امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
استعفا از هيئت مديره سايت
خوب بعد از 3 سال حس مي كنم الان كمي بار كمتري به دوشم هست و حتي اين تفاوت رنگ به نظرم خيلي روي روان شخص خودم تاثير داشته. به هر حال مسئوليتي بود كه ابزار لازم براي ايفاي اون وجود نداشت.
خواستم از تمام كساني كه توي اين چند روز ابراز لطف كردند تشكر كنم و اين نكته رو بگم كه ما هميشه خودمون رو مديون جامعه ام اس مي دونيم و تمام تلاش هامون براي كمك به اين جامعه هست و هرجا مكان و لوازمش باشه اينكار رو خواهيم كرد. براي همين منتظر خبرهاي خوبي در اين زمينه باشين.
باز هم از همتون ممنونم و دوستون دارم و براتون آرزوهاي بهترينها رو دارم.

هميشه مردم لباس هاي كهنه و پوسيده اشون رو دور مي ندازن دارم به اين فكر مي كنم كه چرا بعضي ها افكار كهنه و پوسيدشون رو هيچ وقت دور نمي ندازن
 تشکر شده توسط : kaveh_plus , سحــــــــر , بهــار , hamed , hanie , # پریسا # , مهدی نصیری , rose abi , khatoon25 , nafass , آرزو , Prime , سـاناز , earth , aalieh , Ghost , MFhealth , toktam* , Hasty , Farzane , naser_m , O#!!! , ارزو , ghaside , Narges , جامعه حمایت از بیماران M.S , gilane , شهرزاد , amirfarhag , paeeze , naz.gigili , فرناز , ساغر , aghaghi , yummy , niko , somaye_602000 , pariya , نازلی , شفا یافته , mari , arezooo82 , edarzi , sooorooosh , paeazan

پیام های داخل این موضوع
استعفا از هيئت مديره سايت - توسط MAHDI - 2012/06/12, 10:36 AM
RE: استعفا از هيئت مديره سايت - توسط MAHDI - 2012/06/16, 12:53 PM

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان