امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
احساس درونی و انتظارت از مسئولین
اگه بخواهید اشاره کنید مشکلات که کم نیست !!

بزرگترین مشکل من در مورد ام اس دیدگاه خیلی غلط مردمه در مورد ام اس !! خداییش چرا کسی نمی یاد از مسئولین و اماری دقیق از سن و تحصیلات و توان مندی های بچه های ام اسی بگه به مردم که اکثر ماها قشر تحصیل کرده و جوانیم ؟؟؟؟مگه ما از مریخ اومدیم

یا از جامعه جدا بودیم ؟؟ به خدا ما با مردم عادی فرقی نداریم !! فقط زیاد به فکر بشریت بودیم که از حرص و جوش بعضی ها ( خادمین )ام اس گرفتیم !! angry3angry3angry3angry3angry3

چرا یه مستند خوب در مورد ام اس ساخته نشده تا حالا که واقعا درد ما ها رو منعکس کنه به مردم و مسئولین !!!! بابا به خدا این قدر که مردم و مسئولین ما رو اذیت می کنن ام اس جرئت اذیت کردن مارو نداره !!!!angry2angry2

چرا بیماری ما برای خیلی از شرکت های وارد کننده دارو شده مثل یه بازار سیاه پول ساز !!!! هر کسی زورش برسه دارو وارد کشور میکنه و روی ما موش های ازمایشگاهی امتحان میکنن تا خودشون ملیاردر بشن !!Huh

نمونه ی اخریش هم همین دارو های ارژانتینی !! یا گرون کردن ریبف یا داروهای خارجی برای مجبور کردن ما به مصرف داروی ایرانی !!! واقعا برای ما ننگه !! مسئولین ما مدعی رفاه و این جور مزخرفاتن برای بیماران خاص!! و از طرفی

خودشون . . . . . !!!angryangryangryangryangry

قال الله تعالی :‍‍

من با هر بنده ام طوری رفتار می کنم که انگار همین یک بنده را دارم

اما بنده ی من طوری رفتار می کند که انگار همه خدایش هستند بجز من !!!!!!!!

تشکر شده توسط : O#!!! , ساغر , هانیه , parisa2011 , فریده آذرکیش , earth

پیام های داخل این موضوع
RE: درخواست راهنمایی از دوستان عزیزم - توسط Ali 324 - 2011/10/07, 11:14 PM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  وعده های مسئولین مهسا24 5 3,776 2013/09/24, 11:37 PM
آخرین ارسال: منصور91

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان