلاکم محو شه !! پس یاد یه جک افتادم ، عمدنا !! یهو دیدم از خنده یه تکون خفیف خوردم confusedconfusedزودی خودمو جمع کردم و گفتم خجالت بکش angryمگه اولین باره میشنوی ؟؟ آخه اینجا جای جک گفتنه ؟ angry2بعدش برای اینکه جو عوض شه و خنده از یادم بره یه آهنگ غمگین واسه خودم پخش کردم و کلا جو عرفانی شد به خیر گذشت !

اونجا میخندیدی؟laughing3...خوب فکر کن ببین بعداز ام آر آی یه جوری نگات نمیکردن؟!laughing3confused
"یک راند دیگر مبارزه کن"
وقتی پاهایت چنان خسته اند که بزور راه میروی...
 تشکر شده توسط : موجود گیاه خوار , nahid , DavidBili , ثریا , موفقیت , niloofary
آهنگ میذارن که موقع ام آر آی
برا من که آهنگ گذاشتن واقعا متوجه گذر زمان نشدم و حوصلم سر نرفت و صداها رو خیلی کم میشنیدم

اگ مشکلی داشته باشی صداتو از پشت شیشه میشنون و میتونی باهاشون حرف بزنی
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : ثریا , niloofary
(2013/04/30, 07:33 PM)kiana نوشته است: [quote='nahid' pid='286330' dateline='1358511392']
دوستان من دوتا ام آر آی دادم یکی تزریقی یکی بی تزریق ،آخرین بار دو سه سال پیش بود. این بارنمیدونم چقدر طول کشید شاید حدود نیم ساعت یا بیشتر شد.
بهم گفته بودن وقتی داریم تزریق میکنیم و وقتی صداها میاد اصلا تکون نخور ، منم ایندفه خیلی حرف شنوی کردم که عکسم بهتر بیفته !Rolleyes
درطول این مدت باید با این صداها یه جوری کنار میومدم. اولش صداهارو تبدیل به کلمه های خوشایند میکردم ! حسابشو بکنین با صدای اره و جوشکاری و... چطور میشه همچین کاری کرد ؟ مثلا تق تق تق تق رو بجاش تصور میکردم به به به به !! یعنی باریکلا به این مغز و پلاکا !! evilgrin0039.gif:60:
بعد دیدم نمیشه اینجوری ادامه بدم باید یه کاری کنم که حواسم از اون صداهای خشن پرت بشه یه جای دیگه ... رفتم تو فاز ترانه و آهنگ ، هی سعی کردم هرچی آهنگ شاد بلدم برای خودم پخش کنم !rolleye0012.gif وسطاش هی یادم می رفت بقیش چی بود confusedconfused
بعد پیش خودم گفتم اگه شاد باشم روی عکسم اثر میذاره و ممکنه حداقل یه پلاکم محو شه !! پس یاد یه جک افتادم ، عمدنا !! یهو دیدم از خنده یه تکون خفیف خوردم confusedconfusedزودی خودمو جمع کردم و گفتم خجالت بکش angryمگه اولین باره میشنوی ؟؟ آخه اینجا جای جک گفتنه ؟ angry2بعدش برای اینکه جو عوض شه و خنده از یادم بره یه آهنگ غمگین واسه خودم پخش کردم و کلا جو عرفانی شد به خیر گذشت !

اونجا میخندیدی؟laughing3...خوب فکر کن ببین بعداز ام آر آی یه جوری نگات نمیکردن؟!laughing3confused
باز خوبه تو اهنگ می خوندی.حالا ببین من چیکار میکردم:
تمام مدت به این فکر میکردم که اگه زلزله بیاد و همه اون بیرون بمیرن و من سالم بمونم،کی میخواد من رو از اون تو در بیاره.confused2
دنبال یه راهی بودم که بتونم فرار کنم.Smile

ام اس بی ام اس
با تغذیه سالم
 تشکر شده توسط : maryamgoli , MFhealth , nahid , کارون , kiana , ثریا , موفقیت , niloofary
منم تا الام 3 بار ام آر آی دادم
یکبار برای تشخیص یه هفته بعدشم برای تایید ام اس که 9 تا پلاک داشتم و 6 تاش فعال بود
1 سال بعدشم دادم که هیچ تغییری نکرده بود
گاهی مرا یاد کن...
من همانم که اگر ساعتی از من بی خبر بودی آسمان را به زمین میدوختی
 تشکر شده توسط : موجود گیاه خوار , shaytoon , ثریا , niloofary
چه جالب ! برای شما آهنگ پخش میکردن که صداها اذیتتون نکنه ؟ confused2
ما که از این چیزا ندیدیم !
این ام آر آی تزریقی روی پوست هم اثر میذاره ؟ من که بعد از اون همش جوش میزنم .
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : fireboud , MFhealth , paeeze , ثریا , niloofary
چه جالب من اصن به صدا فکر نمی کنم. اصن آزار دهنده هم نیست. من به محض اینکه میرم تو دستگاه به شدت خوابم میگیره و همش میگم اگه اون تو خوابم ببره چه کنم آبروم میره. هی زور می زنم بیدار بمونمSmile (16)
با درد بساز چون دواي تو منم، در كس منگر كه آشناي تو منم
 تشکر شده توسط : ثریا , موفقیت , niloofary
دوستان یه سوال!
من MRI اول و آخرم همون بود که باهاش تشخیص دادن بیماریم رو. حالا که یه سال گذشته از MRI قبلی ، لازم نیست که دوباره برم MRI بدم؟؟
باید تغییر خاصی ایجاد بشه توی شرایطم (به جز حمله البته) که لازم باشه برم ؟ میشه یکم برام توضیح بدید؟؟icon_question

تشکر شده توسط : ثریا , موفقیت , niloofary
(2013/05/01, 01:30 AM)یه غریبه نوشته است: دوستان یه سوال!
من MRI اول و آخرم همون بود که باهاش تشخیص دادن بیماریم رو. حالا که یه سال گذشته از MRI قبلی ، لازم نیست که دوباره برم MRI بدم؟؟
باید تغییر خاصی ایجاد بشه توی شرایطم (به جز حمله البته) که لازم باشه برم ؟ میشه یکم برام توضیح بدید؟؟icon_question
این تشخیص پزشک هست که ام آر آی چند وقت یه بار باشه که بشه روند پلاک ها تحت نظر باشه و همچنین به جهت کنترل وضعیت معمولا 6 ماه الی یک سال ام آر آی تجویز می کنن
که به نظرم بهتره با پزشک مشورت کنید و زمان آخرین ام آر آی خودتون رو بهشون بگید
gone out

follow the white rabbit
[/b]

تشکر شده توسط : hessam , یه غریبه , ثریا , niloofary

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 7
  • 8
  • 9(current)
  • 10