•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 14
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 3.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آخرین ام آر آی من
جواب ام آر آی مو گرفتمSmile (52)، همه رو زده بود نرمالwink2، یعنی تمام این لرزش و درد و گزگز و بی حسی ... واسه یکی دو درصد گلبول قرمزه که از حد نرمال کمتره؟ confused0006.gif
200 تومن پول بی زبون رو که جون کندم درآوردم party0048.gif رو دادم پول عکس، اونم چی سیاه و سفیدconfused، خدا رو شکر حداقل فهمیدم که مغز دارم (آخه مغزم توش معلومه) Smile (16)

یکشنبه باید برم پیش دکتر تا جواب نهایی رو بده از این برزخ بیام بیرون؟ خدا کنه بعد این همه دردسر حداقل بفهمه چمه؟
[تصویر:  setare1.gif]
 تشکر شده توسط : nahid , Wild_horse , ثریا , نازلی , سمانه میم , silent , niloofary
همه دردت از بی ام اسیه !
مگه بیمه نیستی که پولشو بده ؟
کتی جون نمیدونم چیه ولی دعا میکنم مشکلی اونجا نداشته باشی. بهشون همه شرایطت رو بگو.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : chipchip , ثریا , niloofary
(2012/05/24, 02:17 PM)nahid نوشته است: همه دردت از بی ام اسیه !
مگه بیمه نیستی که پولشو بده ؟
کتی جون نمیدونم چیه ولی دعا میکنم مشکلی اونجا نداشته باشی. بهشون همه شرایطت رو بگو.

باشه ناهید جونم
ممنون که به فکرمیlove51
من هم بیمه تامین اجتماعی ام هم تکمیلی معلم دارم گفتند بهم که با این 2 تا بیمه همه هزینه ها جبران میشه مابه التفاوت تامین اجتماعی رو بیمه معلم میده.
ناهید جونم برایم دعا کن عزیزمSmile
آخر هفته خوبی داشته باشیlove51

تشکر شده توسط : chipchip , nahid , ثریا , niloofary
خدا رو شکر ام ار ای 3/91 نشون داد که تمام پلاکام غیر فعال شده خدا رو شکر
انشاالله سال دیگه هیچی تو سرم نباشهagreement2
 تشکر شده توسط : Hegan , gilane , N00shin , ثریا , yummy , nahid , ارزو , chipchip , venoos , سمانه میم , niloofary
(2012/05/28, 09:44 PM)# پریسا # نوشته است: خدا رو شکر ام ار ای 3/91 نشون داد که تمام پلاکام غیر فعال شده خدا رو شکر
انشاالله سال دیگه هیچی تو سرم نباشهagreement2
پریشا جون خیلی خبر خوشی بود انشا الله که همونی که گفتی میشه.

آخر هرچیزی خوبه ، اگه خوب نشد پس هنوز آخرش نشده!

چارلی چاپلین
 تشکر شده توسط : ثریا , # پریسا # , niloofary
من اصلا نمی دونستم چند تسلا و ... چی هست ! از کتی جون و یه دوست دیگه شنیدم .
خوب شد گفتیدا برم ببینم چی بوده ام آر ای های قبلیم !icon_cry
 تشکر شده توسط : niloofary
منم تا حالا سه بار ام ار ای دادم درعرض چهار ماه . اولی بدون تزریق و دومی و سومی باتزریق
البته هنوز دو تای با تزریق رو به دکتر نشون ندادم ولی از حرفای رادیولوژیست میشد فهمید که یه پلاک غیر فعال دارم .چون توی با تزریق چیزی نشون نمیده.
آدم حوصلش توی اتاق ام ار ای سر میره . حد اقل سازندش یه تلویزیون ال ای دی کار میذاشت که حوصلمون سر نره....icon_cryevilgrin0039.gifevilgrin0039.gifevilgrin0039.gifevilgrin0039.gifevilgrin0039.gifHuhHuhHuhHuh
ما زنده به آنیم که آرام نگیریم , موجیم که آسودگی ما عدم ماست ....
 تشکر شده توسط : nahid , ثریا , silent
بچه ها من 6 سال ام اس دارم ولی تازه اومدم اینجا.6 سال پیش یه هفته بیمارستان خوابیدم وتا 2 سال بتافرون می زدم کلا مشکل جدی نداشتم همه چی هم می خوردم دکترم هم گفت که تو مشکلی نداری برو خوبه خوب شدی برو هروقت حمله داشتی بیا.تا 2 سال خوب بودم ولی از پارسال حمله هام شروع شده.هر دفعه هم اومدم دکتر 3 تا ک.رتون داد گفت برو مدارا کن.دفعه قبل هم که گفت مال دیسکته.خدا ازش نگذره تا این دفعه که دکترمو عوض کردم .یه هفته بیمارستان خوابیدم.تازه مرخص شدم.گفت تو اصلا نباید درمانو قطع می کردی.حالا برام ادامه درمان مهم نیست مهم اینه که کیفیت زندگی روزانم خوب بشه الان پام خیلی اذیتم می کنه.خدا از دکتر طوفانیان نگذره من که حلالش نمی کنم
مرگ و زندگی در قدرت زبان است.
 تشکر شده توسط : ثریا , silent , niloofary
من بهد از 3 سال امسال ام ار ای دادم که دیروز بردم دکتر گفت خیلییی خوبه پلاکام کوچیک شده و از بین رفته مقایسه ی ام ار ای امسالم با سال سوم بیماریم با هم و سال سوم با سال اول و دوم بود کلا گفت الان خدارو شکر خاموش خاموشه اما دارمو گفت ادامه بدم

وای وقتی ام ار ای سال 85 با الان رو دیدم خودم تعجب کردم

به امید بهبودی همه ی مریضا AngelAngelAngel
زندگی نبرد است جرات حضور در آن را داشته باشید

[تصویر:  28018023802572124662.jpg]

تشکر شده توسط : nahid , ثریا , venoos , # پریسا # , نازلی , سمانه میم , niloofary
کتی دیگه نیومده بگه چی شد نتیجه ام آر آی .نگران شدم.sad2
شایدم مسافرتن و به نت دسترسی ندارن. کتی جون منتظرتیم.
مائده جون خیلی خوشحالمون کردی با این خبر. هرکی هرچی پلاک داشته باشه میتونه کاملا خاموش و بی اثر بشه.happy0065.gif با روحیه خوب happy0065.gif
 تشکر شده توسط : ثریا , niloofary

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 14