امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گزارش سفر تبریز و دیدار از داروسازی زهراوی
(2012/10/29, 01:54 PM)sooorooosh نوشته است: تای سبری ماهی یک آمپوله میشه 3.5-4 ملیون تومن...هزنه ماهانه هر آمپول...المتوزوماب ارزونتره ولی باید هزینه کل خرید رو یه جا داد...کل دوره یکسالش 20 ملیون تومنه...فنگولیمد شرکت نوارتیس هم که گرون ترین داروی ام اس جهانه...قیمتش از همه داروها گرونتره...قیمت دقیقشو الان ندارم...دلار هم گرون شد...دیگه هیچی...
اگر بخواین تلفن حلال احمر رو میدم زنگ بزنین سوال کنین...خوب گرونه دارو ام اس خیلی گرونه...
این دارو گلاتیم استات هم اصلش اسراییلیه...اصلا گیر کسی نمیاد...خوب به علت قطع رابطه و این چیزا...اسم نمونه اسراییلیش کوپاکسون هست...اسم تجاری اینو گراشتن اوسیمر...البته عملکردشو نمیدونم...ولی نمونه اصلی اسراییلی زده بود 29 درصد(یعنی 29 درصد سرعت پیشرفت بیماری رو کم میکنه)...این دارو برای کسایی که اینترفرونها روشون عارضه میده دارو خوبیه...گفتم عوارض جانبیش کمه...برای خانمهای باردار هم خوبه...رو جنین اثر بدی نداره...ولی بخواین حساب کنید بتافرون و ربیف عملکرد بهتری نسبت به این دارو دارن...البته نسبت به نمونه اصلی...
عملکرد نمونه ایرانی رو نمیدونم....ازجامعه آماری که دارو روشون تست شده هم خبر ندارم...نتایجش هم نشر نشده...
ولی خوب اگر عملکردش مثل نمونه اسراییلی باشه عملکرد خوبی تو خط اول داره..قابل قبوله مهمتر از همه...اینتر فرون اعصاب خوردیهangry3
البته بازم میگم اگر عملکرد مثل داروی اسراییلی باشه و تو مراحل اول بیماری برای کنتر برسه بدست بیمار دارو خوبی خواهد بود...قیمت این دارو هم با خدمات درمانی میشه 105 تومن فکر کنم

ممنون از توضیحات خوبت. اره ماهی 4 میلیون که زیاده.ولی خوب ماهی 105 یه چیزیicon_cry. من الان دارم سینووکس میزنم میخوام بدونم ایا این دارو موثره، یا عوارضش کمتره؟فکر نمی کنم 29% دردی از کسی دوا کنه Dodgyخدا رو شکر من با سینووکس مشکلی ندارم.یعنی عارضه خاصی برام ایجاد نکرده.
 تشکر شده توسط : MEGA

پیام های داخل این موضوع
RE: گزارش سفر تبریز و دیدار از داروسازی زهراوی - توسط mahta - 2012/10/30, 12:02 PM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تولید یک دارو توسط چند شرکت داروسازی چه لزومی داره ؟! nahid 14 4,759 2018/07/16, 08:29 PM
آخرین ارسال: nahid
  گزارش بازدید از شرکت زیست دارو و داروی زیفرون توسط ام اس سنتر گزارشگر 8 9,292 2013/10/12, 10:02 PM
آخرین ارسال: یه غریبه
  گزارش صعود به دماوند گروه کوهنوردی ام اس سنتر 114 70,893 2013/08/26, 12:15 PM
آخرین ارسال: بیخیال
  نتایج اولین آزمایشات به روش دکتر زامبونی در تبریز Sina 26 17,767 2011/08/21, 02:22 PM
آخرین ارسال: arezooo82

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان