امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گزارش سفر تبریز و دیدار از داروسازی زهراوی
گزارش سفر خیلی خوبی بود. خیلی خوب نوشته شده بود. عکسها هم قشنگ بود. خودمو در جمعتون حس کردم.icon_question

یادش بخیر پارسال هم در همین تاریخ رفته بودیم سفر مشهد. خیلی خوش گذشت. البته جای حمید خالی بود. چقدر زود گذشت!Rolleyes

مهسا چه خوب شد این عکسها را دیدم و مشکل یادآوری اسم برام حل شد.wink2
عزیزم واقعا بهت تبریک میگم که داروهای شیمیایی برات خوب جواب داده. براستی در مورد تو هیچ علامتی برای تشخیص ظاهری ام اس وجود نداشت. از روشی که نتیجه گرفتی با هر صحبتی نباید ناامید بشی و برات همیشه آرزوی سلامتی دارم.love51

حمید جمله منو کپی برداری کردیwink2

من هم همیشه ام اس را با سرماخوردگی مقایسه می کنم اما از زاویه دیگری.icon_cry

ام اس را همه جوره لمسش کردم. مدتها که مشهود نبود، مدارا کردم. بیماری که پیشرفت کرد شروع به مبارزه کردم. 18سال گذشت...

برای این با سرما خوردگی مقایسه میکنم چون یقین پیدا کردم که علتش تغذیه هست. و این علت خیلی ساده ای هست و چون براحتی قابل پیشگیری هست و از طرفی اگر رعایت نشه مانند سرماخوردگی که منجر به ذات الریه هم میتونه بشه قابل مقایسه هست.
از طرفی میگم شبیه سرماخوردگی چون به سادگی سرماخوردگی با داروهای گیاهی درمان شدم.icon_biggrin

معما چو حل گشت، آسان شود.icon_cry
من هم ام اس داشتم.
 تشکر شده توسط : mari , ostad2000 , آیدا , hamid , Ghost , مـه ســـا

پیام های داخل این موضوع
RE: گزارش سفر تبریز و دیدار از داروسازی زهراوی - توسط شفا یافته - 2012/10/28, 01:12 PM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تولید یک دارو توسط چند شرکت داروسازی چه لزومی داره ؟! nahid 14 4,762 2018/07/16, 08:29 PM
آخرین ارسال: nahid
  گزارش بازدید از شرکت زیست دارو و داروی زیفرون توسط ام اس سنتر گزارشگر 8 9,293 2013/10/12, 10:02 PM
آخرین ارسال: یه غریبه
  گزارش صعود به دماوند گروه کوهنوردی ام اس سنتر 114 70,895 2013/08/26, 12:15 PM
آخرین ارسال: بیخیال
  نتایج اولین آزمایشات به روش دکتر زامبونی در تبریز Sina 26 17,769 2011/08/21, 02:22 PM
آخرین ارسال: arezooo82

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست