•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 6
  • 7
  • 8(current)
  • 9
  • 10
  • 11
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امیتازات : 4.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
زنبور درمانی
باسلام خدمت دوستان
یکی از دوستانم که زنبور درمانی کرده الان با عصا به زور راه میره و داروش شده شیمی درمانی خودش میگفت که اشتباه کرده و خیلی هم پشیمون بود شمارا به خدا به دکتر خودتون گوش بدید و سراغ زنبور درمانی نرید اگه کسی دوست داشت بگه تا شماره تماس دوستمو بدم با خودش حرف بزنه
 تشکر شده توسط : saeed aygani , اميدوار , nazaninamiri70 , nahid
HuhHuhHuhHuh استاد دانشگام گفت مونا جون(خانمهDodgy) بهت معرفی میکنم یه استاده که زنبور درمانی میکنه
اولش امید گرفتم ولی وقتی یکم فکرکردم دیدم طاقت نیش زنبورو ندارم...
پس ضرر که نکردم هیچی...بنفعمم شد...خدارحم کرداااashamed0006.gif
چون میگذرد غمی نیست
 تشکر شده توسط : kohedard , اميدوار , mahdiye1989 , nazaninamiri70 , nahid , helli
به نظر من به خاطر هزار چهره بودن ام اس و پیچیده بودن سیستم ایمنی بخصوص سیستم مبتلایان به ام اس ، ممکنه نیش زنبور باعث تحریک و بیش فعالی سیستم ایمنی مبتلا بشه و بلایی جبران ناپذیر سر مبتلا بیاد.چون اگه سیستم ایمنی کارشو درست انجام میداد که ام اس نمی گرفتیم.
اینطور که سروش گفت ، نیش زنبور کورتون می سازه برای همین موقتا احساس بهتر بودن ممکنه بده ولی بعدش ضربش رو میزنه.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : HannahZ , helli
دکتر من هم وقتی گفتم چشاش گرد شد و گفت نه به هیچ وجه!!
سلام
دکتر شریفی که خودش متخصص مغزو اعصابه به من گفت برم زنبور درمانی منم دارم میرم هفته ای یه بار جلسه اول 5 تا کف پام زد جلسه بعد 16 تا به پهلوهام زد 8 تا طرف راست 8 تا چپ
جلسه بد 8 تا پشت گردنم جلسه بد 20 تا ساق پام بد 14 تا کف دستم هفته پیش 30 تا کف پام
بیشتر مریضایی که میان ام اس دارن و فوق العاده راضین
من امشبم باید برم خدایی درد داره ولی اگه نتیجه بده ارزش داره من چشم چپم تار شده بود خوب شد هنوز نتیجه دیگه ای ندیدم ولی مطمینم خوب میشم امشب جلسه هفتم میشه نمیدونم کجا و چندتا زنبور میندازه اولین نتیجه ای که بگیرم خبرتون میکنم...
جلسه هشتم 40 تا دور کمرم جلسه نهم دوباره ستون فقرات و پشت گردن که از همه جا بیشتر درد داشت که بهش گفتم تکرر ادرار دارم زیر دلم 10 تا انداخت جلسه نهم ساق پا 60 تا و رون پام جلسه دهم دستم و سر شونم 22 تا و آخرین جلسه یعنی یازدهم کف پام 40 تا 5 تام زیر دلم احساس میکنم خیلی بهترم دیگه نمازهامو میتونم ایستاده بخونم من که راضیم
من از معبود یکتایم فقط یک چیز میخواهم
نگیرد هرگز از قلبم امید استجابت را...
 تشکر شده توسط : nazaninamiri70 , helli
(2014/11/18, 04:01 PM)nazanin نوشته است: سلام
دکتر شریفی که خودش متخصص مغزو اعصابه به من گفت برم زنبور درمانی منم دارم میرم هفته ای یه بار جلسه اول 5 تا کف پام زد جلسه بعد 16 تا به پهلوهام زد 8 تا طرف راست 8 تا چپ
جلسه بد 8 تا پشت گردنم جلسه بد 20 تا ساق پام بد 14 تا کف دستم هفته پیش 30 تا کف پام
من امشبم باید برم خدایی درد داره ولی اگه نتیجه بده ارزش داره من چشم چپم تار شده بود خوب شد هنوز نتیجه دیگه ای ندیدم ولی مطمینم خوب میشم امشب جلسه هفتم میشه نمیدونم کجا و چندتا زنبور میندازه اولین نتیجه ای که بگیرم خبرتون میکنم...

دردش بیشتر از درد آمپولایی هست که می زنیم؟smiling

(2014/08/25, 04:43 PM)nahid نوشته است: به نظر من به خاطر هزار چهره بودن ام اس و پیچیده بودن سیستم ایمنی بخصوص سیستم مبتلایان به ام اس ، ممکنه نیش زنبور باعث تحریک و بیش فعالی سیستم ایمنی مبتلا بشه و بلایی جبران ناپذیر سر مبتلا بیاد.چون اگه سیستم ایمنی کارشو درست انجام میداد که ام اس نمی گرفتیم.
اینطور که سروش گفت ، نیش زنبور کورتون می سازه برای همین موقتا احساس بهتر بودن ممکنه بده ولی بعدش ضربش رو میزنه.

پس ارزش ریسک رو نداره بخصوص اینکه تا کورتون در دسترس هست چرا منت زنبورو بکشیم؟
 تشکر شده توسط : nahid
اصلا ارزش ریسکو نداره من خودم چند جا هم گفتم امتحان کردم,چشتون روز بدو نبینه روزبعدش ازجام به زحمت پاشدم,یعنی خودم باعث یه حمله شدم,شکر خدا بعد یه هفته روبراه شدم ولی با کلی عذاب ,شایدم روند بیماریم تغییرکرد البته بعد اون قضیه حدود 16-17ماه هست حمله نداشتم,ولی به نظر من زنبور درمانی اثرسوءدارهSleepy
خدا مرا مورد لطفش قرارداده...
 تشکر شده توسط : nazaninamiri70 , nahid , helli , سمیرا67 , MFhealth
نازنین جان مطمئنی دکتر شریفی گفته برو زنبور درمانی ؟
اگه نظر دکتر شریفی رو قبول داری چرا رفتی پیش دکتر کاویانی ؟
فکر نمیکنم هیچ متخصص مغز و اعصابی به جای داروهای خاص ام اس ، زنبور درمانی رو تجویز کنه !
مگر اینکه بیمار حرف خودشو زده باشه و دکتر بگه خوب حرف منو قبول نداری برو هر کاری میخوای بکن!
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : Exhautless , nazaninamiri70 , helli , سمیرا67
من به مدت 7 روز روزی 10 نیش انجام دادم
مثل تزریق کورتون بود البته بدون عارضه ولی
اثارش برای طولانی مدت پایدار نیست
پیش از آن‌که با خبر شوی
لحظه‌ی عزیمت تو ناگزیر می‌ شود
ای دریغ و حسرت همیشگی
ناگهان
چقدر زود
دیر می‌شود!

تشکر شده توسط : سمیرا67 , MFhealth
آره عزبزم من اصلا اعتقادی نداشتم وقتی دیدم دکتر مغز و اعصاب میگه باورم شد
خودمم اول تعجب کردم ..

سلام
جلسه هشتم 40 تا دور کمرم جلسه نهم دوباره ستون فقرات و پشت گردن که از همه جا بیشتر درد داشت که بهش گفتم تکرر ادرار دارم زیر دلم 10 تا انداخت جلسه نهم ساق پا 60 تا و رون پام جلسه دهم دستم و سر شونم 22 تا و آخرین جلسه یعنی یازدهم کف پام 40 تا 5 تام زیر دلم احساس میکنم خیلی بهترم دیگه نمازهامو میتونم ایستاده بخونم من که راضیم

اینجور که من متوجه شدم چرخشیه جلسه بد حتما دوباره پهلوهامه فقط نمیدونم چندتا...
من از معبود یکتایم فقط یک چیز میخواهم
نگیرد هرگز از قلبم امید استجابت را...
 تشکر شده توسط : سمیرا67 , mj.ny-luise

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 6
  • 7
  • 8(current)
  • 9
  • 10
  • 11
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پس از کرونا مراجعه شما به مراکز درمانی چه تغییری کرده ؟ nahid 10 3,469 2021/01/24, 01:17 PM
آخرین ارسال: glassheart
  شیمی درمانی 1989مهدیه 5 3,501 2013/03/02, 02:35 PM
آخرین ارسال: ehsan 10054
  غذا درمانی ZAKER 1 5,317 2011/09/09, 09:28 AM
آخرین ارسال: Prime

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان