•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 7
  • 8
  • 9(current)
  • 10
  • 11
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بحث سریال : شاید برای شماهم اتفاق بیوفتد !

من فقط موندم اینا چه جوری با اطمینان میگن بچه قراره ناقص بشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ angryangryangryangryangryangry
روزگارا ، تو اگر سخت بمن میگیری ! باخبر باش که پژمردن من آسان نیست . . . !
 تشکر شده توسط : ساغر , naz.gigili , شهرزاد , setare , arezooo82
احتمالا تو بارداری باید درمان رو شروع میکرد.........تا اونجاییکه کاتالوگ ربیف رو خوندم خانمهای باردار نباید استفاده کنن و اگه میخوان بچه دار بشن باید دار رو قطع کنن....شاید حال این خانم هم وخیم بوده وباید درمان رو شروع میکرده که حتما باید سقط میشده نه به خاطر این که انتقال ام اس باشه..
 تشکر شده توسط : Saina
اگه کسی نمی دونه بدونه که بارداری برای خانمهای مبتلا به ام اس خوبه اصلن باعث خاموش شدن بیماریشون میشه. چیزی که براشون بده اون افسردگی بعد از زایمانه که خانمهای مبتلا به ام اس رو بیشتر آزار می ده. من هیج اصراری به کشاندن کسی به ورطه حرص و جوش خوردن ندارم. خوش باشید. ادامه بدید به خوشیتون. گور بابای هر ام اسی که با دیدن این برنامه ها دپرس می شه.
وقتی تنها شدی تنها تر از تمام غریبان روزگار
از قیل و قال حادثه باری دلت گرفت
بر خویش تکیه کن برعرش
بارداری خوبه ودوره خاموشی تا9 ماه ادامه پیدا میکنه............ولی اگه اوائل بارداری مادر مطلع بشه ام اس داره هیچ گناهی هم نیست تا 4 ماهگی........من دیدم کسی رو که با وجود داشتن ام اس باردار هم بود دوره خاموشیش که گذشت بعد از زایمان بدتر شد وبچه گل وسالمشو مادرش نگهداری میکنه تا الان که بنده خدا سنی هم از گذشته............بینش آدمها متفاوتها.......یه جا از یه نفر کامنتی خوندم که حال من که تقریبا از هیچی بد نمیشه برای یه دوست عزیزمون.......... که عضو سایت هم هستن, نوشته بود :بدم می یاد از این ام اسی هایی که میگن هدیه خداست....تلنگر برامون.....نه اینطور نیست تو رو نمیگم تو معصومی (خطاب به هموهن دوستمون)ولی ام اسی ها بد جنس وبد ذاتن که خدا اینجوریشون کرده........جالب این که خودش هم هم درد ما بود...........که دوست فهیم وعزیزمون جواب داده بودن فقط اینو میتونم بگم که بینش آدمها با هم فرق میکنه........................این که خودمون خودمونو قبول نداشته باشیم نمی تونیم فقط ایرادبگیریم.......
 تشکر شده توسط : TootFarangi
angryangryangryangryangryangryangryangryangryangryangryangry2angry2angry2angry2angry2
[quote='earth' pid='151900' dateline='1323549621']
اگه کسی نمی دونه بدونه که بارداری برای خانمهای مبتلا به ام اس خوبه اصلن باعث خاموش شدن بیماریشون میشه. چیزی که براشون بده اون افسردگی بعد از زایمانه که خانمهای مبتلا به ام اس رو بیشتر آزار می ده. من هیج اصراری به کشاندن کسی به ورطه حرص و جوش خوردن ندارم. خوش باشید. ادامه بدید به خوشیتون. گور بابای هر ام اسی که با دیدن این برنامه ها دپرس می شه.

سعیده جونم چرا با دیدن این فیلم انقدر عصبی شدیconfused2
اصلا مهم نیست.ما باید انقدر قوی باشیم که اصلا حرفای این فیلما و این آدمای امی و بی سواد رومون تاثیر نذاره
بنظرم باید انقدر قوی باشیم و استقلال مادی و احساسی داشته باشیم که اگه مثلا چنین مرد احمقی به خودش اجازه داد واینطور باهامون رفتار کرد به راحتی پسش بزنیم
Together we stand
Divided we fall
 تشکر شده توسط : arezoo_azizi , Mehdi Marjani
جالبه این تاپیک 13 یا 14 صفحه بود
چرا ناظران محترم سایت نمیان و جواب نمیدن
کجا رفت اون همه تاپیک و ارسال؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
زندگی را فقط با فصل های دشوارش نبین ؛
در راه های سخت پایداری کن: لحظه های بهتر بالاخره از راه می رسند. agreement2

تشکر شده توسط : ساغر
(2011/12/13, 09:41 AM)baran1390 نوشته است: جالبه این تاپیک 13 یا 14 صفحه بود
چرا ناظران محترم سایت نمیان و جواب نمیدن
کجا رفت اون همه تاپیک و ارسال؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
از صبح دارم به این فکرمیکنم که نکنه ام اس آدمو خیال پردازم میکنه!!!!
همش توذهنم این بود که یه ارسال داشتم اما نیست confused

تشکر شده توسط : baran1390 , arezooo82 , ساغر
اینجا هم آزادی بیان نیست!!

من حرف بدی نزده بودم که کامنتم را حذف کردیدrolleyes
من هم ام اس داشتم.
 تشکر شده توسط : baran1390 , شهرزاد , ساغر
نه مریم جان مال منم حذف شده ، حذف کامنتا توی همه تاپیکها بوده ، فکر کنم تو مدتی که سایت در دسترس نبوده داشتن یه کاری می کردن پستهای 24 ساعت اخیر پاک شده ! کاش اقلا ساعت رو به جاش درست می کردن !
اگر چه من نمیگذرم باید پستهای حذف شده رو برگردونن ، اینهمه زحمت کشیدیم تایپ کردیم !
مدیرا کجایین ؟ قایم شدن از ترسشون N_aggressive (35)N_aggressive (35)N_aggressive (35)
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : baran1390 , SSA , N00shin , ساغر

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 7
  • 8
  • 9(current)
  • 10
  • 11
  • بعدی 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: