نظرسنجی: آیا سردیجات مخصوصا ماست و تزشی زیاد میخوردید(میخورید)؟
بله
65.89%
85 65.89%
خیر
34.11%
44 34.11%
در کل 129 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 8
  • 9
  • 10(current)
  • 11
  • 12
  • ...
  • 15
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امیتازات : 2.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سردی جات و ام اس
چند وقت پیش رفته بودم مطب یه دکترکه طب گیاهی کار میکرد وفقط هم داروی گیاهی درست میکنه وتجویز میکنه بهم گفت فقط باید گرمی بخوری. گفت ماست کشک دوغ اصلانخور ولی تامیتونی چیزایی که طبیعتش گرمه بخور . گفت حتی شیر رو هم باید گرم بخوری چون شیر خاصیتی داره که اگه سردباشه طبیعتش سرده واگه گرم باشه طبیعتش گرمه.
چون این دکتر رو طب ابوعلی سینا کار میکنه جالبه که میگفت اون زمان مردم ام اس و به اسم سرسام میشناختن وتوطب ابوعلی سینا نوشته به کسایی که سرسام داشتن فقط گرمی میده که همه ی مریض ها خوب شدن
باور نمیکنم ولی ................انگار غرور من شکست..................

اگه دلت میخواد بری...........اصرار من بیفایدست...................
 تشکر شده توسط : somaye_602000 , reach usa , kia , ostad2000 , نازنین , احمدرضا , sadaf , ghaside
(2012/01/23, 03:26 AM)ساحل نوشته است: چند وقت پیش رفته بودم مطب یه دکترکه طب گیاهی کار میکرد وفقط هم داروی گیاهی درست میکنه وتجویز میکنه بهم گفت فقط باید گرمی بخوری. گفت ماست کشک دوغ اصلانخور ولی تامیتونی چیزایی که طبیعتش گرمه بخور . گفت حتی شیر رو هم باید گرم بخوری چون شیر خاصیتی داره که اگه سردباشه طبیعتش سرده واگه گرم باشه طبیعتش گرمه.
چون این دکتر رو طب ابوعلی سینا کار میکنه جالبه که میگفت اون زمان مردم ام اس و به اسم سرسام میشناختن وتوطب ابوعلی سینا نوشته به کسایی که سرسام داشتن فقط گرمی میده که همه ی مریض ها خوب شدن

خيلي جالب بود من هميشه ميگم سرسام گرفتم اما معنيش را نميدونستمRolleyes ممنون از پاسخگوييت
همه عمر بر ندارم سر از این خمار مستی
که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی
والله تا چند وقت پیش من دشمن سرسخت این ادعاها بودم ولی چند ماه پیش رفتم پیش یک همیوپاتی که گفت چی بخورم چی نخورم. مثلاً گفت هندوانه نخور و من عاشق هندوانه بودم! من هم نخوردم ببینم چی میشه و بجاش خربزه خوردم. وقتی دیدم وضعیت مثانه‌ام بهبود پیدا کرده خیلی تعجب کردم. دکتر صحرائیان هم گفت سردی برای ماها خوب نیست. چون سردی‌ها بدن را سست می‌کنند و خوب این سستی اصلا به نفع ما نیست.

در مورد قهوه و نسکافه و چای حتی به من گفتند نخور. من زیاد می‌خوردم قهوه. چایی هم طبعاً. حالا از اون موقع چای سبز+هل+زعفران می‌خوردم و خیلی احساس بهتری دارم. قهوه هم در این مدت شاید دو باری خوردم و به جای شکر توش نبات انداختم confused
اینها را گفتم که بله! این سردی گرمی راسته! angel جدی بگیرید!
مرا آفرید، آنکه دوستم داشت.
 تشکر شده توسط : ostad2000 , سیما جون , najva , somaye_602000 , احمدرضا , kia , ساغر , sadaf , ghaside
(2012/01/26, 12:07 PM)havaars نوشته است: والله تا چند وقت پیش من دشمن سرسخت این ادعاها بودم ولی چند ماه پیش رفتم پیش یک همیوپاتی که گفت چی بخورم چی نخورم. مثلاً گفت هندوانه نخور و من عاشق هندوانه بودم! من هم نخوردم ببینم چی میشه و بجاش خربزه خوردم. وقتی دیدم وضعیت مثانه‌ام بهبود پیدا کرده خیلی تعجب کردم. دکتر صحرائیان هم گفت سردی برای ماها خوب نیست. چون سردی‌ها بدن را سست می‌کنند و خوب این سستی اصلا به نفع ما نیست.

در احادیث از ائمه معصومین داریم که خربزه معده را شستشو میدهد,همچنین در کتب طب سنتی از خربزه و پوست و دانه آن برای دفع سنگ کلیه استفاده میشود
فان مع العسر يسرا
 تشکر شده توسط : احمدرضا , somaye_602000
(2012/01/26, 12:07 PM)havaars نوشته است: والله تا چند وقت پیش من دشمن سرسخت این ادعاها بودم ولی چند ماه پیش رفتم پیش یک همیوپاتی که گفت چی بخورم چی نخورم. مثلاً گفت هندوانه نخور و من عاشق هندوانه بودم! من هم نخوردم ببینم چی میشه و بجاش خربزه خوردم. وقتی دیدم وضعیت مثانه‌ام بهبود پیدا کرده خیلی تعجب کردم. دکتر صحرائیان هم گفت سردی برای ماها خوب نیست. چون سردی‌ها بدن را سست می‌کنند و خوب این سستی اصلا به نفع ما نیست.

در مورد قهوه و نسکافه و چای حتی به من گفتند نخور. من زیاد می‌خوردم قهوه. چایی هم طبعاً. حالا از اون موقع چای سبز+هل+زعفران می‌خوردم و خیلی احساس بهتری دارم. قهوه هم در این مدت شاید دو باری خوردم و به جای شکر توش نبات انداختم confused
اینها را گفتم که بله! این سردی گرمی راسته! angel جدی بگیرید!

خوشحالم سوسن جون منم با اعتماد بیشتری گرمی میخورم
همه عمر بر ندارم سر از این خمار مستی
که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی
 تشکر شده توسط : ghaside
من یه دکتره طب اسلامی پیدا کردم میگه ام اس مریضیه سردی جاتهconfused2

میگه با داروهای گیاهی نه با شیمیایی خوب شین

confused2

[تصویر:  imagesCAFXT4UQ.jpg]
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
 تشکر شده توسط : somaye_602000 , ساغر , ghaside
من عاشق کشک و ماست و دوغ هستم . عاشق لواشک و......
اصلا اگر چند روز ماست نخورم عین دیوانه ها می شوم.
این موضوع ی کم برام عجیب؟؟؟؟؟؟؟؟/
شاید 2 هفته امتجان کنم و جوابش را رای دوستان بنویسم و اینکه ایا علائمم بدتر شده یابهتر؟
 تشکر شده توسط : شهرزاد
مگه میشه بستنی نخورد
حتی تو زمستون
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
 تشکر شده توسط : احمدرضا
(2012/01/23, 03:26 AM)ساحل نوشته است: چند وقت پیش رفته بودم مطب یه دکترکه طب گیاهی کار میکرد وفقط هم داروی گیاهی درست میکنه وتجویز میکنه بهم گفت فقط باید گرمی بخوری. گفت ماست کشک دوغ اصلانخور ولی تامیتونی چیزایی که طبیعتش گرمه بخور . گفت حتی شیر رو هم باید گرم بخوری چون شیر خاصیتی داره که اگه سردباشه طبیعتش سرده واگه گرم باشه طبیعتش گرمه.

یعنی با گرم کردن، طبع شیر عوض میشه؟!icon_cry
براى تو
براى چشمهايت..
براى من
براى دردهايم..
براى ما
اى كاش خدا كارى بكند...
ساغر جون منم شنیدم که اگه شیرو گرم کنی طبعش گرم میشه !
مهم این نیست که در کجای این دنیا ایستاده ایم
مهم اینست که در چه راستائی گام برمیداریم.
 تشکر شده توسط : ساغر

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 8
  • 9
  • 10(current)
  • 11
  • 12
  • ...
  • 15
  • بعدی