نظرسنجی: سفر همدان را از لحاظ کیفیت و کمیت با چه نمره ای ارزیابی میکنید ؟
10
63.16%
12 63.16%
9
5.26%
1 5.26%
8
10.53%
2 10.53%
7
5.26%
1 5.26%
6
0%
0 0%
5
15.79%
3 15.79%
4
0%
0 0%
3
0%
0 0%
2
0%
0 0%
1
0%
0 0%
در کل 19 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سفر همدان - ثبت نام آغاز شد
خوب بود . با هم بودنمون از همه چی بهتر . همدلیها از همه چی قشنگ تر . اومدم که یه آفرین بگم به بچه هایی که بهشون می گن بیمار ام اس . شاید باید بهشون گفت شادترین آدمهای دنیا . اینو در این سفر بچه ها یه بار دیگه ثابت کردن . انقدر گرم و صمیمی و خندون و خوب بودن که اگه یه سری ادم از بیرون می دیدن حتما غبطه می خوردن به حالشون . حتی لحظه هایی که غم پنهان داشتن . اگه بخوام یه کلمه در توصیف این سفر بگم بازم می گم همدلی که خیلی قشنگ بود ، خیلی . از همه کسایی که برای برگزاری این سفر زحمت کشیدن و وقت گذاشتن به خصوص حمید سپاسگزارم . از همه تون که برام لحظه های شاد و به یاد موندنی خلق کردین ممنونم . همدان شاید فقط یه بهانه بود . جزو سفرایی که جایی که بودم خیلی مهم نبود ،‌ آدمایی که همراهم بودن مهم بود . از بودن در کنارتون لذت که نه شاد بودم . جای همه تون ، تک تکتون خیلی خیلی خالی بود . جای اونایی که قرار بود بیان به این سفر ، ثبت نام کردن و نتونستن همراهیمون کنن ، بیشتر خالی . از همه اونایی هر تلاشی کردن برای خوبتر شدن این سفر ممنونم . از همه اونایی که همدیگه رو تو هیچ لحظه ای تنها نذاشتن . از همه اون خواهر برادرا و همسرا و خانواده هایی که تو این سفر باهامون بودن و گرما و صمیمیت خانواده رو هم به جمعمون اضافه کردن ممنون . از تمام بچه هایی که جدیدتر بودن و نگفتن من که کسی رو نمی شناسم و اومدن ممنون . انقدر صمیمی بودن که انگار صد ساله همدیگه رو می شناسیم . من به همدان نیست که نمره میدم .به شماها نمره میدم که بهترین رو خلق کردین و من بعد از دو روز احساس می کنم کلی چیزای خوب ازتون یاد گرفتم .
Peace begins with a smile
 تشکر شده توسط : paeazan , نازی ی , yummy , مـه ســـا , matinfard , sooorooosh , hamid , hilda , یه غریبه , nanaz , نازلی , kaveh_plus , م.ه , ماه , nahid , FBF , Maz , aalieh , فرناز , رامنا , minoshka , حمید , بی تـــا , zenith , fireboud , parastoo joon , hamid_147 , ahya

پیام های داخل این موضوع
سفر همدان - ثبت نام آغاز شد - توسط hamid - 2013/07/06, 12:14 AM
RE: سفر همدان - ثبت نام آغاز شد - توسط neda.n - 2013/08/24, 12:47 PM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سفر همدان hamid 59 11,341 2013/07/06, 12:06 AM
آخرین ارسال: earth

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
6 مهمان