•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • 9
  • ...
  • 14
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 3.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آخرین ام آر آی من
(2012/07/25, 10:18 AM)دریا مشرقی نوشته است: سلام دستای مهربون من یه تازه واردمlove51
خوش اومدین به جمع ما مشرقی عزیز
چه اسم قشنگی داری
icon_question

هیچ وقت نپرسیدم چند تا پلاک دارمsmiling دنبالش نبودم، مهم نبوده برام انگار

اولین بار سال 85 ام آر آی دادم که برام تشخیص ام اس دادن
بار دوم که به دکتر گفتم بعد از چند قدم راه رفتن شروع به لنگیدن میکنم مهر 88 بود که ام آر آی دادم و دکتر گفت بیماریم پیشرفت کرده و گفت نوانترون بزنم.البته پلاکهای نخاعم کمتر شده بود.
بار سوم سه هفته قبل بود که ام آر آی سینا اطهر ام آر آی دادم.دکتر گفت پلاکهای نخاعم کمتر شدن. اما یکی دو تا از پلاکهای مغزم فعال شدن و اینکه حالم بده به خاطر فعال شدن این یکی دوتاس.Huh
جالبه نه؟icon_biggrin
ما میتونیم ام اس رو شکست بدیمagreement2
 تشکر شده توسط : ثریا , ابراهیم , niloofary
اره عزیزم چرا نمیشه میشه و اینو هم ام ار ای میگه هم خودمون هم دکتر هم علک اون زمانهای گذشت دیگه گذشت N_aggressive (35)
ایشالله ام ار ای بعدی پلاکها کلا غیرفعال باشن wink2

راز زندگی آرام اینست امروز را در کنار خدا گام بردار و فردا را به او بسپار baybay
 تشکر شده توسط : ثریا , paeazan , niloofary
بچه ها روحیتونو حفظ کنید و همش بخندید تو دلتون بیشتر هم بخندید. پلاکو ولش کنangelhappy0065.gif
به جهان خرم ازآنم که جهان خرم از اوست/ عاشقم بر همه عالم که همه عالم از اوست
 تشکر شده توسط : شهرزاد , ارزو , niloofary
من ماه قبل ام ای ار دادم-توده سرم به میلی متر رسیده-فکر کنم پلاکتامه اخه خیلی سر درد دارم -پلاکت نخاعم همین طوری مونده که سال 88 امای ار دادم -همه پیشرفت کردن پلاکت سر منم خوب پیشرفت کرده laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3
 تشکر شده توسط : ثریا , niloofary
مال من مال سال 86 هست
دیگه ام ار آی نمیدم
به دردی نمیخورد
فرقی نمی كند كه گودال كوچك آبی باشی ، یا دریای بیكران ،
زلال كه باشی ، آسمان در تو پیداست .

باورکن تا ببینی
بهارagreement2
 تشکر شده توسط : niloofary
سلام من هر سال يه MRIئيدم.دكترم ميگه لازم نيست ولي من خودم ميخوام.
امروزم 5مين MRIرو گرفتم كه توش قيد شده از 5 پلاك به 20 پلاك مغزم ترقي داشته وگردنم هم از 0پلاك به 3پلاك پيشرفت كرده.
به اين ميگن پيشرفت ها agreement2
من از بچه گيم همين جوري بودمN_aggressive (35)
حدیث قدسی:
هر گاه عبدی گناه می کند قطعه ای از زمین که در آن محل این گناه را انجام داده است از خدا اجازه می خواهد بنده را در کام خود فرو ببرد و آن سقفی که روی سر آنهاست از سقف بناها یا آسمان است از خدا اذن می طلبند که بر سر آنان خراب شود .
اما خداوند متعال می گوید :
دست از بنده من بردارید و به او مهلت بدهید زیرا شما او را خلق نکرده اید اگر او را خلق کرده بودید به او رحم میکردید.
sad2
 تشکر شده توسط : ثریا , arezooo82 , sooorooosh , ارزو , mari , Maz , niloofary
منم که تازگی ها ام آر آی دادم اینقدر جدیده منتظره جوابشم از دکترSmile (16)Smile (16)Smile (16)

اونم نه یکی نه دوتا .. سه تاicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
 تشکر شده توسط : ثریا , sooorooosh , booshveg , niloofary
به نظرم اگر من برم ام ار ای بدم میگن پلاک فعال داری smiling از خرداد تا حالا دو سه تا حمله داشتم آخه :60:
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
 تشکر شده توسط : ثریا , sooorooosh , niloofary
من فکر میکنم همه مردم ایران تو سرشون پلاک دارن!آخه جدیدا هرکی میره ام آر آی تو سرش پلاک هست!
به یاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد..
 تشکر شده توسط : sooorooosh , ارزو , ثریا , paeeze , سمانه میم , niloofary
انشاالله خدا همه رو شفا بده ..........AngelAngelAngelAngelAngelAngelAngelAngelام آر آی کیلو چنده :60::60::60::60::60::60::60::60: منم این هفته جواب ام ار ای رو می گیرم راستش یه کم می ترسمrolleyesrolleyesrolleyes
نکنهconfusedconfusedconfusedangry3angry3
اما امیدم به خداست agreement2agreement2agreement2agreement2agreement2agreement2agreement2بهترین طبیب من اوستSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile
بچه واسم دعا کنید چیزیم نباشه واسه همتون دعا می کنم انشا الله خدا شفاتون بده

happy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif
 تشکر شده توسط : neda.n , ثریا , zenith , mari , niloofary

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • 9
  • ...
  • 14
  • بعدی