•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 122
  • 123
  • 124(current)
  • 125
  • 126
  • ...
  • 429
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ازدواج و ام اس
به نظر من هرچی افراد کمتری دراین مورد بدونن آدم راحتترهconfused2
 تشکر شده توسط : ارزو
(2011/09/26, 10:45 AM)shokolat نوشته است: پس اصلا یعنی هیچ ادم مستقلی وجود نداره؟
نمیگه خونووادم نفهمن کهconfusedمیگه الان اول کاری لزومی نداره برم بگم
بحث مستقلی نیس بحث دخالت خانواده هاست بحث نفوذ مادراس رو بچه ها حالا با این چیزی که الان گفتی که گفته الان نگیم فرق میکنه سیستم ولی در نهایت باید بگین چون بخاین نخاین تابلو میشه واون موقع خیلی احتمال داره رابطت با خانواده شووور جونت خراب شه

گل زرد و گل زرد و گل زرد/بیا باهم بنالیم از سر درد.عنان تا در کف نا مردمان هست/ستم بر مرد خواهد کرد نامرد
(2011/09/26, 11:11 AM)doght123 نوشته است: بحث مستقلی نیس بحث دخالت خانواده هاست بحث نفوذ مادراس رو بچه ها حالا با این چیزی که الان گفتی که گفته الان نگیم فرق میکنه سیستم ولی در نهایت باید بگین چون بخاین نخاین تابلو میشه واون موقع خیلی احتمال داره رابطت با خانواده شووور جونت خراب شه
ببخشید تو خانومی یا اقا؟؟؟؟؟؟؟
یعنی ببخشیدا انقدر باید احمق باشن؟من که فعلا خدارو شکر چیزیم نیست حالا بفهمن یعنی انقدر باید سطح فکریشون پایین باشه؟میگه همین اول کاری لزوم نداره بگه بهشون میگه زندگی خودمه مشکلش برای من باید باشه که لانم مشکلی نمیبینم
نمیدونم واقعا همه میگن خودت میدونی واااای خیلی سختهangry3
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

(2011/09/26, 11:17 AM)shokolat نوشته است: ببخشید تو خانومی یا اقا؟؟؟؟؟؟؟
یعنی ببخشیدا انقدر باید احمق باشن؟من که فعلا خدارو شکر چیزیم نیست حالا بفهمن یعنی انقدر باید سطح فکریشون پایین باشه؟میگه همین اول کاری لزوم نداره بگه بهشون میگه زندگی خودمه مشکلش برای من باید باشه که لانم مشکلی نمیبینم
نمیدونم واقعا همه میگن خودت میدونی واااای خیلی سختهangry3
اقا
خواهش میکنم
درسته واقعا هم مشکل خودتون و زندگی خودتونه درسه you deserve it
ولی دختر خوب اینجا ایرانه و تاثیر خانواده ها هنوز تو اوجهههههههههه
البته متاسفانه
(2011/09/26, 11:21 AM)doght123 نوشته است: اقا
خواهش میکنم
درسته واقعا هم مشکل خودتون و زندگی خودتونه درسه you deserve it
ولی دختر خوب اینجا ایرانه و تاثیر خانواده ها هنوز تو اوجهههههههههه
البته متاسفانه
راستی منم مذرت ولی خیلیا خیلی بیشتر از اون چیزی که فک میکنی احمقن البته وقتی چای بچشون میاد وسط احمق ترم میشن البته سوتفاهم نشه یه وخ
گل زرد و گل زرد و گل زرد/بیا باهم بنالیم از سر درد.عنان تا در کف نا مردمان هست/ستم بر مرد خواهد کرد نامرد
معذرت درسته نه مذرت! یهوقت درسته نه یه وخ!!!!!!!!!
18 شدی رفتconfused
ازدواج نمکینم پس.حالا بگید چه دلیلی بیارم براش که نه بگم
البته یه ت هم جاانداختی درسه!!!!!!! درسته
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

(2011/09/26, 11:56 AM)shokolat نوشته است: معذرت درسته نه مذرت! یهوقت درسته نه یه وخ!!!!!!!!!
18 شدی رفتconfused
ازدواج نمکینم پس.حالا بگید چه دلیلی بیارم براش که نه بگم
البته یه ت هم جاانداختی درسه!!!!!!! درسته

نه ازدواج که باید کرد دختر خوب
(2011/09/26, 12:03 PM)doght123 نوشته است: نه ازدواج که باید کرد دختر خوب
اگه ژسر خوبیه که نه نباید بگی اصلا باید باهاش خلاصه حرف بزنی شایدم به نتیجه رسیدین که نگین اصن
confusedconfusedconfusedconfusedconfused
اره ژسر خوبیه اما من احساسی بهش ندارم اصن حوصله قایم موشک بازی با کسی ندارم مرد باشهامت میخوام بره بگه به خودشوادش به شماها ربطی ندارهconfused

(2011/09/26, 12:07 PM)shokolat نوشته است: confusedconfusedconfusedconfusedconfused
اره ژسر خوبیه اما من احساسی بهش ندارم اصن حوصله قایم موشک بازی با کسی ندارم مرد باشهامت میخوام بره بگه به خودشوادش به شماها ربطی ندارهconfused

ببین شهامت این نیس که بره به بابا مامانش اینطوری بگه
تو تعریفت از یه مرد واقعی اشتباس
این تند رویه و فقط کارو خراب میکنه
اگرم بهش احساسی نداری خودت با شهامت بهش بگو اینو
البته من خودم به عشق و عاشقیه قبل ازدواج اعتقادی ندارم
یه احساس واقعی و بدش تاشب عروسی فقط عقل
خیلی هم خوب معنی شهامت و مدونگی و این حرفها میدونم اما خداروشکر دیگه تو مردا گم شده این صفتconfused
ما خانومهای فرشته هستیم که خودمونو باید گول بزنیم شمارو جای فرشته قبول کنیم کنارمون اصلا بیخیال شدم ننه اش زنگ بزنه برمیدارم میگم ام اس دارم فکراتونو بکنید بعد با خانواده دوباره مزاحم بشید اره بهترینش اینهbadtaste

تشکر شده توسط : مهدی نصیری
شیوه ی بیان هر موضوعی میتونه برداشت های متفاوتی توی شنونده ایجاد کنه !! برای بیان هر موضوعی که به نظر گوینده توی شنونده شک ایجاد میکنه و براش قابل قبول نیست عقلا و اساسا باید مقدمه چینی کرد.

در مورد اینکه ما به طرف مقابل مون چه طوری بگیم ام اس داریم چند مورد هست که شنیدنش خالی از لطف نیست :

1- به نظر و اتفاق قول همه ی مشاورین ازدواج زبده که با اداب و رسوم و عرف ایران اشنایی کامل دارن مطرح کردن اسرار شخصی و بیماری در جلسه ی اول کاری بسیار اشتباه است.

2-متخصصین میگن این موضوع را در انتهای جلسه ی دوم بگید خیلی بهتره (تک تک این مسائل که کی گفته بشه دلیل خاصه خودش را داره)

3- ما باید بتونیم خوب مقدمه چینی کنیم و اطلاعاتمون زیاد باشه در مورد ام اس تا به فرد شناخت خوبی بدیم .اماده کردن یه بروشور در مورد ام اس که اطلاعات مفید و امید وار کننده بده برای ارائه به طرف مقابل بسیار مناسب است.

باز هم میگم شیوه ی بیان بسیار موثره !!!
قال الله تعالی :‍‍

من با هر بنده ام طوری رفتار می کنم که انگار همین یک بنده را دارم

اما بنده ی من طوری رفتار می کند که انگار همه خدایش هستند بجز من !!!!!!!!

تشکر شده توسط : مهدی نصیری , shokolat

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 122
  • 123
  • 124(current)
  • 125
  • 126
  • ...
  • 429
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داستان ازدواج یک ام اسی آذرستون 36 25,174 2020/07/18, 08:37 PM
آخرین ارسال: یاسمین123
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,729 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج عمومهربان 76 43,412 2017/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: famoon
Heart موافق و مخالف ازدواج shams_taban2000@yahoo.com 160 93,769 2017/07/12, 11:58 AM
آخرین ارسال: famoon
  آمادگی و شرایط مناسب برای ازدواج m_o 0 4,110 2013/02/01, 11:49 AM
آخرین ارسال: m_o

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
7 مهمان