•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 6
  • 7
  • 8(current)
  • 9
  • 10
  • ...
  • 14
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 3.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آخرین ام آر آی من
سلام دوستان عزیز
من حدود دو ماه پیش توی بخش درد دلهلی ام اس گفتم که به خاظر چند تا شوک که در این ماهها بهم وارد شده یه کم لکنت زبون گرفتم و میترسم که یه حمله ی دیگه توی راه داشته باشم که خوشبختانه حمله ای پیش نیومد .
حقیقتش از وقتی ام اس گرفتم تا حالا هر وقت ام ار ای گرفتم بهم گفتن پلاکهای ام اس توی مغزت در حال توسعه هستن.
امروز وقت پیدا کردم تا آخرین ام ار ایی که حدود 35 روز پیش گرفته بودم رو ببرم پیش پزشکم. اینبار پزشکم خیلی تعجب کرد و گفت پلاک های ام اس هم تعدادشون کم شده و هم خیلی کوچیک شدن.یعنی طی حدود 4 ماه این همه بهتر شدم.خودم فکر میکنم به خاطر فرضیه ای هس که خودم در مورد ام اس پیدا کردم و یه مقاله هم در موردش نوشتم، چون تنها چیزی که تو این 4 ماه تغییر داده بودم این بود که گذاشتم بدنم عرق کنه ،بطوریکه یه کم بو هم بگیره و از عطر و اودکلن و ضد عرق و .... هم استفاده نکردم. اگه شما هم میخواین امتحان کنین به هر حال بی ضرره خرجی هم نداره.امیدوارم شما هم نتیجه بگیرین.
شاه کلید خوشبختی و تموم موفقیتا خود رو دوست داشتنهicon_questionعاشقونه خودتونو دوست داشته باشین.love28
 تشکر شده توسط : ورپریده , leili , ثریا , mari , niloofary , niloofary
بالاخره بعد سه سال و نيم دكترم راضي شد بهم ام آر آي بده.گفت بهتر شدي اما بازم مصرف دارو رو ادامه بدهsad
ديگه ام آر آي نميدم خيلي استرس داشتم
 تشکر شده توسط : ثریا , niloofary
سلام دوستان
راستی یادم رفت که بگم میزان بهبودی من در این حدودا چهار ماه به جرات بیشتر از 70% بوده.
شاه کلید خوشبختی و تموم موفقیتا خود رو دوست داشتنهicon_questionعاشقونه خودتونو دوست داشته باشین.love28
 تشکر شده توسط : ثریا , zenith , niloofary
دوستان من دوتا ام آر آی دادم یکی تزریقی یکی بی تزریق ،آخرین بار دو سه سال پیش بود. این بارنمیدونم چقدر طول کشید شاید حدود نیم ساعت یا بیشتر شد.
بهم گفته بودن وقتی داریم تزریق میکنیم و وقتی صداها میاد اصلا تکون نخور ، منم ایندفه خیلی حرف شنوی کردم که عکسم بهتر بیفته !Rolleyes
درطول این مدت باید با این صداها یه جوری کنار میومدم. اولش صداهارو تبدیل به کلمه های خوشایند میکردم ! حسابشو بکنین با صدای اره و جوشکاری و... چطور میشه همچین کاری کرد ؟ مثلا تق تق تق تق رو بجاش تصور میکردم به به به به !! یعنی باریکلا به این مغز و پلاکا !! evilgrin0039.gif:60:
بعد دیدم نمیشه اینجوری ادامه بدم باید یه کاری کنم که حواسم از اون صداهای خشن پرت بشه یه جای دیگه ... رفتم تو فاز ترانه و آهنگ ، هی سعی کردم هرچی آهنگ شاد بلدم برای خودم پخش کنم !rolleye0012.gif وسطاش هی یادم می رفت بقیش چی بود confusedconfused
بعد پیش خودم گفتم اگه شاد باشم روی عکسم اثر میذاره و ممکنه حداقل یه پلاکم محو شه !! پس یاد یه جک افتادم ، عمدنا !! یهو دیدم از خنده یه تکون خفیف خوردم confusedconfusedزودی خودمو جمع کردم و گفتم خجالت بکش angryمگه اولین باره میشنوی ؟؟ آخه اینجا جای جک گفتنه ؟ angry2بعدش برای اینکه جو عوض شه و خنده از یادم بره یه آهنگ غمگین واسه خودم پخش کردم و کلا جو عرفانی شد به خیر گذشت !

چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : paeeze , amir di , rahaei , hyd69hyd , niloofary
(2013/01/18, 03:46 PM)nahid نوشته است: دوستان من دوتا ام آر آی دادم یکی تزریقی یکی بی تزریق ،آخرین بار دو سه سال پیش بود. این بارنمیدونم چقدر طول کشید شاید حدود نیم ساعت یا بیشتر شد.
بعد پیش خودم گفتم اگه شاد باشم روی عکسم اثر میذاره و ممکنه حداقل یه پلاکم محو شه !! پس یاد یه جک افتادم ، عمدنا !! یهو دیدم از خنده یه تکون خفیف خوردم confusedconfusedزودی خودمو جمع کردم و گفتم خجالت بکش angryمگه اولین باره میشنوی ؟؟ آخه اینجا جای جک گفتنه ؟ angry2بعدش برای اینکه جو عوض شه و خنده از یادم بره یه آهنگ غمگین واسه خودم پخش کردم و کلا جو عرفانی شد به خیر گذشت !

خعلی باحال بود.ناهید جان مگه اونجا واسه شما آهنگ نمیذارن؟ جایی که من دو دفعه رفتم همش آهنگ میذاره بدون کلام و شاد و قر دارو اینا...evilgrin0039.gif
بعد اینکه بالا سرت دوربینه اگه طرف ببینه هی داری با خودت میخندی بهت شک میکنه ها (من تجربشودارم)laughing3laughing3laughing3سری پیش بعد ام آر آی کارشناسه میگفت به چی میخندیدی اون تو؟!!!confused

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : nahid , mari , kiana , niloofary
من تازه یکساله فهمیدم ام اس دارم که بعد از اون هم کلی مشکلات خانوادگی داشتم ولی همین هفته پیش که نتیجه ام آر ای سوم خودم رو گرفتم و هنوز فرصت نکردم به دکتر نشونش بدم نوشته پلاکای مغزم کم شده.به امید خدا همه چی حل می شه باید توکل کنیم و روحیه خودمون رواز دست ندیم.
اگر با من نبودش هیچ میلی ، چرا ظرف مرا بشکست لیلی
 تشکر شده توسط : ثریا , kiana , niloofary
(2012/04/23, 05:55 PM)nahid نوشته است: منم از زمان مصرف داروها ( سینووکس ) توی ام آر آی دومم یکی از پلاکها خیلی خیلی کوچیک شده بود جوری که اصلا معلوم نبود و دو تا دکتر هم گفتن که نتیجه ام آر آی بهتره خدا رو شکر.
من دکترم بی خیال تر از منه البته به نظر من خوبه.
اخرین ام ار ای من پارسال بود.
به من گفت چون علایمت تشدید نشده ام ر ای جدید لازم نیست.
گفت تو این دستگاه تنک و ناراحت کننده بری برای چی البته به شوخی منم قبول کردم و ام ار ای نکردم.

سلام دوستان
من 15 ماهه که دارم رسیژن مصرف میکنم؛ دو بار ام آر آی رفتم که هر دو تا برای تشخیص بود و قبل از مصرف دارو. خیلی دلم میخواد دوباره یه ام آر آی بدم و ببینم وضعیتم چطوره! آخه از آمپول زدن خسته شدم. گفتم شاید اگه پلاکهام کم شده باشه دکتر دارومو عوض کنه که حداقل هفته ای یه آمپول بزنم به جای 3 تا!!!
ولی دکترم میگه تو الآن حالت خوبه و نیازی نیست ام آر آی بدیconfused
نظر شما چیه؟
تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز !؟
میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنمsmiling
 تشکر شده توسط : maryamgoli , ثریا , niloofary
هر دکتری یک نظری داره

مثلا دکتر صحراییان 6 ماه یکبار ام ار ای میبینه دکتر شما هم که نظرش اینه که تا حالتون خوبه ام ار ای نگیرید

البته من مراجع خارجی هم بررسی کردم میگن که با مصرف اینترفرون ها بهتره 6 ماه یکبار ام ار ای گرفته بشه و کاهش حجم پلاک ها و تعداد enhance ها بررسی بشه
 تشکر شده توسط : hessam , ثریا , niloofary
سلام به همه.یه سوال داشتم
امروز ام ار ای با تزریق انجام دادم و الان نتم داغه و تب دارم.تاثیر اون ماده تزریق هست؟confused2
تازه عضو این انجمن شدم و خوشحالم.ما باید به هم کمک کنیم.
ام اس بی ام اس
با تغذیه سالم

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 6
  • 7
  • 8(current)
  • 9
  • 10
  • ...