امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گزارش سفر تبریز و دیدار از داروسازی زهراوی
(2012/10/25, 01:11 PM)paeazan نوشته است:
(2012/10/25, 11:50 AM)hamid نوشته است: ام اس دیگه واقعا چیزی نیست که بخوای واسش گریه کنی
بهتره به جای گریه کردن کمک کنیم به اونی که واقعا مشکل داره
به اینکه طرز فکر جامعه درست بشه
به اینکه یه ام اسی به خاطر ام اس کارهایی رو که پیدا میکنه از دست نده
به اینکه یه دختر یا پسر به خاطر ام اس از ازدواج صرف نظر نکنه

تو ذهن من ام اس مثل سرماخوردگی میمونه .
شک نکنید که اگر سرما خوردگی رو هم سخت بگیرید و منتظر بدتر شدن باشید لحظات سختی رو تجربه میکنید
به جمله پارسال ام اس سنتر خیلی اعتقاد دارم که ام اس تلنگریه برای بهتر زیستن
تا زندگی رو سخت میگیری با یه حمله بهت تلنگر میزنه که فلانی زندگی این نیستا ! داری راه رو اشتباه میری زود بفهم و برگرد
اگه هم سریع متوجه بشی و زندگیت رو راحت تر دنبال کنی اون تلنگره زود از بین میره ولی اگه همچنان سخت گیر باشی و پافشاری کنی با یه تلنگر شدید تر بهت میفهمونه . وای به روزی که با هیچ کدوم از این تلنگر ها نفهمیم زندگی خیلی ساده تر از این حرفاست
چون حالت بد نشده که بهش میگی سرما خوردگی آقا حمید
اگه ام اس حالتو بد میکرد،اگه نمیتونستی راه بری،اگه بعد از تزریق حالت خیلی بد میشد و مثل دیشب من فلج میشدی و خونوادت به سختی میبردنت توالت و توی توالت میوفتادی ، اگه به جای اینکه بشی عصای دست پدر مادر پیرت میشدی وبال گردنشون،اگه دکتر بهت بگه باید یه درمان قوی تری رو دنیال کنی و پول اون درمان رو نداشتی،اگه شاگرد اول کلاس بودی و هم ردیفات الان ارشد گرفته و استاد بودن اما تو همچنان در کاردانی مونده بودی و هزار چیز دیگه الان نمیگفتی ام اس یه سرماخوردگیه

هی میگین طرز فکر جامعه
من اصلا به طرز فکر جامعه فکر نمیکنم،برام مهم نیست اصلا
به هرکی هم گفتم ام اس دارم گفتم یکی ازدوستام سه سال زودتر از من بیمار شذه و اگه الان ببینیش نمیفهمی بیماره انقدر که سرپاست
دوست عزیز همیشه گفتند بهم انرژی مثبت بدید نه اینکه منتظر باشیم که فلانی حالا رو ویلچر نشسته منم حتما میشینم
من خودم هرموقع به این موضوع فکر میکنم اوضاع جسمیم بهم میخوره ،آینده رو هم نمیشه پیش بینی کرد ممکنه من هم یه روز رو ویلچر بشینم ولی حالا که رو پا هستم بایستی خودمو از نظر جسمس و روحی قوی کنم fighting0030.gif
جايي كه راه نيست خداوند راه ميگشايد
 تشکر شده توسط : الیزابت تیلور , laymer

پیام های داخل این موضوع
RE: گزارش سفر تبریز و دیدار از داروسازی زهراوی - توسط زهرا59 - 2013/11/12, 12:04 PM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تولید یک دارو توسط چند شرکت داروسازی چه لزومی داره ؟! nahid 14 4,757 2018/07/16, 08:29 PM
آخرین ارسال: nahid
  گزارش بازدید از شرکت زیست دارو و داروی زیفرون توسط ام اس سنتر گزارشگر 8 9,290 2013/10/12, 10:02 PM
آخرین ارسال: یه غریبه
  گزارش صعود به دماوند گروه کوهنوردی ام اس سنتر 114 70,891 2013/08/26, 12:15 PM
آخرین ارسال: بیخیال
  نتایج اولین آزمایشات به روش دکتر زامبونی در تبریز Sina 26 17,762 2011/08/21, 02:22 PM
آخرین ارسال: arezooo82

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
2 مهمان