امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نظر شما چیه؟(مشورت درباره ادامه تحصیل)
شیرین جونم،من بشخصه با مدرک کاردانی رفتم سرکار و نیازی هم نبود که ادامه تحصیل بدم.اما علاقه شخصی بهم گفت ادامه بده.اون موقع دکترم بشدت با درس خوندن من مخالف بود.میگفت چه بخوای و چه نخوای چه بیخیال باشی و چه نباشی استرس سراغ تو میاد واین واسه تو خطرناکه.البته ناگفته نمونه که در بعضی وقتا استرس هم شیرینی خاص خودشو داره.اما حرف اصلی من بیشتر با دانشگاهی هست که پذیرفته شدی.من دانشگاهی قبول شدم که حتی اساتیدش وقتی میشنیدن دانشجوشون ام اس داره مثل یه آدم گناهکار و (دور از جون دوستان عزیزم )بدکاره برخورد میکردن و بشدت به منی که بیماربودم فشار روحی وارد میکردن بطوریکه هنوز که هنوزه بعد از گذشت 5 سال از فارغ التحصیلیم استرس اون دوران بامنه.ولی یکی از دوستانم جایی قبول شد که همه مسئولین دانشگاه با اون همکاری میکردن و اون اصلا استرس نداشت واین باعث شد که به دکتراهم فکرکنه.اما من بعد کارشناسی درس رو واسه همیشه گذاشتم کنار.بنظر من به دانشگاه و مسئولین ومردم شهری که قبول شدی بستگی داره که چقدر فرهنگشون در این زمینه پیشرفت کرده باشه
 تشکر شده توسط : pariya1361

پیام های داخل این موضوع
RE: نظر شما چیه؟ - توسط N00shin - 2012/04/18, 12:03 AM
RE: نظر شما چیه؟(مشورت درباره ادامه تحصیل) - توسط moon light - 2013/08/15, 08:20 PM

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان