امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پنجمین فراخوان گردشگری ام اس سنتر
درود به همه دوستان،

من دیشب به خاطر خستگی زیاد فقط رسیدم کمی وسایلم رو جابجا کنم و بعدش هم مستقیم رفتم و خوابیدم. خواب خوبی بود. از این خوابهایی که بعد از یه خستگی دوست داشتنی دارم خوشم میاد. خیلی وقت بود اینجور نخوابیده بودم. این یه سپاس(1) از تمام کسانی که تو این دیدار زحمت بیشتری کشیدند سپاسگزارم این دو (2) از آقای خیری ویژه سپاسگزارم و ازشون پوزش می خوام که کمی از دستوراتشون سرپیچی کردم باید در حرکتهای گروهی از تک روی جلوگیری بشه ولی من به خاطر اینکه مطمئن بودم که مشکلی پیش نمیاد و اگه به واقع اون دوتا قرص رو باهم نمی خوردم مشکل آفرین می شدم این کار رو کردم. به هر حال خوشحالم که دردسری ایجاد نشد؛ البته سوای اینکه وضعیت خودم، رو تا حدودی می دونم؛ چون یه کمی فقــــــــــــط یه کمی، دستم اومده که چه کنم از خودم سپاسگزارمsmiling ولی خــــــــــــــــــــوب ته دلم هم قرص بود که بهتون گفته بودم دو تا ژلوفن 400 با هم خوردم و شما اون آمپوله رو برام نمی زنید خوب اینم دو تا سپاس و یه پوزش که باهاتون دو تا و نصفی حساب می کنم. نمی شه که پوزش رو هیچی حساب نکنم می شه نصفی چون با سپاس فرق داره(2/5). من از ناهار خودم نتونستم استفاده کنم دو سه تا ساندویج برام گرفته شد که نمی دونم مربوط به کیا بود بابتش شرمنده که سپاسی نمی تونم حساب کنم نمی دونم از کی باید بابتش سپاسگزار باشم، اما بابت نونش از خودم سپاسگزارم چون می دونم نونش مال خودم بود smiling بی سپاس که نمی شه جمله ای بفرستم، پس اینم یکی حساب می کنم شما هم قبول کنید چی می شه مگه حالا از خودم بود (سپاس) اشکالی داره؟! اشکالی نداره که، آدم از خود راضی تا حالا ندیده بودید؟! حالا دیگه دیدیدsmiling اینم یه سپاس دیگه که بهتون آدم از خود راضی رو نشون دادم. smiling دیگه حافظه ام یاریم نمی کنه اگه سپاس دیگه ای مونده که من یادم رفته دوستان بیان اضافه کنند همه رو یه جا حساب کنید و بعدن بهتون شماره حساب می دم بریزید به حسابم، چون من به خاطر مشغله هام دیگه مثل اوایل نمی تونم اینجا بیام. ممکنه نتونم به این زودیا بهتون سر بزنم. به هر حال با کمی که تو حسابم خودم هست و آنچه که شما بابت سپاسها به حسابم واریز می کنیدsmiling در دل به دریازدن بعدی و از خیلی چیزها چشم پوشی کردن (خریدن چند مدل مانتو و لباسهای جورواجور و ...) یه کوله کوهنوردی هم می خرم بعد بهتر می تونم تو این گردش های تفریحی ورزشی شرکت کنم. من بعد ورزشیش رو بیشتر دوست دارم. خب تا اینجا برای دوستانی که باهاشون بودم ممنونم از اینکه مجالی شد که از این گردش تفریحی ورزشی استفاده کنم. از اینکه در دیدارهای دیگه به خاطر گرفتاریهای زیادم نمی تونم شرکت کنم پوزش می خوام و اینکه با وجود این از اینگونه حرکتها بی خبرم نمی گذارید ممنونم.

حالا در مورد دوستانی که با صفا دوست دارند که در این دیدارها باشن و براشون مقدور نیست، بگم قدردان صفای مرامتون هستم. از ته دل آرزو می کنم که براتون شرایطی فراهم بشه که شما هم در این گونه حرکتها حضور داشته باشید. بی برو برگرد، هر حرکتی نواقصی داره که اینم مستثنی نبود و نیست، اما چیزی که شکی در اون نیست، اینه که همه دوست دارند برنامه ها بی نقص و بی عیب باشه؛ مهم برطرف کردن این نواقص هست، که اونم با حرکت به دست میاد، و چه به جا گفته شده که سفر آدم رو پخته می کنه! از طولانی بودن ارسالم پوزش می خوام خواهان سلامتی و تندرستی همگی هستم. پیـــــــــــــــــــــــــــــــــــروز باشیدicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question

وقتی تنها شدی تنها تر از تمام غریبان روزگار
از قیل و قال حادثه باری دلت گرفت
بر خویش تکیه کن برعرش
 تشکر شده توسط : nafass , shokolat , Ghost , سـاناز , fireboud , hamid , MEGA , مـه ســـا , saeed5952 , neda.n , نازلی , seyyed reza , ELI , O#!!! , baha90 , shahrzad

پیام های داخل این موضوع
RE: پنجمین فراخوان گردشگری ام اس سنتر - توسط earth - 2012/12/22, 01:15 PM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اطلاعیه : اولین فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر fireboud 167 85,872 2018/10/28, 11:08 PM
آخرین ارسال: hamid
  اطلاعیه : فراخوان برگزاری تیم فوتسال ام اس سنتر (ویژه آقایان) گروه کوهنوردی ام اس سنتر 103 69,859 2017/04/07, 08:57 PM
آخرین ارسال: hadisss
  اراده بچه های ام اس سنتر قراره کوه آرارات را تسخیر کنه... سمیرا67 636 252,725 2015/09/12, 01:07 PM
آخرین ارسال: hadisss
  نارنجی پوشان 5 : پنجاه و نهمین فراخوان گردشگری گروه کوهنوردی ام اس سنتر یه غریبه 18 13,023 2015/09/07, 12:57 PM
  نارنجی پوشان 4 : بیست و نهمین فراخوان گردشگری ام اس سنتر گروه کوهنوردی ام اس سنتر 136 73,184 2015/05/19, 09:55 PM
  چهل و هفتمین فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر گروه کوهنوردی ام اس سنتر 17 11,106 2015/02/12, 11:36 AM
آخرین ارسال: Vahid.1974
  چهل و پنجمین فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر گروه کوهنوردی ام اس سنتر 107 59,416 2015/01/10, 02:38 PM
آخرین ارسال: matin
  فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر "برنامه 36 ام" گروه کوهنوردی ام اس سنتر 21 15,752 2014/10/30, 07:25 PM
آخرین ارسال: Sajjad
  فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر "برنامه 38 ام" گروه کوهنوردی ام اس سنتر 9 5,895 2014/10/04, 12:06 PM
آخرین ارسال: ehsan 10054
  فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر "برنامه 37 ام" گروه کوهنوردی ام اس سنتر 0 2,554 2014/09/22, 10:47 AM
آخرین ارسال: گروه کوهنوردی ام اس سنتر

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان