•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • ...
  • 11
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بحث سریال : شاید برای شماهم اتفاق بیوفتد !
منکه ندیدم ولی بقول دوستان بهتر بود با فاصله مثلا ده سال بعد نشون میداد که دختره فرزند سالمی داره که به اون افتخار میکنه وهم اون توانسته به زندگیش ادامه بدهد ومشکلی نداشته باشد.
دردوعالم جلال ما زهراست/رمزتغییرحال ما زهراست/عیدبافاطمیه می آیدذکرتحویل سال مازهراست
السلام علیک ایتهاالصدیقه الشهیده

تشکر شده توسط : baran1390 , عمومهربان
من دیدم و واقعا برای طرز فکر آدم های جامعمون متاسفم.angryازآخرشم خوشم نیومد که یه ویلچرو نشون دادن..angry2

چه کسی میگوید که گرانی شده است؟
دوره ی ارزانیست!!
دل ربودن ارزان، دل شکستن ارزان!
دشمنی ها ارزان،چه شرافت ارزان! و دروغ از همه چیز ارزانتر!!
قیمت عشق چقدر کم شده است؛کمتر از آب روان و چه تخفیف بزرگی خورده است ، قیمت یک انسان..!!!

تشکر شده توسط : earth , پویش
خدا لعنتشون کنه حالم گرفته بود گرفته تر شد. الان عجیب احساس غم و غصه دارم.
وقتی تنها شدی تنها تر از تمام غریبان روزگار
از قیل و قال حادثه باری دلت گرفت
بر خویش تکیه کن برعرش
 تشکر شده توسط : setare , پویش , عمومهربان
شبی که فیلم طلا ومس رو می داد بعدش بقدری ناخواسته حالم بد شده بود که مادر پدر وبرادرام حسابی ترسیده بودند.
بعدش می گفتند اصلا تو این دنیا نبودی؛هرچند خودم متوجه نشدم.زیاد خودتون رو ناراحت نکنید برای تغییر این دید جامعه تلاش وزمان زیادی لازمه
دردوعالم جلال ما زهراست/رمزتغییرحال ما زهراست/عیدبافاطمیه می آیدذکرتحویل سال مازهراست
السلام علیک ایتهاالصدیقه الشهیده

تشکر شده توسط : setare , h.kakavand , عمومهربان
یکی نیست به بعضی ها بگه من دردی دارم که از غصه اش هم نمی تونم حتی گریه کنم آخه گفتند گریه برات خوب نیست یعنی واقعن برام خوب نیست سر دردی می گیرم که آرزوی مرگ می کنم اونوقت شما کمر به آزار چه کسی بستید؟ خودتون هم متوجه می شید؟
بر خویش تکیه کن برعرش
من یه سوالی دارم.مگه برای بچه دار شدن افراد مبتلا مشکلی وجود داره؟
(2011/12/09, 10:24 PM)earth نوشته است: اینو برای همه اونایی که ندیدن و نمی تونن ببینن می نویسم:
ماجرا از این قرار بود:
ابتدای فیلم عروسیه یه دختره که نقشش رو خواهر هدیه تهرانی که همون حدیثه تهرانی است بازی می کرد بود عروس و داماد تو ماشین بودند چه خبر بود. مثلن عروس و داماد داشتند آخر مهمونی با همراهی مهمانها خیابان گردی می کردند نشون داد که مهمونها وسط خیابون پیاده شده بودند می رقصیدند البته پشت چراغ قرمز بودند. بعد داماده یه گردنبند در اورد داد به عروس و کلی عاشقانه بهش گفت می خوام که اینو همیشه داشته باشی. تو دید و بازدیدهای عروس و داماد بودند مثلن پاگشاها که دختره حین برگشت از یکی از این مهمونیها پاش گرفت. داماد تیره بخت و واله به عروس گفت فردا می ریم دکتر این که نمی شه تو هی یه بار دستت بی حس می شه یه بار پات اینطوری می شه. خلاصه فردا می رن دکتر بعد خانم دکتر از اونجا که خیلی متبحر تشریف دارند با دیدن برگه آزمایش بهشون می گه که بله اونا هم می گن چهار دست و پات تعله شوخی کردم اینو نمی گن خلاصه بهشون می گه که ایشون ام اس دارند جالبه قبل از این که دکتر بگه منم دقیقن همون که اون گفت رو گفتم فقط نمی دونم چرا من دکتر نیستم. تو همین هاگیر واگیر دختره باردار هم می شه. بعد بدجنسی مادر شوهر و باید بجه رو سقط کنه و دختره قبول نمی کنه و وادارش می کنند که مهر رو ببخشه و بقیه ماجرا و اینکه کار به عدم درک این فلک زده از جانب عاشق دلداده می شه و سرِ بلند کردن یک کیسه جو نه ببخشید نمی دونم چی بود یه کیسه بود دیگه بچه سقط می شه. بعدش هم مادر شوهره با بدجنسی هرچه تمامتر اسم مادر شوهره سعیده است smiling یعنی اسم واقیش سعیده است سعیده عرب پسره رو وادار می کنه که بره به عروسه بگه که می خواد با دخترعموی مطلقه اش ازدواج کنه چون حق داره که زندگی کنه خلاصه می ره با دختر عموهه ازدواج می کنه بعد از چند ماه پسره به خاطر خواسته های بی حد و مرز دخترعموهه دست به قاچاق مواد مخدر می زنه بعد خواهر پسره میاد پیش دختره و بهش می گه که بیا ما رو ببخش بعد دختره می گه که من شما رو خیلی وقته بخشیدم ایچیکی دانا هی هوی دانا هی هوی laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3

عزیزم اینقدر زیبا و کامل تعریف کردی که نیازی نیست تکرارشو ببینم.......ولی تا اونجاکه شنیدم هدیه تهرانی یه خواهر داره به نا م هلیا که بازیگر نیست...کار ش چیز دیگه ایه وتهرانی هم فامیلی هنریشه ...فامیلی واقعیش چیز دیگه ایی......Huh
 تشکر شده توسط : شهرزاد
ای بابا....

سوژه نایاب شده اومدن سراغ ام اس.confused
نیسکه باکلاسهlaughing3

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : شهرزاد
آرزو اسمش هر کوفتی هست باشه اینجا بحث سر اسم هدیه و ناهدیه نیست. من نمی دونم شما جمع شدید اینجا فقط خاله بازی تو رو خدا تو رو خدا تو رو خدا تو رو خدا این برنامه پر از مشکل بود اصلن از پایه غلط بود به خودتون بیایید نگذارید تکرارش رو پخش کنه. افتضاح بود. badtastebadtastebadtastebadtastebadtastebadtastebadtaste آخه کجا کِی و چه کسی گفته که یه بیمار ام اس بچه اش ناقص می شه اینکه برای یه بیمار که در حد عصا و ویلچر بیماریش پیشرفت کرده باشه بچه غوز بالا غوزه درست ولی تا حالا از نظر پزشکی هیچ قطعیتی برای اینکه یه مادر یا پدر ام اسی بچه اش ناقص می شه وجود نداره حتی فرض هم خیلی کم رنگه تا چه برسه به حکم. آرزو عزیزم که عزیزی هم هستی تو اصل قضیه که گند زده شد به روح و روان یه تعدادی ول کردی اینکه هدیه کی هست و کی بوده و خواهرش کیه رو چسبیدی ولی بدون اون که اون نقش رو بازی کرده خواهر هدیه تهرانی است حالا شاید من اسمش رو عوضی نوشتم هر کوفتی هست باشه اون برای من مهم نیست اینکه از غصه تا نزدیکای صبح خوابم نبرد و الان نتونستم برم کلاس برام مهمه. بابا دست بردارید از این مسخره بازیها یه کاری بکنید یه اعتراضی نگذارید تکرار این برنامه رو پخش کنه تو رو خدا تو روخدا تو روخدا زنگ بزنید به انجمن ام اس آخه داره چیکار می کنه فردا قراره جلسه هم اندیشی بگذاره تو سر من بخوره اینا به چه درد من می خوره وقتی صدا و سیمای آخه چی بگم که پاک نشه میاد انقده راحت بی هیچ زحمتی برای جمع آوری اطلاعات فقط برای جذب یه مشت بی سواد برنامه های کشک و دوغی بیرون می ده.
بر خویش تکیه کن برعرش
خوب این همون فیلمیه که من گفتم تو برنامه شاید برای شما اتفاق بیفتد میخوام برم شکایت از شبکه تهران البته تو سایتش...angryangryangryangry

کیا هستن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟icon_biggrin
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
 تشکر شده توسط : earth

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • ...