امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اختلال توی ام ار ای
Bug 
من سرماخوردم ام ار ای دادم مشکلی ایجاد,نمیکنه؟
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور
(2015/08/27, 04:08 PM)نگران نوشته است: من سرماخوردم ام ار ای دادم مشکلی ایجاد,نمیکنه؟

سلام.برا چی ام ار ای دادی
شاید زندگی آن جشنی نباشد که آرزویش را داشتی، ... اما حال که به آن دعوت شدی تا میتوانی زیبا برقص.
کف پام گزگز میکرد

خواهشا بگید

جواب نمیدید
سرماخوردگی ربطی به ام ار ای نداره کهconfused
laughing3
می خندم .چون مشکلات تموم نمیشن.بلکه از شکلی به شکل دیگر خودشون رو نشون میدن.خداهست!
مثلا اشتباهی چیزی نشون نمیده
نگران جان :
شما خیلی بیش از اندازه نگرانی
استرست رو کنترل کن love51love51
استرس و فکر کردن به یک مشکل اون مشکل رو حادتر میکنه
اصلا نگرانی به خودت راه ندهBlush
یه گزگز ساده که اینقدر غم و غصه نداره confused2
شاید کمبود ویتامین داشته باشی
درضمن سرما خوردگی ارتباطی به اختلال ام ار ای نداره
شاد باشیدicon_questionicon_questionicon_question
laughing3
می خندم .چون مشکلات تموم نمیشن.بلکه از شکلی به شکل دیگر خودشون رو نشون میدن.خداهست!
من بارها شده که سرماخورده بودم و ام آر آی دادم مشکلی هم بوجود نیومده
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
 تشکر شده توسط : silent , پریا حقیقت پور
دوست عزیز ، شما از حالا می خواین فکر تا آخرشو بکنین ؟
خوب چرا راه آسون در پیش گرفتین ؟ خوب خودتون سرچ کنید و اطلاعاتتون رو ببرید بالا به جای این که برای هر چیزی تاپیک درست کنید.
آخه اینهمه نگرانی برای چیه ؟ تازه به ما که خودمون ام اس داریم میگین این چیزا رو ؟
از دیروز تا حالا از نگرانی چهار تاپیک با عنوانهای:
دارم دیوونه میشم بباین کمک ، خواهشا بیایید کمکم کنید ،کسانی که خوب شدن و اختلال در ام آر آی زدید
ما با این نگرانی شما و این تاپیک های بی جهت اگه هیچیمونم نباشه حتما یه چیزی میشه ! منم همش باید ببینم تاپیک های خلاف مقررات چیه و حذفش کنم یا بگردم جای درستش رو پیدا کنم.

امیدوارم اصلا ام اس نداشته باشین تا از نگرانی و این حرفا دربیاین . ما سعی میکنیم خونسرد باشیم و استرس نداشته باشیم . شما هم همین کار رو بکنید.
اگه نگرانی بیش از حد داشته باشید انواع بیماری ها میاد سراغتون و اگه شاد و امیدوار باشید هیچیتون نمیشه.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : hadisss , helli , niloofary , پریا حقیقت پور
سلام به همگی یه سوال داشتم اگه کسی بتونه کمکم کنه ممنون میشم.من حدود یک ماهه روزی 16 تا 17 ساعت فقط نشستم و با کامپیوتر کار میکنم روی پایان نامم خیلیم استرس کاراما دارم شاید در روز 15 دقیقم تحرک نداشته باشم.حدود یک هفتس که پای چپم فقط از مچ پا به پایین سنگین شده جوری که راه میرم به جای اینکه اول پاشنه پام بیاد روی زمین کل پاما میزارم روی زمین دستامم یکم ضعف داره توش وقتی میخوام چیزی را بردارم.اما نه زیاد، کم.دو روزم هست گردن درد دارم .
رفتم دکتر مغز و اعصاب گفت معاینت خوبه ولی برام ام آر آی و کلی آزمایش نوشت میخواستم بدونم این نشانه های ام اس هست یا به خاطر کار زیاد با کامپیوتره؟خیلی نگرانم توروخدا کمکم کنیدsadsadsadsadsad
شما رو دکتر متخصص معاینه کردن گفتن خوبه . ما چی بگیم ؟ خوب باید جواب ام آر آی و آزمایشاتونو دکتر ببینن و بگن دیگه . ما خودمون بیماریم نه پزشک !
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : niloofary , پریا حقیقت پور , Taraa88

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست