•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10(current)
  • 11
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امیتازات : 4.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
زنبور درمانی
(2015/08/04, 11:21 PM)mana22 نوشته است: من هم شنیدم وبرادرم تاکید میکنه این کارو انجام بدم ولی من خودم میترسم حقیقتا . فکر میکنم تهران این درمان رو انجام میدن . agreement2
چند روز پیش اصفهان ی همایشی برگزار شد و ی دکتری به شدت مخالف زنبوردرمانی بودن و میگفتن درسته مفید و ضد التهابه اما ضرراتی هم داره...
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
 تشکر شده توسط : tinookhe
[size=medium]بامریم موافقم توهمایش میگفتن چطور ادم نیش هزارزنبورو تحمل کنه اما داروهاشومصرف نکنه پس حتما مضره
من ام اس دارم اماام اس مرانداردShy
 تشکر شده توسط : glassheart
من یکی از دوستان و میشناسم که دیگه از دارو استفاده نمیکنه و فقط زنبور درمانی میکنه و خیلی راضیه.منم زده به سرم که همین کارو بکنم.دیگه از آمپول زدن خسته شدم.
سرگذشت من
سر گذشتی بود
که اشتباها بر من گذشت.
آقا مجيد قطع دارو بدون نظر پزشك، چيزيه كه قطعاً براتون مشكل ساز ميشه. ممكنه اين مشكل در كوتاه مدت بروز نكنه. ولى مطمئن باشيد كه بالاخره بروز ميكنه.
هيچ علمى قطع خودسرانه دارو و شروع چيزى مثل زنبور درمانى رو تاييد نميكنه. يادتون باشه ام اس خيلى غير قابل پيش بينيه.
 تشکر شده توسط : hadisss , majid1 , alireza1111 , الهام ج , kaveh_plus , gor911
سلام
بچه های اصفهان مرکزی برای زنبور درمانی سراغ دارن
ادرس را برام بفرستین
پیش از آن‌که با خبر شوی
لحظه‌ی عزیمت تو ناگزیر می‌ شود
ای دریغ و حسرت همیشگی
ناگهان
چقدر زود
دیر می‌شود!

مجیدجان اون دوستتون رو من کاملا میشناسم...Smile (16) ایشون فینگولید مصرف میکرد و در شرایط جسمی خوبی قرار داشت. زمانی که زنبور درمانی رو با شما مطرح کرد تازه حدود یکی دوماه بود که زنبور درمانی رو شروع کرده بود همون ابتدا به من هم پیشنهاد داده بود و قرار بود با هم شروع کنیم اما
من با دکتر مقدسی در میان گذاشتم و جواب دکتر این بود:
" دنیا داره واسه ام اس و درمانش تلاش میکنه چطور میشه به درمانی که قطعی نشده اونم با هزینه های بالایی که سودجویان غیرحرفه ای دریافت میکنن اعتماد کرد"

حالا خود دانیconfused2
 تشکر شده توسط : majid1 , یه غریبه
سلام دوستان خوبم من بد از یکسان اومدم با خبری خوب
من ام آر آی دادم و همه پلاک ها خاموش شدن
خودمم خیلی خوبم
و به شمام پیشنهاد میکنم به خای استفاده از این داروها شیمیایی بیخود زنبور رو امتحان کنین
دکترهای مغز و اعصاب عزیز به غیر از تعداد اندکی فکر جیب خودشونن نه سلامتی ما اینو مطمئن باشین
بازم از دکتر شریفی ممنونم که منو راهنمایی کرد خدا خیرش بده
من از معبود یکتایم فقط یک چیز میخواهم
نگیرد هرگز از قلبم امید استجابت را...
 تشکر شده توسط : majid1
دوست عزيز شما از كجا اينقدر مطمئنى كه اگه دارو استفاده ميكردى بهتر از الان نبود حالت؟
و شما نميتونى اينقدر قطعى در مورد اين شيوه تبليغ كنى وقتى كه بقيه روند بيماريشون شبيه شما نيست. خوشحالم كه شما خوبى ولى بقيه دوستان به حرف دكترشون گوش كنن كه بهترين كاره.
 تشکر شده توسط : majid1 , hadisss , nahid
والا آدم میمونه .من خودم دارم تحقیق میکنم که اگه واقعا درمان ماثری برای درمان ام اس هست از این طب استفاده کنم.
ولی گویا زنبور درمانی ریسکه .عده ای ناراضی هستن و عده ای مثل این دوستمون راضی.
خدا کنه به ریسکش بیرزهconfused2
سرگذشت من
سر گذشتی بود
که اشتباها بر من گذشت.
نازنین خانم خوشحالم که حالتون بهتره ولی به فکر همه مبتلایان باشید و چون فکر میکنید موثره ، دکترها و داروها رو بیخود ندونید. همه بیمارها مثل هم نیستن. بدن همه یک جور جواب نمیده. نیش زنبور غیر از کورتون مگه چی داره که بیماری رو نابود کنه ؟ پلاک های کسی که حمله نداره خاموشه ولی تضمینی نیست که دیگه فعال نشه .
دکترهای کشورهای دیگه هم دارو تجویز میکنن نه نیش زنبور ! اونا هم به فکر جیبشونن ؟ مگه سود داروسازها میره تو جیب اونا ؟ مگه تعداد بیماران ام اس بیشتر از سایر بیماری های مغز و اعصابه ؟

به فکر باشید که وقتی اثر کورتونی نیش زنبور رفت اوضاع چطور میشه؟ یا کسی که با نیش زنبورها بدنش واکنش شدید نشون میده و سیستم ایمنیش تحریک میشه علیه خودش ؟
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : hadisss , یه غریبه , mahdi1004 , الهام ج

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10(current)
  • 11
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پس از کرونا مراجعه شما به مراکز درمانی چه تغییری کرده ؟ nahid 10 3,469 2021/01/24, 01:17 PM
آخرین ارسال: glassheart
  شیمی درمانی 1989مهدیه 5 3,501 2013/03/02, 02:35 PM
آخرین ارسال: ehsan 10054
  غذا درمانی ZAKER 1 5,317 2011/09/09, 09:28 AM
آخرین ارسال: Prime

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
2 مهمان