•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 6
  • 7
  • 8(current)
  • 9
  • 10
  • 11
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بحث سریال : شاید برای شماهم اتفاق بیوفتد !
کاش بچشو سقط نمیشد و بعد هم به امید بزرگ کردنه بچه میتونست رو پای خودش وایسه

و همسرش میدید که اون زن از خودش مردتره ....................

آخرش میترسم یه فیلم بنویسم و خودم دست به کار شم
دارم دلشوره میگیرم
چقدر دنیات ازم دوره
پس چرا هیچ بارونی
تورو از من نمیشورهsad2sad2
 تشکر شده توسط : شهرزاد
بنويس جيگر happy0065.gif دارمتicon_biggrinicon_biggrin
 تشکر شده توسط : sama
(2011/12/10, 10:37 AM)earth نوشته است: آرزو اسمش هر کوفتی هست باشه اینجا بحث سر اسم هدیه و ناهدیه نیست. من نمی دونم شما جمع شدید اینجا فقط خاله بازی تو رو خدا تو رو خدا تو رو خدا تو رو خدا این برنامه پر از مشکل بود اصلن از پایه غلط بود به خودتون بیایید نگذارید تکرارش رو پخش کنه. افتضاح بود. badtastebadtastebadtastebadtastebadtastebadtastebadtaste آخه کجا کِی و چه کسی گفته که یه بیمار ام اس بچه اش ناقص می شه اینکه برای یه بیمار که در حد عصا و ویلچر بیماریش پیشرفت کرده باشه بچه غوز بالا غوزه درست ولی تا حالا از نظر پزشکی هیچ قطعیتی برای اینکه یه مادر یا پدر ام اسی بچه اش ناقص می شه وجود نداره حتی فرض هم خیلی کم رنگه تا چه برسه به حکم. آرزو عزیزم که عزیزی هم هستی تو اصل قضیه که گند زده شد به روح و روان یه تعدادی ول کردی اینکه هدیه کی هست و کی بوده و خواهرش کیه رو چسبیدی ولی بدون اون که اون نقش رو بازی کرده خواهر هدیه تهرانی است حالا شاید من اسمش رو عوضی نوشتم هر کوفتی هست باشه اون برای من مهم نیست اینکه از غصه تا نزدیکای صبح خوابم نبرد و الان نتونستم برم کلاس برام مهمه. بابا دست بردارید از این مسخره بازیها یه کاری بکنید یه اعتراضی نگذارید تکرار این برنامه رو پخش کنه تو رو خدا تو روخدا تو روخدا زنگ بزنید به انجمن ام اس آخه داره چیکار می کنه فردا قراره جلسه هم اندیشی بگذاره تو سر من بخوره اینا به چه درد من می خوره وقتی صدا و سیمای آخه چی بگم که پاک نشه میاد انقده راحت بی هیچ زحمتی برای جمع آوری اطلاعات فقط برای جذب یه مشت بی سواد برنامه های کشک و دوغی بیرون می ده.
سعیده جونم من همیشه میگم زنده باد مخالف من............من و تو همدیگرو ندیدیم وتو این دنیای مجازی شاید از دید تو عزیزم داریم خاله بازی میکنیم......اینقدر از این فیلم ناراحت بودی که یه جورایی می خواستم حال و هوامون عوض بشه.......عزیزم من پسرم 15 سالشه..... خیلی هم با هوش و سالمه....و هیچ دغدغه ایی نداره خیلی مطالعه داره و خودم هم تو خانواده واطرافیانم طوری برخورد میکنم که نظر همه نسبت به ام اس عوض شده......من فروردین ماه (دو هفته) با شفا یافتگان روستا بهکده در بجنورد زندگی کردم.........شفا یافتگانی که به دلیل بیماری مسری جذام نزدیک به نیم قرن جامعه ازشون گریزونه......بچه های سالم نوه های سالم وبیشترشون تحصیلکرده هستن.......من چند بار تو کامنتای بچه های سایت خودمون خوندم که میگفتن مگه جذام دارم که فلان...........و حرف اونا هم این بود که نفرتتونو به جذام ربط ندین...البته من همراه دوستم بودم که فیلم مستندی برای این شفا یافتگان داشت میساخت..........وقتی تهران برگشتم تا چند وقت کسی تحویلم نمی گرفت............خودمون اول باید تغییر کنیم که دیگران هم مثل خودمون باشن عزیزم تا بتونیم در کنار هم زندگی کنیم........مرسی از نقدت .....
 تشکر شده توسط : earth , نازلی , MFhealth
والا آرزو من تنها چیزی که می دونم اینه که از دیشب تا حالا حالم خیلی خرابه علی رغم تمام سوختم سوزهایی که کردم گویا تکرارش رو می خواد پخش کنه. حافظه ام یاریم نمی ده ولی اتفاقن من هم یکی از مخالفین این جمله بودم که از اون بیماری و این بیماری که بهتره. درست به یاد نمیارم ولی یادمه به یکی از کاربرها گفتم که برای شناسوندن ام اس حق نداریم که بیماریه دیگه ای رو بزرگ جلوه بدیم. حق با توست متاسفانه ما چون با این بیماری درگیر هستیم احساس می کنیم که دارند ناجور معرفیش می کنند باید خودمون رو جای اون بیمارهای دیگه هم بگذاریم شاید اونا هم به اندازه یا بیشتر از ما از بیماریشون دارند رنج می برن. از همه دوستان پوزش می خوام من یه کم زیادی احساسی هستم. فقط چیزی که هست از دیشب بدجور بیقرارم درسته که چند وقت اخیر زندگی من پر از استرس بوده ولی برنامه دیشب عین یه پتک بود تو سرم. باور کنید من امروز از صبح تمام بدنم درد می کنه. امیدوارم که مشکلی برام پیش نیاد. آرزو منو یاد کتاب سووشون انداختی خدا خیرت بده. اینم خودش سعادتیه که آدم بتونه انقده قوی باشه که از روحیه قویش دیگران رو هم مستفیذ کنه من متاسفانه در این موارد خیلی ضعیف هستم. خب آرزو منم برای همین دارم جز و ولز می کنم از یه طرف دلم می خواد که تکرار این برنامه رو پخش نکنه از طرف دیگه دلم می خواد که پخش کنه تا شما ها هم ببینید بعد فکر کنم خود تو هم شاکی می شی خیلی ناشیانه و با شتاب فقط انگار می خواسته ساعتی از وقت شبکه رو پر کنه.
وقتی تنها شدی تنها تر از تمام غریبان روزگار
از قیل و قال حادثه باری دلت گرفت
بر خویش تکیه کن برعرش
 تشکر شده توسط : TootFarangi , arezoo_azizi , MFhealth
اگه می خواین ببینین الان داره نشون میده شبکه 5 ایران.confused
آره هرکی دوست داره بره ببینه.
وقتی تنها شدی تنها تر از تمام غریبان روزگار
از قیل و قال حادثه باری دلت گرفت
بر خویش تکیه کن برعرش
ماهواره ما پارازیت داره

نمیشه angry3angry3angry3angry3angry3
دارم دلشوره میگیرم
چقدر دنیات ازم دوره
پس چرا هیچ بارونی
من دارم میبینم
...
سعیده جونم دیگه ولش کن نمی خواد تکرارشو ببینی......بالاترین بیماری نا امیدیه......اخرین باری که اولین پزشکی که تشخیص بیماریمو داد بعد از تقریبا 3 سال با تعجب به من گفت خوبی؟؟؟؟و با شوخی گفت زنده ایی منم از امضای تاپیک یکی از بچه ها جمله ایی یادم مونده گفتم دکتر چیزی که منو نکشه امیدوارترم هم میکنه........خیلی رو خودم کار کردم و میکنم موقعی که بیمارستان بستری بودم دوستانم برای عیادت اومده بودن حال اونا بد بود دور از جونشون انگار برای خودشون پیش اومده ........ولی با شوخی وخنده واینکه من خودم باید ام اس رو بشناسونم انگار نه انگار ..آرایشمو کردم لباس مناسب پوشیدم نه برای بیمارستانو.........که پرسنل بیمارستان گهگاهی میومدن میگفتن یواشتر بخندین مگه اومدین مهمونی...........این فیلمهارو ولش کن بگذار درسی بشه برا ادمهایی که در هر شعور ومنشی زندگی میگذرونن......آدم فقط برای خودش زندگی نمیکنه............مواظب خودت باش زیاد حرص نخور برای ما خوب نیست دوستمicon_question
 تشکر شده توسط : Saina
نمیتونم با اینترنت هم بینم angry3angry3angry3angry3
دارم دلشوره میگیرم
چقدر دنیات ازم دوره
پس چرا هیچ بارونی

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 6
  • 7
  • 8(current)