•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 11
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بحث سریال : شاید برای شماهم اتفاق بیوفتد !
سما جون عاشقتمlove51فيلمت خيلي باحال بود.ميتوني گلزارو بفرستي خواستگاريه من چون بهش جواب رد ميدم و ضايع ميشه(پيام اخلاقي:دختراي ام اسي حق انتخاب دارن و با اولين نفري كه بياد ازدواج نميكنن)
سلام عمو مهربان،فكر ميكنم فردا شب ساعت 11 تكرارش باشه.شايدم يكشنبه ساعت 11.خلاصه يه شبي ساعت 11 شب پخش ميه.
 تشکر شده توسط : عمومهربان , parastoo joon , آرزو , sama
لیلی از اطلاع رسانی بسیار صحیح و کاملت ممنون. شبی از شبها زمستانی سرد و برف آلود...........
وقتی تنها شدی تنها تر از تمام غریبان روزگار
از قیل و قال حادثه باری دلت گرفت
بر خویش تکیه کن برعرش
سما خیلی باحالیlaughing3laughing3 تو عالی هستیagreement2
...
(2011/12/09, 08:50 PM)shokolat نوشته است: اتفاقا خیلی هم جنبه مثبت داشته چرا انقدر منفی ببینیم؟
همین که فرشته انقدر دلش باخداست که حتی اگه خودش نمیتونه بیشعوری اطرافیانشو ثابت کنه فقط سکوت میکنه تا خدا تقاصه شو...................
اسم فرشته بیخود نبود اون قاصدک لبه ایوون بیخود نبود اون اون اون.....................
برای اولین فیلم ها خیلی هم خوبه همیشه اغاز بی نقص نیست پس با فقط دید منفی هیچوقت هیچ چیز رنگ مثبت نمیگیره از خودما همیشه همه چی شروع میشه

شکلات خوشمزه جونم سلام
ایشالا مثله همیشه شاد و پر انرژی باشی
ببین نظریاتت رو قبول دارم اما بنظرم فقط دیدگاه ما به این مسئله اینطوری قشنگ و صادقانست
این در حالیه که آدمای زیادی از سطح فرهنگ و سواد مختلف این فیلمارو میبینن و معلوم نیست چه فکری پیش خودشون میکنن...
Together we stand
Divided we fall
 تشکر شده توسط : leili , آرزو , shokolat
تو دهه محرم هر شب ساعت 7 پخش ميشد و تكرارش شب بعد ساعت 11 شب.
اگه هنوز تو جو محرم باشن و هر شب بخوان پخش كنن فردا شب تكرارشه اما اگه از جو در اومده باشن يكشنبه.اين واضحتر بود نه؟!حالا دو شب ساعت 11 تلوزيونتونو روشن كنين مشكلي پيش نمياد
لیلی جونم فکر کنم هنوز توو عزادارین و بیماری مارو یه جور غصه و ناراحتی واسه برنامشون درنظر گرفتن!angry3
Together we stand
Divided we fall
حالا هرکسی از بی کسی یه وقتی بی وقتی چشمش به تکرار این برنامه کشک و دوغی افتاد به بقیه هم خبر بده. البته من که دیدم رفت پی کارش شما که ندیدید ببینید. جالبه همش هم تو این فیلما کس که ام اس داره خانمه و اون شوهرست که طلاق می ده. ولی این امشبی دیگه شاهکار بود از بیسوادی کارگردان و فیلمنامه نویسش. بنده خدا حداقلها رو هم در مورد ام اس نمی دونست.
بر خویش تکیه کن برعرش
راست میگی سعیده جون؟
حالا من این فیلمو ندیدم دارم این همه نظر میدم angry
Together we stand
Divided we fall
 تشکر شده توسط : SSA
اینو برای همه اونایی که ندیدن و نمی تونن ببینن می نویسم:
ماجرا از این قرار بود:
ابتدای فیلم عروسیه یه دختره که نقشش رو خواهر هدیه تهرانی که همون حدیثه تهرانی است بازی می کرد بود عروس و داماد تو ماشین بودند چه خبر بود. مثلن عروس و داماد داشتند آخر مهمونی با همراهی مهمانها خیابان گردی می کردند نشون داد که مهمونها وسط خیابون پیاده شده بودند می رقصیدند البته پشت چراغ قرمز بودند. بعد داماده یه گردنبند در اورد داد به عروس و کلی عاشقانه بهش گفت می خوام که اینو همیشه داشته باشی. تو دید و بازدیدهای عروس و داماد بودند مثلن پاگشاها که دختره حین برگشت از یکی از این مهمونیها پاش گرفت. داماد تیره بخت و واله به عروس گفت فردا می ریم دکتر این که نمی شه تو هی یه بار دستت بی حس می شه یه بار پات اینطوری می شه. خلاصه فردا می رن دکتر بعد خانم دکتر از اونجا که خیلی متبحر تشریف دارند با دیدن برگه آزمایش بهشون می گه که بله اونا هم می گن چهار دست و پات تعله شوخی کردم اینو نمی گن خلاصه بهشون می گه که ایشون ام اس دارند جالبه قبل از این که دکتر بگه منم دقیقن همون که اون گفت رو گفتم فقط نمی دونم چرا من دکتر نیستم. تو همین هاگیر واگیر دختره باردار هم می شه. بعد بدجنسی مادر شوهر و باید بجه رو سقط کنه و دختره قبول نمی کنه و وادارش می کنند که مهر رو ببخشه و بقیه ماجرا و اینکه کار به عدم درک این فلک زده از جانب عاشق دلداده می شه و سرِ بلند کردن یک کیسه جو نه ببخشید نمی دونم چی بود یه کیسه بود دیگه بچه سقط می شه. بعدش هم مادر شوهره با بدجنسی هرچه تمامتر اسم مادر شوهره سعیده است smiling یعنی اسم واقیش سعیده است سعیده عرب پسره رو وادار می کنه که بره به عروسه بگه که می خواد با دخترعموی مطلقه اش ازدواج کنه چون حق داره که زندگی کنه خلاصه می ره با دختر عموهه ازدواج می کنه بعد از چند ماه پسره به خاطر خواسته های بی حد و مرز دخترعموهه دست به قاچاق مواد مخدر می زنه بعد خواهر پسره میاد پیش دختره و بهش می گه که بیا ما رو ببخش بعد دختره می گه که من شما رو خیلی وقته بخشیدم ایچیکی دانا هی هوی دانا هی هوی laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3
بر خویش تکیه کن برعرش
 تشکر شده توسط : N00shin , پویش , parastoo joon , فرناز , شفا یافته , h.kakavand , parisa2011 , عمومهربان
وااااااای بچه ها ببینید من چقدر درس گرفتم از این فیلمDodgy
میبینید؟
ببینید دیگه!
ایناهاش!
:60:
Together we stand
Divided we fall
 تشکر شده توسط : h.kakavand

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3