وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
تزريق سينوكس - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: ام اس (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3)
+--- انجمن: پرسش و پاسخ (https://mscenter.ir/Forum-%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D8%B4-%D9%88-%D9%BE%D8%A7%D8%B3%D8%AE)
+---- انجمن: آونکس - سينووكس (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A2%D9%88%D9%86%DA%A9%D8%B3-%D8%B3%D9%8A%D9%86%D9%88%D9%88%D9%83%D8%B3)
+---- موضوع: تزريق سينوكس (/Thread-%D8%AA%D8%B2%D8%B1%D9%8A%D9%82-%D8%B3%D9%8A%D9%86%D9%88%D9%83%D8%B3)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27

RE: سينووكس - yummy - 2013/09/25

(2013/09/25, 07:59 AM)شیرین نوشته است: سلام دوستای گلمicon_question
راستش یه سوالی داشتم که خیلی وقته میخوام بپرسم ولی هر بار خودمو قانع میکنم که بیخیال بابا تو همه جای ایران تزریق سینووکس این شکلیهangry3
من ارومیه زندگی میکنم
اینجا فقط یه پرستار نماینده ی سیناژنه برا تزریق
راستش خیلی بد آمپول میزنهangry2
من حوصلم نمیاد دفترچه سینووکس رو بخونم ولی فک کنم تزریق باید آروم صورت بگیرهHuh
اما تزریق این خانومه ایکی ثانیه طول نمیکشهangry3
پد رو که میزنه میگه پاشوangry2
خواستم بپرسم:1 اینجور تزریق کردنش ایرادی نداره؟
2:اگه داره من به سیناژن بزنگم میتونن اینو عوض کنن یکی دیگه رو بفرستن بجاش؟
هر بار که میرم باید بهش بگم پوست منو بگیر تو دستت بعد بزن اینجوری درد حین تزریق من خیلی کمتره....ولی اصلا گوش نمیده
تزریقاش واقعا دردناکهsad2sad2sad2
مرسی بچه ها بابت راهنماییهاتون

شیرین جون به نظر منم خودت یاد بگیر بزن...یا اگه جراتشو نداری خودت واسه خودت بزنی یکی دو دفه شوهرتو با خودت ببر که پرستاره بهش یاد بده و اون برات تزریق کنه...خیلی هم راحته. من فقط یه بار تو درمانگاه آمپولمو زدم. دیگه بعد از اون همسرم برام تزریق میکرد ...هم خیالت راحته که هی نمیخواد پاشی بری هم راحت تری تو خونه. بعضی پرستارا که دل نمیسوزونن همینطوری میزنن ولی اگه خودتون بزنین خیلی دردش کمتره.

RE: سينووكس - حامدی فر - 2013/09/25

راستش یه سوالی داشتم که خیلی وقته میخوام بپرسم ولی هر بار خودمو قانع میکنم که بیخیال بابا تو همه جای ایران تزریق سینووکس این شکلیهangry3
من ارومیه زندگی میکنم
هر بار که میرم باید بهش بگم پوست منو بگیر تو دستت بعد بزن اینجوری درد حین تزریق من خیلی کمتره....ولی اصلا گوش نمیده
من در خصوص پرستار ارومیه پیگیری می کنم
شما هم خودتون زنگ بزنید شرکت و با خانم پیرایش مطرح کنید لطفا

(2013/09/24, 11:13 PM)nahid نوشته است: من امروز سینووکس خریدم .دقایقی پیش هم تزریق کردم.
ویال و سرنگ و سرسوزنها عوض شده. یه سرنگ و سرسوزن کوتاه با هم تو یه بسته هست که ساخت خوزستانه ، یه سرسوزن بلند تر دیگه هم جدا هست که روش نوشته فقط با این تزریق شود. فکر کنم سرنگ و سرسوزن های قبلی خارجی بودن.
تفاوتشون به نظر من که خودم تزریق کردم این بود که ویال کمی بزرگتر به نظر می رسید ولی سوزن مخصوص کشیدن محلول نسبتا کوتاه بود .
سرنگ مثل قبلی نبود یعنی پیستون سرنگ به نسبت قبلی روان نبود ، من که با قبلی عادت داشتم وقتی سوزن تو تنم بود ، هرچی میخواستم محلول رو وارد کنم نمیشد ، با بدبختی تونستم محلول رو وارد کنم و باعث شد یکدفعه و نه کم کم تزریق صورت بگیره.
کاش می دونستم سرنگ عوض شده خودم رو آماده می کردم .
تو سرنگ قبلی پیستون براحتی حرکت میکرد.
البته سرنگهای دیگه که برای ویتامین و ... از داروخانه می خریدیم همینطور سفت بود ، شاید همه سرنگهای ایران همینطوره. من فقط مال سینووکس رو دیده بودم که راحت و روونه که اونم عوض شد.

سلام
متاسفانه سرنگ های قبلی ما آمریکایی بود و اگرچه تحریم سرنگ نیستیم اما تحریم های بانکی باعث شد راه ارسال پول ما به آنها بسته شود
جون می دانستیم سرسوزن برای شما حساس تر است از طریق چند واسطه و صراف و با ریسک مالی که نمی دانستیم پول می رسد یا نمی رسد پول سرسوزن ها را فرستادیم و گرفتیم. روابط رو به بهبود است کمی تحمل کنید و با ما همراهی کنید انشاالله درست می شود البته کارهایی داریم می کنیم که شاید تا دو ماه دیگر سینووکس شکل تزریقش از قبل هم بهتر بشود
در ظمن ما قبل از استفاده از سرنگ های خوزستان نمونه های آنها را برای تزریق برای پرستاران فرستادیم و آنها تایید کردند. اما وقتی شماها مشکل دارید حتما مشکلی وجود دارد.

طاقت بیار رفیقicon_question

با آرزوی سلامتی

RE: سينووكس - nahid - 2013/09/25

ممنون از پیگیری های شما خانم دکتر.icon_question

پرستاران عزیز که بعضیاشون چنان میزنن گویی ارث پدرشون رو ما بالا کشیدیم !sad2
بعضیها هم خیلی آروم و دلسوزانه .love28

همه سرنگهای مملکتمون همینه برای همین برای اونا فرقی نمیکرده . دستشونم آزاده چون به یکی دیگه می خوان بزنن.ولی برای تزریق به خود انگار باید قبلش روغن کاری بشه سرنگ !confused

امیدوارم تحریمها یکی یکی برداشته بشه و سرنگ امریکایی دوباره بیاد.Rolleyes
منتظر شکل بهتر تزریق سینووکس هم میمونیم.Rolleyes

RE: سينووكس - پویش - 2013/09/25

من که 5سال تزریق کردم پرستار سیناژن را زیارت نکردم.الان هم که هنوز معلقمconfused2confused2

RE: سينووكس - baharan - 2013/09/25

دفعه قبل که من توی ران تزریق کردم....سوزن به سختی وارد پوست میشد..sadsadانگارداری سوزنو تو چرم میزنی!!angryangryدرضمن پرستار اراک گفت ما اصلن توران نمیزنیم درصورتی که در ساری داخل ران هم میزنند!!باید زد ایا یا نه؟؟HuhHuh

RE: سينووكس - simaz - 2013/09/25

من ارومیه زندگی میکنم

خانم شیرین عزیز پرستار ما در ارومیه خانم نظری با شماره تماس 09141470084 هستنداگر شماهم پیش ایشان تزریق انجام میدین من باهاشون صحبت وتذکرات لازم را دادم حتما باهاشون تماس بگیرید و ممنون میشم اگر نتیجه رو به من هم اطلاع بدید .شماره تماس من 09102205254 (پیرایش ) است icon_question

RE: سينووكس - پویش - 2013/09/25

من طی پنج سال تزریقم تنها در عضله باسن تزریق داشتم چون شنیده بودم تزریق سینووکس در ران ودیگر قسمتها دردآوراست.

RE: سينووكس - حامدی فر - 2013/09/26

(2013/09/25, 04:41 PM)پویش نوشته است: من که 5سال تزریق کردم پرستار سیناژن را زیارت نکردم.الان هم که هنوز معلقمconfused2confused2
پویش عزیز
لطفا با شرکت خانم پیرایش تماس بگیرید ایشان شما را نزدیکترین پرستار سیناژن راهنمایی می کنند

(2013/09/25, 04:54 PM)baharan نوشته است: دفعه قبل که من توی ران تزریق کردم....سوزن به سختی وارد پوست میشد..sadsadانگارداری سوزنو تو چرم میزنی!!angryangryدرضمن پرستار اراک گفت ما اصلن توران نمیزنیم درصورتی که در ساری داخل ران هم میزنند!!باید زد ایا یا نه؟؟HuhHuh
دوست عزیز
سوزن تزریق آمریکایی و استاندارد تزریق داروهای پروتئینی و چیزی بهتر از آن در دنیا که از تمام لحاظ مناسب داروهای اینترفرون باشد وجود ندارد

RE: سينووكس - پویش - 2013/09/26

ممنون
فعلا که دکتر تصمیم به تغییر داروم داره؛اگرقرارشدسینووکس را ادامه بدم چشم

RE: تزريق سينوكس - nahid - 2013/10/09

(2013/07/20, 12:10 PM)simin نوشته است: کاشکی بجای یه خط قرمز....یه نقطه یه قسمتش داشت که میدونستیم از کجا باید فشار بیشتری به سرشیشه وارد بشه!!!!
من همیشه دستمال کاغذی دست میگرفتم...این سری اومدم مثه حرفه ایها عمل کنم این بلا سرم اومدsad
پس این پیشنهاد شما بود ؟ خوب شد حالا ؟Confused
الان فقط یه نقطه قرمز بالای شیشه هست که نمیدونم چه اثری داره ؟! دیگه مثل قبل خوب نمیشکنه ،باید خودمون بخراشیمش یا کارد یا ته شیشه ویال تا برای شکستن آماده بشه.
حالا این هیچی ، مشکل مهم من با این سرنگ جدیدشه که واقعا تزریق رو برام سخت کرده . موقعی که باید تو عضله برای تزریق حرکتش بدم حرکت نمیکنه !angry3