•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23(current)
  • 24
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 4.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دو مبتلا به ام‌اس با یکدیگرازدواج نکنند ؟
دکترا نظر زیاد میدن زرنگن بیماریرو درمان کنن
ن اینکه تو دل مارو خالی کنن من هر کیو دوس داشته باشم باهاش ازدواج میکنم بچمونم باید هر چی خدا خواسته قبول کنه ...N_aggressive (37)icon_biggrin
میان هزاران دیروز امروز وشاید میلیون ها فردا فقط یک امروز هست امروز را بخند و شاد باش ...
 تشکر شده توسط : Parla , leili-asmaneh
نمیشه که...شاید دو نفر که ام اس داشته باشند واقعن عاشقهمدیگه باشن...نه؟
 تشکر شده توسط : leili-asmaneh
(2016/05/09, 06:28 PM)delaram22 نوشته است: دکترا نظر زیاد میدن زرنگن بیماریرو درمان کنن
ن اینکه تو دل مارو خالی کنن من هر کیو دوس داشته باشم باهاش ازدواج میکنم بچمونم باید هر چی خدا خواسته قبول کنه ...N_aggressive (37)icon_biggrin

یعنی چی !؟
برا اونا چه فرقی می کنه UnknownUnknownUnknown
بیچاره بچه...
چه راحت می گیدCheshm-posht2
به نظر من ی ام اسی اگه ازدواج نکنه راحت تره،مخصوصا اگه پسر باشه.خرج و مخارج زندگی ی طرف خرج و مخارج بیماری ی طرف ظعیف شدن بدن و کار نتونستن کردنم ی طرف ، حالا تصور کنید هر دو طرف هم بیمارن و دوتا ام اس دارن و هزینه بیماری دارن هر ماه چه شود.مگه زندگی کردن شوخی برداره.
فقط در یه صورت میشه ام اسی ها ازدواج کنند اونم اینه که از نظر مالی هیچ مشکلی نباشه که اونم کم پیدا میشه و الا من فک میکنم تو ام اس اگه آدم مجرد باشه بهتره مخصوصا آقایون که همه ازشون انتظار دارن که مخارج زندگی و تامین کنند.
مگه ازدواج کردن الکیه.همه که قرار نیست خوشبخت بشن .
سرگذشت من
سر گذشتی بود
که اشتباها بر من گذشت.
 تشکر شده توسط : hadisss , سارا ی
دوتا ام اسی ازدواج کنن مگه چه ایرادی داره.هر کاری ما کردیم بچه های ماهم همونو میکنن ادمیم دیگه.بعدم مگه ماها مگه خودمون خواستیم که بیمار باشیم. منکه اگه یه ام اسی بیاد شرایطش خوب باشه قبول میکنم. اقایونی هم که ام اس دارن نترسن.اگه خانواده ها همکاری کنن و توقع ها پایین باشه میتونن ازدواج کنن. ازکجا معلوم بایه ازدواج اگاهانه پیشرفت بیماری قطع نشه و بهبودی حاصل نشه؟
؟
(2016/05/23, 11:39 AM)منیره جان نوشته است: دوتا ام اسی ازدواج کنن مگه چه ایرادی داره.هر کاری ما کردیم بچه های ماهم همونو میکنن ادمیم دیگه.بعدم مگه ماها مگه خودمون خواستیم که بیمار باشیم. منکه اگه یه ام اسی بیاد شرایطش خوب باشه قبول میکنم. اقایونی هم که ام اس دارن نترسن.اگه خانواده ها همکاری کنن و توقع ها پایین باشه میتونن ازدواج کنن. ازکجا معلوم بایه ازدواج اگاهانه پیشرفت بیماری قطع نشه و بهبودی حاصل نشه؟
؟

سلام خواهرم.
این داداشتون و ببخشیدا ولی زندگی که فیلم سینمایی نیست چند ساعت بیشتر نباشه.زندگی انقد مشکلات داره که وقتی آدم نگاه مشکلات دوستانش ک ازدواج کردن و میکنه تا حدودی متوجه میشه که زندگی های واقعی با فیلم خیلی اختلاف داره اونم دوتا ام اسی
سرگذشت من
سر گذشتی بود
که اشتباها بر من گذشت.
 تشکر شده توسط : سها , ali1357
(2016/05/22, 05:16 PM)سها نوشته است:
(2016/05/09, 06:28 PM)delaram22 نوشته است: دکترا نظر زیاد میدن زرنگن بیماریرو درمان کنن

یعنی چی !؟
برا اونا چه فرقی می کنه UnknownUnknownUnknown
بیچاره بچه...
چه راحت می گیدCheshm-posht2
ببخشید !!!!
چند درصد از ماها پدر مادرامون ام اس داشتن ؟!؟!؟!؟!؟
اینا همش احتمالات که اگه پدر و مادری ام اس داشته باشن مثلا 5 % ممکنه بچه شون ام اس بگیره
ببینید !
احتمال !
احتمال!
ممکنه بگیره !
نه اینکه با ام اس متولد شه !
ام اس مسری نیست که ، ممکنه در اینده بچه شون ام اس بگیره ! ممکنه !!
با یه مشت احتمال از یه مشت ادم که هر روز دارن حرفشونو تغییر میدن نمیشه زندگی کرد ...
اگه بخوایم به اینجور چیزا نگاه کنیم که اصلا نباید از خونه پامونو بزاریم بیرون !!یا اصلا نباید کاری رو شروع کنیم !!! یا اصلا نباید هدفی داشته باشیم !!!چون کلی احتمالات ناخوشایند وجود داره برای هر کدوم از اینا !!!!
پس عملا باید بمیریم که !!!!!
درسته که باید همه جوانبو سنجید و به همه چی فکر کرد ولی
باید توکل کرد و تصمیم گرفت و عمل کرد بدون ترس ..

(2016/05/22, 03:38 PM)Milad8423 نوشته است: نمیشه که...شاید دو نفر که ام اس داشته باشند واقعن عاشقهمدیگه باشن...نه؟

اره ، اره واقعا
شاید دونفر عاشق هم باشن ..
اونوقت چی؟!

من دلم نمیخواد با احتمالات بقیه زندگی کنم ، یه مشت امار و ارقام که همش در حال عوض شدنه ...
این نظر من بود با احترام به نظرات بقیه
icon_question خوشبخت باشین icon_question
...
 تشکر شده توسط : alireza1111 , niloofarh , niloofary
منم متوجه نمی شم icon_cryicon_cry
چرا دو نفر مبتلا به ام اس با هم ازدواج نکنند angry2
1. مگه پدر و مادر ماها ام اس داشتند که ما ها ام اس گرفتیم ! icon_cryicon_cry
2. درسته که می گن اگه دو نفر مبتلا به ام اس با هم ازدواج کنند اگه خواستند بچه دار بشن 30% احتمال این وجود داره بچه مبتلا به ام اس بشه 305320_JC_thinking خوب چرا نیمه خالی لیوان را می بینند confusedخوب 70% هم این احتمال وجود داره که بچه اصلا به ام اس مبتلا نشه agreement2
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : niloofarh , niloofary
با احترام به نظرات همه دوستان
نظر من اینه که فارغ از همه مشکلاتی که دونفر ام اسی میتونن داشته باشم ولی مقوله بچه خیلی اهمیت داره
الان که میگید فقط۳۰درصد چیزی نیست یا حرفایی مشابه به دلیل اینه که مادر یا پدر نیستید
من چون خودم حمله اولم تو بارداری بوده همیشه چقدر استرس دارم که خدایی نکرده بچه م در اینده ام اس نگیره
شاید دلیلی نداشته باشه ولی استرسش همیشه باهام هست
 تشکر شده توسط : niloofarh , shabahang , niloofary
به نظر من اگر دو نفر ام اسی عاشق هم شدند با هم ازدواج کنند و مشکل بچه دار شدنشون را به روش درمان ناباروری حل کنند. در غیر اینصورت همیشه افسوسش را خواهند خورد.rolleyesrolleyesrolleyes
بادباچراغ خاموش کاری ندارد،اگردرسختی هستی بدان که روشنی...

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23(current)
  • 24
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تاثير جنسيت جنين در بهبود وضعيت مادر مبتلا به ام اس mehdernet2 5 4,780 2014/04/11, 07:00 AM
آخرین ارسال: neghar
  دلنوشته یک فرزند که مادر مبتلا به ام اس دارد shokolat 4 3,431 2013/10/06, 02:47 PM
آخرین ارسال: گيتي
  تعدادی از مشاهیر مبتلا به ام اس matinfard 1 3,502 2013/06/02, 08:33 AM
آخرین ارسال: موجود گیاه خوار
  چگونه میتوان زمان دقیق مبتلا شدن به ام اس را تشخیص داد؟ مهسا24 34 22,662 2012/03/14, 10:54 AM
آخرین ارسال: hanif

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
2 مهمان