امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شیمی درمانی
confused2شیمی درمانی و ام اس?
icon_questionagreement2
دارویی تزریقی هست بنام نوانترون (اسم تخصصی دارو) که با نامهای تجاری دیگری هر عرضه میشود.

هرکسی در طول عمر فقط 8بار اجازه مصرف این دارو را دارد چون اثرات مخربی بر روی قلب می گذارد. بنابراین قبل از هربار مصرف مجدد دارو، میبایست برای آگاهی پزشک از تغییرات بوجود آمده اکوی قلب داد.

این دارو هم به مرحله تایید نرسیده. دکترم میگفت روی چندتا بیمار اثر خوبی داشته اما در مورد من تاثیر مثبتی نداشت.

من هم ام اس داشتم.
 تشکر شده توسط : DavidBili
سلام
پنج تا از این آمپولها زدم دیروز رفتم چکاپ کامل و اکو انجام دادم با تزریق ششمین آمپولم هم موافقت شد
هرسه ماه یکبار میزنم
ریسک و اثرات مخرب داره ولی درصدش پائینه . با یکی از پزشکان که آدم خیلی محتاط و حسابگریه ، مشورت میکردم که صلاح میدونه بزنم یا نه اصلاً نذاشت حرفم تموم بشه.
گفت که : ای بابا کل زندگی ماها تو ریسکه و فردامون معلوم نیست. ریسک زیر 5 درصدی که میگن، اصلاً ارزش توجه رو در قبال درصد بیشتر اثرات مطلوبش نداره....
!.........The world is full of nice peaple, if u can't find one, Be One
دنيا پُر از آدم هاى خوبه ولى اگه نتونستى حتى يكى از اونها رو پيدا كنى، لااقل خودت خوب باش!.........

تشکر شده توسط : paeazan , DavidBili

استفاده از شیمی درمانی دردرمان ام.اس

پزشکان آمریکایی برای درمان ام اس از شیمی درمانی استفاده کردند.این پزشکان درآزمایشی تجربی مقدار بالایی از داروهای شیمی درمانی را برای 13 بیمار مبتلا به ام اس بکار بردند که پس از 15 ماه درمان،ام اس هیچ یک از بیماران عود نکرد و نیمی از آنان نیز بهبود یافتند.این پژوهشگران معتقدند پس از شیمی درمانی بدن می تواند سلولهای سالمی را تولید کند که دیگر به ام اس دچار نیستند.

اے دنیا کے مسافر منزل تیری قبرھیں اے کر رھا ھیں جو تو دو دن کا یہ سفرھیں موت ھیں تیرا ان دیکھا ساتھی آچانگ تجھے نگل لے گا:ای مسافر دنیا خونه ی توقبر است ای که هرکاری میکنی سفر دو روزه هست مرگ رفیق ندیده ی تو است یکهو نفست رو می گیره
 تشکر شده توسط : ghaside
ناگفته نمونه که این دارو بشدت باعث ضعیف شدن بدن میشه و میبایست در زمان مصرف استراحت کافی داشت.

confused
من هم ام اس داشتم.
هر سه ماه یک بار زدم افاقی نیفتاد ولی دوستم خوب شدparty0048.gif
...
 تشکر شده توسط : ابراهیم , برگ 7

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پس از کرونا مراجعه شما به مراکز درمانی چه تغییری کرده ؟ nahid 10 3,469 2021/01/24, 01:17 PM
آخرین ارسال: glassheart
  زنبور درمانی maya 107 76,227 2018/04/03, 08:02 PM
آخرین ارسال: Yekta1991
  غذا درمانی ZAKER 1 5,318 2011/09/09, 09:28 AM
آخرین ارسال: Prime

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان