امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بالاخره نگار هم فرشته شد
البته این حالت شما طبیعی هست. همه ما اولش که فهمیدیم ام اس داریم، احساس مشابهی داشتیم.
البته من خیلی خوشحالم که خودم بیمار شدم چون تحمل اینکه عزیزانم مشکلی داشته باشند را نداشتم. در مدت پیشرفت بیماریم خانواده ام خیلی بیشتر از من اذیت شدند. پس باز هم به شما حق میدم.

اما آقا مهدی ام اس اون فکری نیست که شما ازش میترسید. همه اولش به فلجی فکر میکنند اما بهتون اطمینان میدم که 100% قابل پیشگیری هست.
آخرین آماری که همین چند روز پیش از تلویزیون شنیدم این بود که سالانه 250هزار نفر در اثر تصادفات رانندگی دچار نقص عضو و ضایعه نخاعی میشوند. اگر این آمار را با احتمال فلجی ام اس مقایسه کنیم، این احتمال در ام اس نزدیک صفر میشه.

این را به فال نیک بگیرید در زندگیتون. حتما در آینده متوجه اثرات مثبتش خواهید شد. هیچ چیز در زندگی ما بی حکمت نیست.

در ضمن، بنظرم اولش که آدم متوجه بیماریش میشه فقط یک تذکر هست. پس باید نوع زندگی را تغییر دارد. مهمترینش تغییر عادات غذایی هست.

زندگی عادیتون را ادامه بدید. هیچ اتفاقی نیفتاده. اون چیزی که شما را ناراحت میکنه، فکر خودتون هست. شما با یک اسم، برای خودتون تصویر ذهنی ساختید و اون تصویر آزارتون میده. پس فکرتون را عوض کنید و از زندگی عاشقانتون لذت ببرید.

و در آخر باید بگم ام اس یک بیماری صعب العلاج یا لاعلاج (در عربی) و غیر قابل درمان (در فارسی) یا درد بی درمان (در زبان عامیانه) یا اتوایمیون (در پزشکی) نیست.

ام اس یک بیماری خیلی ساده هست که در اثر عامل بسیار ساده ای پیش میاد و به سادگی قابل درمان هست.

بزودی این را به دنیا هم ثابت خواهم کرد.icon_biggrin
من هم ام اس داشتم.
 تشکر شده توسط : somaye_602000 , parisa2011 , Ghost

پیام های داخل این موضوع
RE: بالاخره نگار هم فرشته شد - توسط شفا یافته - 2012/10/23, 11:56 AM

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان